[JB] - Predlozi za nove stvari
Predlažite stvari za vipshop, ako bude previše stvari uzet ćemo one koje se najviše ponavljaju.

Nešto ostvarivo, uzmite u obzir da nema Intexa Big Grin
Reply
Medik kit
Reply
Sačekat ću još par minuta da netko nešto predloži, pa krećem radit. Nastavite predlagati i kasnije, lako ćemo zamjeniti.

Uz predloge pišite koliko da šta košta!
Reply
Awp 1 metak,open celije,da si nevidljiv skroz 5 sek,skin cuvara,ono sto je i prije bilo noz i ta sranja za veci dmg i tp bomba...Probaj napravit Big Grin sa srecom
[-] The following 2 users say Thank You to Zeljko :D for this post:
  • GodRules, _Wolf_
Reply
Ubaci da na 3 sekunde vidiš položaj svih ct na mapi... Bilo bi korisno za mapu jail facebook kad si na dr

EDIT:neka bude 6k, da bude normalna cena ne npr 10k i to. Jer 6k lagano dobiješ a kad si na dr možeš da vidiš da li je ct ušao kroz vrata portala
Reply
Mogao si ubaciti u /svipemnu da možemo uzeti drogu? Ne znam za ostale ali meni se dopada droga.
Reply
Očito.
[-] The following 3 users say Thank You to GodRules for this post:
  • GrOoM, MyXy, whatsup
Reply
Malo je ovo moje čudno zvučalo...
Reply
Nebih rekao.
[-] The following 1 user says Thank You to GrOoM for this post:
  • MyXy
Reply
Vidim šta radite. Ne bih se raspravljao.
Reply
Vratiti zmurku
[-] The following 1 user says Thank You to ChipSy-.^ for this post:
  • .::Ps(Y)hoO^.-.::
Reply
Vratite random day.
Da se napravi igra dobijemo svi pumparice i noclip i da se rokamo al npr da ima odjredjeno vrijeme dok traje noclip zatim se iskljucuje noclip i rokamo se sa pumparicama po mapi.
[-] The following 1 user says Thank You to Zeljko :D for this post:
  • .::Ps(Y)hoO^.-.::
Reply
Gonzales Day ako moze se vrati najjbolja igra bila ! Smile
Reply
Bilo bi lijepo kad bi uz prijedloge našli plugin i postavili ga, ako nema barem neki sličan da ne mora da se radi od nule.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)
Current time: 19-10-2018, 23:39