[MDR] - Kritike/pohvale/predlozi i sugestije
Pa sta ima da me interesuje kad mi vec 20 dana ne saljete pm, Ivan kaze da si ti to menjao da on nema pojma, ocigledno ima treci covek, jebete me ko kako stigne, a ja se angazovao sa amxx-om da pomognem dr cisto radi reda
[Image: https://i.imgur.com/axp1gev.png]
deborah de luca
ortaci i ja iz Futoga na ns uzivo, ja sam šofer(skankanje)-- https://www.instagram.com/p/BfwVD-XlYTr/...nsuzivo.rs
Reply
Koliko sam ja video ti nisi ni ulazio na panel nego taj neko kome si dao pristup. Zato ti je bilo i skinuto. Doduse njega mogu da odstranim, nije problem, nisam ocekivao to od tebe da ces raditi.
Reply
<p>Hoces da kazes da ima samo jedan pristpup gp-u? Jel ti mene zajebavas? Uporedo smo radili 3-4-5h Uros i ja, izbacivali plagine i restartovali server po 56 puta dok ne utvrdimo sta valja, sta ne, izmenjali sve zivo i nezivo sto je moglo. Da bi na kraju tiki koji je banovan dosao zalio se i vi poceli da histerisete jer nisam usao an forum mozda jedan dan da pogledam to, ako cak ima i toliko? Uzmem skinem liku admina i zavrsim pricu, a vi pocnete da serete, Idol znamo se, nego ne znam koji ti je kurac pa se ovako ponasas. Nego ko si ocekivao da ce raditi, ja radim ono sto se razumem, ovo sto nisam mogao decko je pomogao. Ako ne odgovaraju ove promene, Ivan ima sigurno backup pa vi vratite na staro, nije frka.</p><p><br></p><p>p.s. Jos vidim da je server u kurcu, i vidim da nema head admina, javim se dobrovoljno da to malo sredim sto mogu ja, a sto ne on ce, znaci bez da se kurcim head admin ovo ono, ne vama opet ne valja da vam neko pomogne, sad se drkajte sami.</p>
[Image: https://i.imgur.com/axp1gev.png]
deborah de luca
ortaci i ja iz Futoga na ns uzivo, ja sam šofer(skankanje)-- https://www.instagram.com/p/BfwVD-XlYTr/...nsuzivo.rs
[-] The following 2 users Like H20^'s post:
  • amxx :x, AnDrIjA-
Reply
On je izgubio svako pravo da vise sta radi na serveru a imao je mali milion puta sansi i svaki naredni je zasro i nista nije uradio.Ti ako si dobio pristup to ti ne daje za pravo da ti dajes kome ti hoces podatke. Ja da sam hteo da njemu dam sto je mala verovatnoca mogao sam ali nisam, ne samo ja nego i Ivan.Zasto nije dobio, nisi se zapitao ? Ako vec ne umes srediti zasto se onda hvatas ? A taj Tiki, zbog cega je banovan da bi se zalio ? To sto ste vi naumili da moze po vasem nece moci. Ne odgovara ti ? Slobodan si i niko te ne prisiljava bilo cemu. On je istao i bez admina i tu je kraj diskusije.
[-] The following 2 users Like Idol's post:
  • -ArtuR-, FazLa
Reply
Samo da napisem nisam ja nista kriv! Sad
Reply
Zalba na admina: flat earth balkan STEAM_0:0:1716947
Gaguje bez razloga na po sat vremena, pali no clip for fun, retrya se, trola igrace.
Demo: https://www.sendspace.com/file/jphs65
Reply
Ne vidi se na demu nista.
Memory is a means to control over itself alone
Reply
Takođe Fazla je napomenuo u nekom od postova, treba da se doda još spawn mjesta na 3sixty beta4, kikuje igrače...
Reply
Skoal, stojadin, vukmir i heise. Ostali ste bez ban komande i cvara. To sto vama ne odgovara koje dobio admina na konkursu je vasa stvar i ne morate biti isti. Na njemu je da odlucuje ko ce dobiti i sta ce raditi. Vi ste tu da sugerisete a on ako je uredu da ubaci. Svaki naredni abjuz ce rezultirati skidanju admina. @Cara D. na tebi je da odlucis kada ces im vratiti komande ali su trenutno bez njih zbog ne postovanja pravila servera i igraca.
[-] The following 1 user Likes Idol's post:
  • Cara D.
Reply
<p>Prvo i prvo ja nikad nisam ni imao cvar, drugo za koga sam ja ikad rekao da mi ne odgovara? Ne 'vracaj' komande, samo obrazlozi.</p>
[-] The following 1 user Likes Skoal's post:
  • SERBIAAAAAAAAAAAAAAAAA
Reply
Aj ti proveri to jos jednom, nesto si pobrkao. Nisam rec progovorio niti koristio nijednu admin komandu do sad, nemam pojma o cemu pricas...pozz
Reply
Mapu "deathrun_abstract_easy" stavite u FDL.
[-] The following 1 user Likes Freeze's post:
  • ^^Trinble^^
Reply
Ja nemam fdl-a jos.
[-] The following 1 user Likes Cara D.'s post:
  • FazLa
Reply
Flag za amx_mexec je skinut. Zbog zasto?
btw primetio sam da noclip dosta njih koristi za prelazak tezeg dela mape...
<p>
STAN MLADOSTI STANI STANI DA TE TROSIM NA TENANE !
</p>
[-] The following 2 users Like Zajecarac's post:
  • FazLa, InteX
Reply
Takodjer mi je skinuto pola flagova, ali nije mi to najveci problem, vec to sto su /best vremena PUNA citera, na skoro svakoj mapi ima barem 2-3 lika u top10 koji su citeri, na nekima kao na silence ima i do 5 igraca u top10 koju su citeri. objasnio sam Cari kako da to rijesava, nije jos uvijek.
[-] The following 1 user Likes FazLa's post:
  • Zajecarac
Reply
Svi koji su bili admini a sad nemaju nakon ove promjene ip adrese, nek mi ponovo poaslju PM sa SteamId i PW-om.
[-] The following 3 users Like Cara D.'s post:
  • InteX, SERBIAAAAAAAAAAAAAAAAA, Sisic
Reply
Server je pao
Reply
poz, molba da se ubaci fdl na neke mape koje su na vote, izaberu mapu ljudi cekaju 5 6 min da im se skine pa se isprazni server. također adminima da se vrati exec a skine noclip komanda. sa noclipom postavljaju rekorde na best a exec je potreban, pogotovo sto sam sreo 2 3 lika koji imaju abh, visio sam na serveru cijeli dan sve lijepo islo, ubaciti taj fdl na tim mapama
[-] The following 3 users Like staroks's post:
  • -ArtuR-, FazLa, SERBIAAAAAAAAAAAAAAAAA
Reply
Staviti mapu deathrun_unity_beta1 na fdl i sve ostale koje nisu fala
[-] The following 1 user Likes Sisic's post:
  • staroks
Reply
Noclip i godmode nije vise dostupan adminima kao sto je bilo, sve mape su na fld, dodane su i neke nove. Ako imate jos kakvih sugestija/kritika pisite.
[-] The following 3 users Like Cara D.'s post:
  • FazLa, SERBIAAAAAAAAAAAAAAAAA, staroks
Reply
Moze i free plugin koji ne moze ct da pokrene, ovako ct spamuje free sve dok ga ne dobiju, ipak je deathrun moraju se zamke aktivirati nekada. Također da ctu skine usp kad je free
[-] The following 2 users Like staroks's post:
  • SERBIAAAAAAAAAAAAAAAAA, Sisic
Reply
a sto tako svi nesto
masa se talasa
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)
Current time: 16-07-2020, 20:39