[MILF DeathRun] - Kritike/pohvale/predlozi i sugestije
zasto ovaj doppi ima admina? retard maleni smiri ga skillet

emptiness

Reply
https://www.sendspace.com/file/l7y9gl
kaze dopi da stavim ovaj demo (njegov je demo) ovde fredpery zloupotrebljava komande navodno
*nije moj demo*
Reply
(01-07-2018, 18:09)Dija Wrote: zasto ovaj doppi ima admina? retard maleni smiri ga skillet

isti slucaj i sa vasimom, btw vasime i ti "zloupotrebljavas" komande xaxa
[-] The following 2 users say Thank You to b0t. for this post:
  • Dija, GrOoM
Reply
Na mapi deathrun_laikiux da se stavi na spawnu kamp-metar ili tako nesto,jer kada nema admina ili je admin afk igra se zadrzava.
Per aspera ad astra.
[-] The following 1 user says Thank You to deception. for this post:
  • SkILLeT
Reply
sto se tice fredperyja pogledaj logove negde oko 9 , pre promene mape ove sto je na demou , i videces bespotrebno pustanje muda , i vredjanje mladoga pavijana , koji je ponovo poceo vredjati i koji je takodje dokazao da admina ne zasluzuje
https://www.sendspace.com/file/l7y9gl
Reply
Wasem, dopi i fred popravite ponasanje ili skidam admine...
[-] The following 2 users say Thank You to SkILLeT for this post:
  • adr3naL!n, Dija
Reply
(01-07-2018, 15:39)SkILLeT Wrote: Fragu skinuta par flaga jer je prevarom unbanovao Skanka, Skanka sad ne dirajte jer mu se izgubio stari demo...
Citere banujte na IP ili skidam flagove.

Kakva prevara?Skidas mi flagove za gluposti..
Reply
Zasto je na vecini mapa onemoguceno da se uzme gun kao tt ako se preskoci odredjena duzina ? Ok je da zakljucate na mapama gde tt moze ubiti ct kroz "staklo" dok on prelazi i obrnuto kao sto je na mapi laikiux_rawr gde ct ako preskoci 260 moze uzeti scout-a i ubiti tt, ali mape kao sto su bieber sto je tu zakljucana pumpa kad si tt ili na snow_wind zakljucan mp5 ili sta je vec kad si tt. Ja predlazem da se otkljucaju svi gun-ovi koji ne ometaju igranje (tt da ubija ct dok prelazi i obrnuto).
Pop_Djujic
[-] The following 3 users say Thank You to beyond for this post:
  • adr3naL!n, GrOoM, zephiroth broom
Reply
Zato sto je poenta da ubijes ct-a preprekama a ne puskom
Reply
Pa da ali ako ne uspes preprekama onda da imas da se branis necim hahahahaha Big Grin
Reply
Da li postoji pravilo da je zabranjeno imati preko 100 fps-a ako da zbog cega je to pravilo uvedeno ?
P.S Vidim da neko ima preko 100 i neki mu pisu u fazonu "smanjuj fps dobices ban" itd...
Reply
sa vecim fpsom, skaces mnogo vise
[-] The following 1 user says Thank You to InteX for this post:
  • beyond
Reply
Koliko znam zabranjen je fps veci od 101.
     *Tipično ponašanje jednog Head Admina*

Reply
101 je max dozvoljeno.
                                           NEKA ME CITIRA BALAS U GEPEKU IMAM KALAS

VODOINSTALATER

Reply
Predlog za server:
1) Da se ubaci tajmer (dosta bi bilo zanimljvije i vise bi bilo competitive i ne pretvara se u kz jer kz orginalno nije imao tajmer)
2) Vise mapa da se ubaci u mapcycle makar jos 20 mapa (deathrun_challange_x, deathrun_dojo_course_b1, deathrun_death, deathrun_heaven_v2, deathrun_laikiux5, deathrun_green_x, deathrun_bhopz_v3_ka, deathrun_3sixty_fg_fix2, deathrun_minecraft_fg, deathrun_pirates_final, deathrun_duality_easy, deathrun_dust2011, deathrun_minecraft_final, deathrun_alpin_spring, deathrun_woods2, deathrun_waterfall_bugfix, deathrun_forgotten_fixed3, deathrun_all_green , itd.... (Na ovom sajtu ima ovih mapa i jos mnogo drugih https://maps.cs-bg.info/maps/cs/deathrun/page/1 )
3) Mozda da se ubace bodovi za DR Shop i pogadjanjem pitalica da se dobijaju odredjeni DR Bodovi sa kojima tipa moze da se kupi VIP ili neki noz skin s'tim da VIP nece imati nikakve prednosti samo drugaciji skin tako i za noz. Ili cak da se plati VIP koji ce imati drugaciji skin. Ima ljudi koji bi platili da se istaknu po izgledu.
P.S Ovo pod 3) nije nesto sto bi bilo vazno ali ova prva dva su po meni jako bitna. Big Grin
EDIT: Ovo sto je waseem rekao za dr bodove da se kupi zivot to je cak jos bolje nego ovo sto sam ja naveo.
Pop_Djujic
[-] The following 1 user says Thank You to beyond for this post:
  • zephiroth broom
Reply
Glupo je ubacivati mape koje ne valjaju bolje 10 dobrih ne 300 losih,ima neke mape koje treba izbaciti samo ja jbg ne znam imena tih mapa , tkd bolje srediti trenutni cycle pa tek onda dodavati nov
Reply
Nz sta ce vise mapa ima 5 strana mapa pogledaj admin si a tajmer bi bilo dobro ubaciti
Pitalice npr 50 pogodjenih dobijes 1-2 zivota tj kupis
[-] The following 1 user says Thank You to waseem for this post:
  • beyond
Reply
Ove sve sto sam gore naveo su kvalitetne i dobre mape, tako da ono bilo bi fino da se ubaci ovo sto sam prelozio Big Grin

Dobra ideja za dr bodove i zivote, a treba mapa jos da se izbace neke, a da se ubace druge sve se iste motaju u krug vec postaje dosadno. Big Grin
Reply
ako vam treba koder za deahtrun timer, tu sam. imao bih jos nesto preko toga da ponudim, sto nijedan domaci dr server ne poseduje i takoooo Smile
Reply
Wasemu skinut admin na nedelju dana, trazeno sa vrha, nemam nista vise da dodam.
[-] The following 3 users say Thank You to SkILLeT for this post:
  • GrOoM, Ramdagadam^^, waseem
Reply
Slusas vrh..
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)
Current time: 19-07-2018, 06:02