[MDR] - Kritike/pohvale/predlozi i sugestije
ja samo ne znam kako si ti dosao na poziciju head admina, je l' to na milfu uvedeno placanje za pozicije, ili neki drugi poslici .. nzm kako te nije sramota da izmisljas i lazes, nemas obraza ni sekunde Smile
Reply
vasine dragi, ja jesam bio gori, al u totalno drugom aspektu...
a zuta boja je najjaca pozicija, znaci jebe mamu,,, ni bows ne moze da mi prismrdi.
Reply
Sa njegovog ponasanja i price o dr prelazimo na to kako sam ja dodao do hed admina hahahaha aj plz ne pisi nista vise za dz mi dizes pritisak
Reply
ne, dosli smo do price kako sam ja bio gori....
tu si mi digao pritisak....
ne nisi...
Reply
sta se ubacujes ti pricam sa jamesom zavrsili smo pricu nemam ja sa vama sta da pricam vise
Reply
izvini bahati, nemoj samo zabranu na surfu pls jer sam te ubijao na gateway, kao sto si vec uradio ahahhaha
Reply
Dokle ide ovo? Imati šitboks pa se tamo pljujte.
Reply
Ja koliko vidim naziv teme [MDR] - Kritike/pohvale/predlozi i sugestije a ne spam i vredjanje, za to koliko znam postoji opcija " PM " Smile
Reply
ne znam brate, ja sam odgovorio samo na neko zaljenje na moje ime, a on se ubacio tu sa lazima pokusavajuci da me napravi krivim Smile
Reply
na surfu imas zabranu od proslog leta od kad sam dobio head prvi put a I dok je skrilex bio
Reply
obojica znamo da lazes, samo ne znam kako te nije sramota, sjecam se ja dobro naseg razgovora pre par dana na gatewayu Smile a i zabranu ne bih mogao imati od tad jer sam skoro menjao pc, i menjao mi se i steamid i sve, tako da tvoja prica pada u vodu
Reply
pa eto sad si dobio zabranu I na novom ipu I sidu tkd se kazna produzava pozdrav Big Grin
Reply
hahahaha dobio sam zabranu samo jer si iskompleksiran i nisi me mogao hitovati, a ne mozes podnijeti da neko igra bolje od tebe :'D kao prvo, ne bih nikad ni usao na server na kojem si ti head admin ahahahahhaha Big Grin eh davna vremena blastera i lukshe, server valjao jedino tad.. Big Grin
Reply
Ova tema je namenjena za bitne stvari oko servera ne za vase prozivanje.Svaki sledeci post koji nema veze sa temom bice obrisan.
Урош Шакан (1999-2016)
Заувек у срцу!
[-] The following 1 user says Thank You to Веља for this post:
  • eLeMenT0121
Reply
zalba na admina wander x.
https://www.sendspace.com/file/hz7k0x
Ako nekome nije jasno sta se desava u demo-u da pojasnim
admin gaguje lika sa kojim ima neku zavadu,ubacuje se neki Blejdd koji je sa tim wanderom u klanu,psuje ovom majku admin ne reaguje
taj blejd ocigledno koristi i skripte, od 7 strejfova sest imaju 87 sync... admin ne reaguje nego opet gaguje nekog random lika
znaci neverovatno kakvim pajserima dajete admine
Reply
Wander sledeca zalba na tebe i ostajes bez admina.
Урош Шакан (1999-2016)
Заувек у срцу!
Reply
ja mislim da je ovo dovoljno za skidanje admina Big Grin
brat ima 16 godina i majku bi mi .. kad bi me vidio uzivo hahahahahahahahah Big Grin
https://imgur.com/a/TcHrvQQ
Reply
Ba krades mi sid,i ostalim igracima,banujem te,onda oni banovani.
Nick in cs:WandeR ;x <enity>[Image: https://i.imgur.com/ZtOwlMm.jpg]
Reply
Wanderu svakako skinut admin.
A ti james sto krades sid sta cemo s tobom?
Урош Шакан (1999-2016)
Заувек у срцу!
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)
Current time: 24-02-2019, 04:24