[MILF GunGame] Kritike/pohvale/predlozi i sugestije
Malo admini neka povecaju aktivnost ima 30 admina a kad god udjem naidje neka budala sa aimom
Reply
Potrebni su jos, novi admini.
Previse je chitera, kad god udjem na server banujem nih 4-5 u nepun sat
Reply
Konkurs je otvoren ali svi koji se prijavljuju imaju samo po 2-3 sata na serveru...ne mogu njima dati admina...mislis da ja ne znam da treba jos admina...ali odakle da ih izvucem...a trenutni admini rade koliko mogu...
Reply
(14-07-2018, 22:14)Wanheda Wrote: Konkurs je otvoren ali svi koji se prijavljuju imaju samo po 2-3 sata na serveru...ne mogu njima dati admina...mislis da ja ne znam da treba jos admina...ali odakle da ih izvucem...a trenutni admini rade koliko mogu...

Ja imam sati dosta.. Ali na serveru mogu da budem u zavisnosti kad radim
Reply
@bombonica samo da potvrdim da taj whblocker ne radi.
Ili pa ne radi dobro, posto sam skoro banovao igrace koji su imali wh 100%
Ps. I dalje mislim da neki nisu za admina...
Reply
Videćemo
Reply
Pozz ljudi,

Ima li sanse da se malo pretumbaju oruzja. Ovako je malo bezveze. Cim se dodje do puske ide mnogo brzo. Onima koji su dobri je isti djavo. Onima koji su losi (npr ja Smile )  bi malo znacilo.
Reply
(11-08-2018, 00:54)1234567 Wrote: Pozz ljudi,

Ima li sanse da se malo pretumbaju oruzja. Ovako je malo bezveze. Cim se dodje do puske ide mnogo brzo. Onima koji su dobri je isti djavo. Onima koji su losi (npr ja Smile )  bi malo znacilo.

Nece se menjati nista...gungame je oduvek bio isti i nema potrebe da se sada menja nesto...
Reply
Pozdrav meni se obratio admin s a i pise na serveru da je konkurs za admine pa ja reko da se prijavim.
Reply
(27-08-2018, 19:08)dvojnik Wrote: Pozdrav meni se obratio admin s a i pise na serveru da je konkurs za admine pa ja reko da se prijavim.

Ovde se prijavi http://forum.milf-cs.net/thread-190559.html dostavi sve potrebne informacije pa ces dobiti odgovor....
Reply
Redovnim igracima predlazem da se kandiduju za admina jer nam admini trebaju...
No mercy je takodje na moj predlog postavio zahtev i ispostavilo se da je dobar...
Nek i drugi povuku tako nove admine
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)
Current time: 21-10-2018, 18:58