[JB] - Predlozi za nove stvari
Okej, ali ne kontam... Sve sto bi sajmon trebalo da radi, sada da pretvorimo u igre ?
Sajmon ce pitati bilo koje pitanje? Ko prvi odgovori prezivljava, ubi nekog tamo drugog, i tako je uvek bilo..

mislio sam da pravim nesto na foru Zombie Escape-a kao igru, ali ne znam koliko bi to bilo igrivo na jailbreak mapama.
Reply
ZE mod je pun bugova, jos da pokusas to pretvoriti u igru... good luck
Reply
Predlozi ovde,
za sada planiram.
Da se ispise distanca na kojoj ste bacili gun (simon moze dati poseban gun za bacanje, item, sta vec)
da se ispise distanca na visinu/duzinu na koju ste postavili spray.
sajmon daje matematicke probleme, prvi koji napise tacno, izbaci njegovo ime. itd..

Snowball, zmurka, GunGame cu pokusati da napravim.
gungame napocetku dobijate glock, ubijate, dobijate jace gunove, dok ne bude pobednik, koji dobija neke pare..

Mod ce se raditi na osnovu starog.
bilo kako bilo, predlazite.
[-] The following 4 users say Thank You to InteX for this post:
  • .::Ps(Y)hoO^.-.::, GrOoM, klop, Skubishaaa.
Reply
Zanimljivo, tocno cu opet pocet igrat
[-] The following 1 user says Thank You to Skubishaaa. for this post:
  • .::Ps(Y)hoO^.-.::
Reply
eee snowball
to je dobar mod i za njega bi se mogo poseban server pravit , ja sam ga igro ranije al vise ni jedan server nema
Reply
Plugin koji iskuca u konzolu ko je pritisnuo dugme, primer "klop pressed button(trigger_hurt)" za da vidimo ko pali kiselinu itd. Ovo sam vidio na cs:go jailbreak pa ne znam ako ima takvo nesto u AMXu... Srecno sa mod intexe.

You miss 100% of the shots you don't take
                         - Wayne Gretzky
[-] The following 3 users say Thank You to klop for this post:
  • .::Ps(Y)hoO^.-.::, GodRules, InteX
Reply
Slažem se sa klopom,inace signatura mi je vrh.
     *Tipično ponašanje jednog Head Admina*

Reply
Šta je sa onom mojom idejom da se u vipshop ubaci za nekih 5k pokazuje položaj svih cta na radaru?

Ono simonhelp da se ubaci u simon menu. (u nadi da će se igrati više te igrice)

No clip (2 sekunde) - 9k? Dovoljno da se izađe iz ćelije, ali ne i da se ode do gra s njime. Znam da je prije bio pre op, ali vrijedi probati ponovno, prije je
bio nekih 9 sekundi, ko zna koliko..

Prije je svaki igrač CTa mogao dati FD zatvoreniku. Možda ponovno ubaciti, ograničiti na 1 FD po CTu po mapi da se ne bi abjuzovalo. Naravno, simonu ostaje opcija da isključi FD teroru.

Reverse shark, TT dobija noclip, a CT awpove, glockove i 100 hpa kako bi ih se moralo hitovati 2 puta.

Na /lr ubaciti drug duel, duel pod drogom Big Grin

Kada se da igra da se isključe sve tate mate što si kupio u pmodmenu ili tako. Kupe u pmodmenu bhop pa bhopaju pod ledeni čika, uzmu gravity u vipmenu, imaju ga na knife dayu i lete mi iznad glave.

Kada TT pojede sve CT u duelu, automatski sljedeću rundu dobija FD.

Ubaciti 7k u /lr, toliko da ti sljedeću rundu malo fali do fda, a neće uništiti /lr jer će biti ovo da dobijaš FD kad ubiješ sve CT pa će više igraća ići na to. Možda čak i 6k.

Loto budimo realni nitko više ne igra, umjesto para ubaciti da dobijaš gun, tipa deagle 7 metaka 30% šansa, emara 10 metaka 10% šansa i slično.

/lr brzo pisanje, ubaciš neke random rečenice tipa Maja voli lizati sladoled u kući dok je vani jako vruće (ne pitaj) i ko prvi napiše preživljava, protivnik dobija kill.

Ne znam koliko ovo možeš napraviti @InteX , tipa svaki drugi dan na serveru (ne drugi dan u RL) netko dobije besplatan trail flag. On bi se uklanjao po završetku runde, vidio sam već da se svako malo vrši amx_reloadadmins na serveru, nekako ga modovati da samo po završetku runde radi, a ovo za random flag preko amx_addadmin komande, da se ne stavlja pw i da dobijaju samo igrači sa Z flagom jer ne znam kako bi napravio da dobijaju igrači sa flagom. Može se napraviti isto sa vipom.

Biraj šta valja, šta ne valja Big Grin

Baj d vej ubaciti novu loptu svjetskog prvenstva u /ballskin!
[-] The following 1 user says Thank You to GodRules for this post:
  • b0t.
Reply
sve je ovo manje vise vec bilo na serveru, i zbog nekog razloga je izbaceno..
Tako da ne verujem da ce se to sto je bilo ubaciti, ubacicu vrv ovo na foru izabere random broj sa max 10 cifara, ko prvi napise tacno prezivi, drugi umre
[-] The following 1 user says Thank You to InteX for this post:
  • klop
Reply
Dosta toga je bilo, pa je izbačeno jer je bilo pre OP ili abjuzovano na neki način, zato sam malo izmjenio, ali kako oćeš Big Grin

Barem nam lopticu ubaci
[-] The following 1 user says Thank You to GodRules for this post:
  • b0t.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)
Current time: 18-07-2018, 21:58