HnS - Kritike/pohvale/predlozi i sugestije
Vidim da su ti ponasanje i godine na nivou, ne vredi ici dalje... Aj ziv mi bio sinak sa tim tvojim "retardiranim" perm. banom... Moram samo da ti kazem da ce se pre desiti da ja vidim da ti psujes nego obrnuto, a da si me opomenuo nekada, pa... mislim da se to nije desilo od kad sam na milofovom serveru, moguce ranije samo, dok ti nisi igrao. Pronasao sam ti zivac, evo necu vise obecavam!
Rip, postujem sto brines Big Grin i pozdravljam te Wink
Reply
@Duconi Nije moje pravilo sa perm. banom nego je forest reko da lupamo ban 0 kad neko psuje, a ocigledno ti ne citas prethodne postove nego samo moj, uzmi procitaj sve ispocetka i onda udji u raspravu, kad mene vidis da opsujem nekog uzmi ss ili demo okaci daj forestu i neka mi da zabranu na serveru, neka mi skine admina i neka me banuje na forum, u zivotu nisam nikog opsovao na cs-u jer je to pi*kinski ako imas nesto protiv u oci mi kazi, a ne da mi izigravas nekog internet huligana(ne mislim na tebe nego na svakog ko se kur*ci preko neta).
@Rene Ne kucas pravila nego /rules ja ne znam kako treba da nacrtam 4x objasnjavam da kad se kuca /rules
Ne dobijaju svi, koliko znam od 4 zahteva samo sam 2 unbanovao posto nisu neke psovke preterane i to posle 2 dana su dobili unban, a ostali sto ne postavljaju zahteve imaju perm...
Reply
Daki1694 post=173359 Wrote:@Rene Ne kucas pravila nego /rules ja ne znam kako treba da nacrtam 4x objasnjavam da kad se kuca /rules
Ne dobijaju svi, koliko znam od 4 zahteva samo sam 2 unbanovao posto nisu neke psovke preterane i to posle 2 dana su dobili unban, a ostali sto ne postavljaju zahteve imaju perm...
То сам и мислио.Ту не пише ништа за блок,значи сад могу и да блокам као краљ.
Reply
Ne nego da je forest napisao i blok to bi podrazumevalo svaku vrstu bloka, a mozda neko nekad slucajno bloka sto je i cesci slucaj, i tada ne dajem ban, a kad neko namerno bloka ide ban, da je pisalo npr.: za blok ide ban od 200 min onda ispada da bi admini morali za svaki blok da daju ban.

Forest baguje chat duplira sve sto se napise, i otvori konkurs za admina dnevno samo ja, fanste i jos neko udje...
Reply
Daki,kad budes tu idi tamo "banovan sam" pa vidi ima moja tema...dostavio sam demo bio je neki citer,koristio speed pa mu lupi ban samo!

Pozz
Reply
Za humo-a pricas?
Ban sam ga 2x ali se vrati...
kad mu uzmem steam ID postavljam Big Grin
Reply
Imas i steamID tamo

evo: "hUm0" STEAM_0:0:378883486
Reply
E pa forest neka mu stavi zabranu ja to ne mogu Smile
Reply
ne vredi da se stavlja zabrana lupo sam mu ja par puta cenzuru menja steam_id stalno
Reply
Forest botu namesti ovo sto se duplira poruka Smile Udji u amx_super.cfg i stavi:
amx_adminlisten 0
amx_deadchat 0

Ruzno kad se duplira xd
Reply
Ja necu da budem aktivan 3-4 dana, dok ne kupim termalnu pastu za procesor, posto mi se gasi komp. kad igram cs ili nesto drugo. Smile
Reply
Jel ima foresta igde O.o
Reply
Nisam ga video 2 nedelje, mozda radi Smile
Reply
Blaster^mp3 post=175077 Wrote:Forest botu namesti ovo sto se duplira poruka Smile Udji u amx_super.cfg i stavi:
amx_adminlisten 0
amx_deadchat 0

Ruzno kad se duplira xd

Неко излгледа чачкао то и ставио деадчет 1. Ебига, сад је исправљено.
Reply
Овако, ставио сам забрану играња играчима који су овде пријављени односно чије сам стеам ид видео овде написане.
Видим опет нека нова правила? Камиказе?
Нека ми се јави тај админ који је то убацио у употреби.
Reply
N[e]v[R]e[m]e -.^ post=172535 Wrote:
s[A]rGe^ post=171913 Wrote:Zasto mi je skinut admin ?
BUMP
pogledaj ovo milane...

"STEAM_0:0:48984407" "" "abcdeghilkmnopqrstu" "ce" ; Sarge

Погледао сам. Има админа.
Reply
Duc0Ni post=172996 Wrote:Cisto iz interesovanja pisem post, bez ikakvih primedbi aj jos manje pohvala... Smile Dakle, zanima me da li je understab dozvoljen i kakve kamikaze se pominju? Sta je to uopste?

Ундерстаб је дозвољен а за ово друго први пут чујем.
Reply
BruteForce [Rene Dekart] post=173331 Wrote:
Daki1694 post=173325 Wrote:Ma ko uvodi pravila bre, tebra je l si retardiran,
KAO STO SAM REKO KAD UKUCAS /RULES SVE STO TI IZADJE JE ZABRANJENO OSTALO JE DOZVOLJENO.
Ja se majmunisem? ok od sad kad te vidim da psujes necu da te opominjem kao sto sam pre radio niti cu te slay nego lepo ban perm. kao i svakog drugog.
Значи и блок је дозвољен?Ако ме сећање добро служи њега нема кад укуцам /pravila.
И једно питање: Зашто ликови који добију перм. због псовања када поставе унбан захтев добију унбан?Ако је већ перм. то значи ћао здраво видимо се никад.

1. Не, блок није дозвољен и то треба сви да знају и без правила. (додато у правилима)
2. Добро питање, ја сам рекао да се онима што псују лупају перм банови али не и да се дају унбанови.
Reply
@Forest unban dobijaju igraci koji igraju stalno, a kazu neku glupost, opsuju igricu, a ne nekoga, ostali ne dobijaju unban cak se od vecine banovanih i ne zale npr. ja sam za psovanje dao 10-tak perm. javili su se dvojica i jedan je dobio unban.

A kamikaza nije nikakvo pravilo to je normalno jer nije dmg nije nista nego cisto igraca ubijes u vazduhu kad imas veci speed i tako ga ubijes iz jednog reza. Smile
Reply
nije dmg a izgubis hp? to ti je glupo iskreno, evo nek potvrdi svako, msm radite sta hocete ovo je samo igra, daleko od toga da treba da se raspravljamo...
Reply
Ne izgubis hp, nego pogines, a i ja te ubijem u vazduhu jer ne mogu da te ubijem kad poginem, to nije pravilo, mogu da se ubijem kad hocu, ne moze niko da mi kaze da li smem da skocim sa zgrade ili ne.

EDIT: oko toga necu vise da raspravljam vidis da je zastarelo, a i to se ne radi toliko cesto, cak i ako uradis jednom u 5x moze da ti uspe.
Reply
Не треба се расправљати више око те форе камиказа. Није дозвољено и тачка.
Reply
Opet se duplira chat, ali manje nego pre. :S
Reply
Hoce li biti otvoren neki konkurs za admine jer aktivnost admina je na slaba manja vise a i server nije vise pun kao pre...
Reply
Ljudi... Ja sam na odmoru tako da me nece biti na serveru par nedelja... Molim da mi se ne skida admin Smile pozz
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)
Current time: 21-11-2018, 10:56