[MILF DeathRun] - Predlozi za mape
(06-11-2017, 20:32)LLeT -  SkI Wrote: Za sad izbaciti:
deathrun_av2009_recolored-ez
deathrun_wild
deathrun_abstract
deathrun_devl1

Ubaciti:
bkm
4life
easy profesional

Ne znam sta da mislim, deathrun se pretvorio u kz, terori su navikli da ne rade nista, pa ce ove mape biti glupe, a ako naviknu da aktiviraju kako ce da se igraju ostale kz mape? Ako nista, ubaci ove 3 da imaju losiji igraci sta da igraju.

Da to sam i ja rekao jednom prilikom kada sam aktivirao zamke a neki mi jebo sve redom... Da ovo nije KZ. Pre mislim da je bilo pravilo da se za free kaznjava i ko god je napisao free u chat dobio bi gag x), samim tim izvedeno GLUPAVO pravilo randoma ne bi trebalo da postoji Sad.
Bilo bi lepo da se vrati to pravilo i da bude zanimljivije cimati glupave terore x)

i da, posto je tema za mape izbaci cool_f ako boga znas, smucila se svima.
deathrun_death ako vec nisi Big Grin
deathrun_laikiux2
deathrun_laikiux8
i deathrun_latex ako vec nema na serveru
Reply
Ubacene sve te mape koje ste predlozili, mada ima neke su bas dugacke pa cemo videti kako ce se pokazati, takodje su i izbacene neke mape.
Za sada necu vise ubacivati jer ima dosta mapa, kad nam dosade ove onda menjamo. Big Grin
VENI VIDI VICI  Smile
[-] The following 2 users say Thank You to Zajecarac for this post:
  • InteX, SkILLeT
Reply
Evo nekih lakih mapa koje treba ubaciti:
deathrun_forgotten_fixed3
deathrun_kolor_v2
deathrun_death
deathrun_astro
deathrun_genius
deathrun_bricks
deathrun_darkside
deathrun_sexigt

nekih srednjih, ali jednako dobrih:
deathrun_neon
ad_deathrun_rzenzia_easy
deathrun_green_X
deathrun_silence
deathrun_laikiux2
deathrun_mici_f
deathrun_lies
deathrun_supra

i nekih težih za moju dušu Smile 
deathrun_4rooms_fg
deathrun_y_snow_wind_v3
deathrun_ywalls
ad_deathrun_rzeznia
deathrun_c00l_f_hard
deathrun_hardsurf
deathrun_purplez
deathrun_snow_wind_v2

deathrun_trickery_grey, deathrun_minimalism i deathrun_winterfg rade i nisu bile dugo na serveru, tako da bi mogle da se dodaju u mc

P.S.
Možda nije pametno sve ove teške da dodaš, ali bilo bi lepo  Wink
Prilično sam siguran da neke mape već imaju na serveru, samo nisu u MC
BuNdEvA
[-] The following 4 users say Thank You to jonhy440 for this post:
  • InteX, SkILLeT, TiKi, zephiroth broom
Reply
Mislim da bi mapa "deathrun_jigsaw" trebala biti izbacena , kao prvo niko od igraca ne zna gde treba da ide uopste , kao drugo mapa je previse losa , nije zabavna i barem sam ja dosta cekao download zbog modela i mp3...
Reply
Heart 
Predlog

Posto nam se nova godina priblizava iz dana u dan , mislio sam da ce biti dobra ideja da se igraju vise bozicnih mapa , pa sam razmisljao da ubacite pocetkom decembra vise bozicnih mapa u mapcycle i izbacite ove stare kao sto su biber , silence , neon ,wild itd.

-Cyber
[-] The following 1 user says Thank You to CyberHNS for this post:
  • zephiroth broom
Reply
To sam i ja predlozio tj. predlozio sam 28 snow i xmas mapa.
Reply
Mapa "Deathrun_wild_easy" ne funkcionise bas najbolje tj. vrata ne mogu da se otvore , molio bih da se to popravi ili da se mapa ukloni.Hvala

-Cyber
Reply
(23-11-2017, 21:45)CyberHNS Wrote: Mapa "Deathrun_wild_easy" ne funkcionise bas najbolje tj. vrata ne mogu da se otvore , molio bih da se to popravi ili da se mapa ukloni.Hvala

-Cyber

Sredicu veceras to
VENI VIDI VICI  Smile
[-] The following 1 user says Thank You to Zajecarac for this post:
  • CyberHNS
Reply
Shocked 
Dodajte "deathrun_finland" snezna mapa , savresena za ovo doba godine.

-Cyber
[-] The following 1 user says Thank You to CyberHNS for this post:
  • zephiroth broom
Reply
https://maps.cs-bg.info/maps/cs/3381/ deathrun_badblood_v2

Ruzna, a i mislim da ima bagove Tongue
Reply
Predlog da se ubace mape "deathrun_abstract_easy", "deathrun_dojo_course","deathrun_dusty2","deathrun_hogwarts",razmotrite mape nisu lose,srednje,bar po mom misljenju
Per aspera ad astra.
Reply
Nemoj majke ti one skilletove mape muka mi je kad ih vidim.
Reply
(10-07-2018, 10:17)dr.amx_help333 Wrote: Nemoj majke ti one skilletove mape muka mi je kad ih vidim.

A ne,realno,sve se jedne iste mape igraju,coolf,3sixty,silence,wind,bilo bi lepo neko osvezenje sto se mapa bar tice  Big Grin
Per aspera ad astra.
Reply
Ako ti se ne igraju imas flag za mape pa votuj mape koje nisu od tih koje si naveo zns kolko mapa ima samo kad bi pogledali po mn treba da se izbaci astro i te tako glupe i lake mape gde se trci samo do kraja buk 3 skoka
Reply
(11-07-2018, 01:12)waseem Wrote: Ako ti se ne igraju imas flag za mape pa votuj mape koje nisu od tih koje si naveo zns kolko mapa ima samo kad bi pogledali po mn treba da se izbaci astro i te tako glupe i lake mape gde se trci samo do kraja buk 3 skoka

Nazalost nemam nijedan flag za mape(votemap/cvar/map),a i nije da se licno meni nesto ne svidja nego vecini ljudi koji igraju na serveru,nije mi jasno sto se neke od mapa sa mapcyclea skoro nikad ne pojavljuju na voteu koji dolazi 2 runde pred kraj ali dobro Cry
Per aspera ad astra.
[-] The following 1 user says Thank You to deception. for this post:
  • beyond
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)
Current time: 16-07-2018, 01:13