[JB] - Predlozi za nove stvari
(29-10-2018, 13:34)GodRules Wrote: AKO se budu mjenjali skinovi simona/čuvara ovaj Željkov skin je dobar. Iako ne vidim šta fali ovim skinovima...

VAZI SEFE!

Eto tebi šefe +3 pointsa warna Big Grin
glup si sefe
Reply
Predlog za novo pravilo, ovako je i u CS:S i u CS:GO JB:
Kad runda pocne, ne mozes reci "simon kaze svi u kavez", nego moras prvo "igramo se simon kaze" zato sto tehnicki sajmon kaze je igra i ne mozes narediti "simon kaze svi u kavez" ako se ne igra to.
[-] The following 1 user says Thank You to klop for this post:
  • Neumemm Pro
Reply
Pa uvijek je i bilo
Igramo se Simon kaze
Simon kaze svi u kavez

Reply
Na serveru se obicno koristila metoda sta na pocetku naredi, toga se igrate. Naravno, vecina njih kaze "ja sam sajmon, igramo se sajmon kaze, sajmon kaze svi u kavez..," dakle, logicno igrate se sajmon kaze. Ali isto tako, ima onih koji uzmu sajmona i samo kazu "Sajmon kaze svi u kavez" sto se takodje postuje. Izdao je prvu naredbu te po njoj pratite igru. Ako sledecu naredbu da tipa, rame uz rame i pobije vas sto niste stali, a prethodno nije naglasio da se ne igrate vise sajmon kaze, to je fri kil i tu su admini da kazne.
Čujem plač majke, dok obuvam najke, ili suza za suzomili paket za pare.

[-] The following 1 user says Thank You to AnDrIjA- for this post:
  • Dodo18
Reply
Da andrija, ali mogu ti reci da 80% servera ne uvazava to pravilo, ja se slazem sa klopom da bi moglo to da se doda.. I isto stalno likovi grese sa naredjivanjem u celijama.. Dodajte pravilo gde pise da se ne moze naredjivati ako je bila pobuna
Reply
E moji admini, piše već u pravilima o naređivanju u ćelijama i to pravilo stoji oduvijek. Andrija malo si se zabunio, pročitaj opet što si napisao Tongue
Znači, ako simon kaže na početku runde "Simon kaže svi u kavez" znači da se igrate simon kaže. Ako nakon toga kaže "Rame uz rame" bez simon kaže, smije vas pobiti jer se igrate simon kaže. Ako ipak na početku runde naredi "Svi u kavez", to znači da se ne igrate ničega. Poslušajte prvu naredbu i znat ćete čega se igrate. Admine moj, naređivanje u ćelijama je dozvoljeno SAMO ako je prošlu rundu bila pobuna. Ako nije bila pobuna onda je zabranjeno, ali nije sasvim zabranjeno. Ako je prošlu rundu bila igra, a rundu prije toga bila pobuna, također smije naređivati u ćelijama. Znači ako je igra, gleda se ona prije runda. 80% servera ne uvažava to pravilo jer oni banuju ako ne kažeš da se igrate simon kaže, a mi si to trenutno ne možemo priuštiti.
Reply
Koliko se samo pravila ne postuje..

To za naredjivanje u celijama nije postojalo, jednostavno nisi smeo naredjivati, to se dodalo pre godinu i po, dve.. Iz ne znam kog razloga... A da, dosle budale sa drugih servera i poslusali su ih
Reply
Pa s tim da dobijem na dan 2-3 PMa da se pojača malo CT, mislim da je bolja solucija naređivanje u ćelijama nego da se dodaje CTu HPa ili neke gluposti, a vi admini ako nemate mikrofon slobodno pređite u CT pod uvjetom da nitko ne želi i da CT nije pun, ne morate se žaliti kako "kidare se ne znaju braniti od pobuna", pređite i pomozite im.
Reply
Ja sam često u ctu al nadje se neki pajser (heljo) sa mikrofonom i panišuje me i sta cu mu onda....Preksio sam pravilo ne mogu mu nista..
svaka riba je za mene čula čula čula
Reply
Ako misli da se može sam braniti neka te punishuje. Kada ga opet ubiju 5-6 rundi zaredom pređi opet, ako te punishuje šta da mu ja radim. A i uostalom na pobune mi se najčešće žale admini, ako vam smetaju pobune nemojte ih raditi. Samo mi nemojte reći "Pa ne radim ih ja" jer ih svi radite. Ako netko još nešto želi reći neka pređe u generalnu da ne spamujemo ovu temu.
Reply
Kad već kažete da server nema igrača napišite šta bi vi napravili da ste headovi i ako je dobar prijedlog napravit ćemo.

Ne da mi se više brisati postove tako da ako netko izvali kakvu glupost odma ću ga banovati.
Reply
Znam da će mi većina vas sada mudrovati, prvi Andrija ali nema veze, moje je pravo da iznesem svoje mišljenje.
Većina igrača, počevši od mene, napusti server jer su sajmon i jedan teror drugari. Neki dan sam ja napustio, a ovi ostali nisu jer su psovali mater svi zajedno ovoj dvojici (Deda Mraz i njegov drugar). Tako da bi bilo pogodno da vam admini budu aktivni. Evo vam primer jedan, pre nedelju dana je bio bust neki, ako se sećam dobro. Okej, neko je bustao server i za to dobio nagradu. Nakupilo se tu dobrih 20 igrača i sve kul. Ali opet ovaj problem gore koji sam naveo, dvojica rasteraju 10 igrača, i koliko vam ostaje? Ostaje vam 8 igrača, sa botovima od KGB 10, mada botovi ne mogu igru učiniti zanimljivijom. Znači aktivnost admina je nešto najosnovnije ako želite dići server više no što jeste. Admin bust lista će tu i tamo dobro doći, tako da treba nastaviti sa time. Skinuti zabrane nekim ljudima poput Irona itd, itd. Zapravo smo svi napravili veliku grešku, koju sam mnogo kasno skontao. Iron nije imao stimajdi čejndžer, ima nonstim i stim cs 1.6, ulazio je preko oba. A onaj belaj sa drugim ipom sa logovanja na forum nema veze sa serverom jer ga nije drkao na istome. On će sigurno igrati jb, njemu je to, verujem zanimljivo. Sa sobom uvek vodi onaj njegov <enity> klan, i onaj njegov mlađi brat Luxa itd, itd.

Ovo su možda 2 ili 3 predloga koji će malo, ne mnogo, pomoći serveru da živne. Neko moje mišljenje, koje vi, naravno, nećete osuđivati, no ćete, nadam se, uzeti na razmatranje. Za ovu zabranu imate čist primer mene. Maja je banula na server i igrala 10 dana. Okej, pročitajte theard [JailBreak] zabrana pod kojim ona navodi da ja vređam admine, hed admine i igrače jb servera. Sve je to kul, i jesam vređao, nikog drugog no Andriju i nju, takoreći, "uvredio" time što sam rekao, citiram: "Nemoj da smaraš ili pišeš po forumu ako te nigde spomenuo nisam", nakon čega sam ja dobio ban na 3 ili 4 sata pod razlogom "Pretnje". I šta se kasnije desilo? Šarić, slab na suprotni pol, meni daje zabranu jer sam vređao njegove igrače. Sa ovim Andrijom sam odavno raščistio, mi nemamo više šta pričati, tako da sam njega slabo vređao, možda sam mu rekao da je irvas, što ću mu reći sada i bilo kada u budućnosti, na šta on uvek ima repliku, mada nije to tema. Zbog iste te maje sam izgubio admina, jer sam je banovao na 300 zbog namernog paljenja kiseline i ubijanja 10 ili više terora, bgm fin je primer dala ostalima. Btw, za tu istu kiselinu sam dobijao od dotičnih admina i po 500 min bana, i addban na 1000. Molim vas... I šta se kasnije desilo? Maja je rekla nema me 10 dana zbog faksa... Nije je od toga dana niti jednom bilo, a ja sam naveče zvao ove sa najfa da igramo na jb jer su i oni dolazili redovno na najf, recimo da sam ispao korektan.
Čak i posle gubljenja admina sam nastavio igrati, jer jebo ga ja, dobar sam tu sa jakkerom, ovim, onim i družimo se, boli me uvo za tih 5 ili 6 slova što će mi pisati. Ali avaj, izgubio sam volju posle te zabrane, ne znam evo. Jesam ja od dode tražio taj smrdljivi gag flag (čini mi se da je i flag, nebitno), ali opet to je da gagujem ovog na voice da ne ghosta, bar da bude fer.

Nadam se da nećete osuđivati ovo, kao što običaj imate, već nešto od ovog napisanog dobro iskoristiti. Opet kažem, nisam ja poenta priče, niti moja zabrana... Poenta je ta da ste tako izgubili 4 ili 5 stalnih igrača. Što ne bi umesto 2 pisao broj 7 ili 8 na baneru? Uživajte Big Grin
[-] The following 1 user says Thank You to Немања. for this post:
  • JaKKer
Reply
Necu pisati samo za JB server nego i inace celokupnoj igrici.

Hajmo budimo realni, nije vise kako napraviti "dugotrajni uspesan server" nego vec kako ga odrzati jos neke vreme da se napravi jos neka zabava koliko toliko. Svi ste upoznati koliko je Counter Strike stara igraca. Cak sta vise, Counter Strike je jedna od unikatnih igrica nastala kao mod igrice Half life, tipa "Napravili smo igricu, haj napravimo i dodatni mod, ubacimo modele pusaka i nek se rokaju medjusobno kao mini-igra pa nek bude u paketu" Ironicno to je ispalo neocekivano veliki uspeh za njih, cak vise nego i sam half life u sledecim verzijama. Cs 1.6 je napravljen 2003 godine. I pored Sampa i wowa jedna od najstarijih ako ne i najstarija multiplayer igrica koja se jos 'aktivno' igra. I vi sami znate da je Cs u velikom padu, cak sve vise i vise u kontinuitetu od sada pa nadalje. Pored ovakvih novih igrica koje su trenutno aktivne i koje ce izlaziti, (GTA V, cak za godinu-dve gta 6 moguce, csgo i slicno) Nije ni cudo, jednostavno nova generacija dolazi koja ne zna nas sistem a stariji odlaze , Ima jos onih koji su culi za igru, ili nemaju nikakav pc pa eto igraju cisto da prodje vreme. I pravo je cudo da igrica i dalje postoji.

Problem sa Jailbreakom kao i ostalim serverima koji zahtevaju neku mehaniku drugaciju od pucanja, sto vi zivite previse u prolosti cs-a. Upravo zbog toga i padaju igraci. Ne moze se nikako stabilno zadrzati. Doci ce 10-15 igraca posle boosta i otice posle 1-2  runde. Igraci ne znaju nista, ne znaju sta trebaju da rade, ne znaju gde da idu. I onda dodje lik <<<Bosanac>>> i od 10 igraca naredi koji prvi dodje u igri prezivljava. I naravno pobije sve odu svi igraci. Vi niste uopste fleksibilni sto se tice igraca, naredjuje se cisto da bi ispunio sam sebe i ubijao kao budala. Isto kao i admini, motre svakih 5 sekundi gledaju da neko napravi gresku da ga banuje sto pre, "lep" osecaj jel da. Isto kao sto i super vipovi izlete iz celije kao pajseri i pobiju sve i tako 10 partija, i sta si uradio? Oni koji znaju da naredjuju i iole nesto ce izaci, doce neka budala pobice sve dobice ban, pocece vredjanje odose opet igraci. Vi uzimate admina samo da bi bili kurac na serveru, nista vise. Nema nista u planu da zapravo pomognete, i posle se cudite jao nema igraca e onda necu ni ja da igram. Zato ovaj mod treba nekakvu 'reformu' i u pravilima i uopste u vama. Vi gledate samo sebe i svoje killove, i ono sto ste vi postigli. Ne gledate i ne pazite o drugima. Ne cini head admin ili admin server, nego igraci. Isto kao i drzava, ako nemas ljudi nad kome ces ti da vladas onda tvoj koncept drzave nepostoji. Naravno uvek ima i onih debila kao sto je DedaMraz, to je tip igraca koji udje cisto da bi jebao server. Glavni razlog zasto on vas jebe je zato sto vidi slabost u vama, i slabost u serveru. I lagano vas je manipulisati. Banovati njega nece nista postici, Doci ce isti takav drugi. I treci i dalje.. Isto i admini, neka pozeljno imaju mikrofon. Ne da bi naredjivali, cak sta vise, trebaju pustiti i naci igrace koji su voljni za to i koji naterati ih da ostanu na server. Da imaju mikrofon da bi pomogli igracima. Verujte nije lep uzor kad vidis da admin nema mikrofon, i na chatu samo kuca "HAHAHAHA" "LOL" "kakav gej" i slicno. Pocnite od male tacke, ne odma celu ruku da zagrabite i odmah odjednom neko strogo naredjivanje. Naravno nace se lik u ct koji oce tako da naredjuje i protivi se vama, ali verujte vise je novih nego tih starijih i boljih igraca, Mozda je cak bolje zadrzati nekako te nove igrace, jer njih cine 70% servera. Kao i Andrija, neces nista postici tako sto ces biti strog i dati zabranu pola igraca i reci tipa "Vas pola ne bih bilo u ct i igralo itd" Sistem jailbreaka kao i ostalih modova je izgradjen vremenom preko popularnosti i dalje vremenom rekoh. Taj sistem je unisten, a vi ga se i dalje drzite. Igram Jailbreak od 2012 godine, ako se secam imena sa tim capsom onda sam igrao i dugo sa tobom ako si ti taj i secam te se, godine takodje. Ne mozes porediti tadasnji jailbreak sa ovim danas, ovo nije vise jailbreak. Ovo je postalo nesto drugo potpuno. Ja sam dao koncept predloga, na vama je kako da ga sprovedete, ne mogu vise ni da pisem. U svakom slucaju, igrica polako ide prema dole, necu da kazem propada jer to nije tacno, igrica jednostavno je odavno ispunila svoj rok i svoje godine. Poenta je sprovesti i zadrzati na maksimumu sto je vise moguce, pa onda kad pada onda pada.
Reply
Pitaj Baku ~ Ironu se nece skinuti zabrana. Maja je musko. Od dana kad se javio da nije tu, nema admina. Niti jos uvek ima. Tebi je admin skinut zbog kolektiva, nisu te prihvatili, reseno. Sto se tice mog odnosa prema tebi, ja sam izjavio da si dvolican i toga se drzim. Svoje si pokazao. Neki grese, ali sta ti pises i radis, to nisu greske. :Smile Ono pisanje Nuteli, ne zelim ni da spominjem. "Svi oni sa JBa mi nisu ravni, moralno, socijalno i" sta bese jos, en secam se "sam stabilniji od njih". :Smile Da ne nabrajam jos sta si napisao.

Cs jeste star i to je cinjenica. Smile
Čujem plač majke, dok obuvam najke, ili suza za suzomili paket za pare.

Reply
Zabranu imaju samo 2 osobe tako da nemojte o tome da skinemo zabrane i da će biti igrača. Jedna osoba je iron, a druga adam koji je krao svima mogućima sid i palestinac je. Govoriš cant da trebaju admini da kažnjavaju igrače, a ako ih kažnjavamo onda će tek otići sa servera.

Niste predložili ništa konkretno, sažmite svoje postove u jedan kratki prijedlog, pa ćemo vidjeti da ga ostvarimo.
Reply
Vratite da se terori mogu obojiti u više boja kao što je pre bilo plava.. I ako može još neke boje, ova žuta, narandžasta,roza, sve smorilo..
[img][Image: http://i.pics.rs/E3e3T.png][/img]
Mi smo Ravi pajseri!
Propaj pronaći na jačeg Pajsera! 
Lajk a ko ka ni si našao. 

Reply
Željko jel ti to nabijas postove ili misliš ozbiljno Head

Reply
I jedno i drugo, ups
Al ne fakat ubaciti neš novo :'D
[img][Image: http://i.pics.rs/E3e3T.png][/img]
Mi smo Ravi pajseri!
Propaj pronaći na jačeg Pajsera!