Ako zelite profesionalne edite javite se.
Wink 
Reply
Možeš li da objasniš šta tražiš za edit ili besplatno edituješ?
Reply
(14-07-2015, 12:49)Dadisha Wrote: Možeš li da objasniš šta tražiš za edit ili besplatno edituješ?

Zavisi ako mozes nagurati na klipu preko 1000 pregleda onda besplatno ovako neki steam ili lol acc,minecraft zavisi Smile 
Reply
1000 прегледа лол ацц,мц,стеам јебеш ми све ако си ти нормалан.
Reply
(14-07-2015, 13:20)zaza Wrote: 1000 прегледа лол ацц,мц,стеам јебеш ми све ако си ти нормалан.

profi edit medju poznatijim sam na balkanu  Big Grin
Reply
Ne medju poznatima su rebellion1995 int167 raventl ako sam lepo upisao njihova imena a te tvoje klipove znam i ja da uradim
Reply
(15-07-2015, 12:21)Aim Loaded Wrote: Ne medju poznatima su rebellion1995 int167 raventl ako sam lepo upisao njihova imena a te tvoje klipove znam i ja da uradim

Ako pratis i malo to  znao bi da su oni davno prestali,ako znas uraditi to je + za tebe Smile 
Reply
Нешто овде не штима 400 субскрајбера 15 лајкова 900 дислајкова ти си најпознатији? Хммм
Reply
Pa videli su da nema para od toga pa su nasli drugi nacin da zaradjuju malo je bilo para na takmicenjima. Ja sam naucio nesto osnovno tako sto su mi oni pokazali kako i sta.
Reply
Nisam rekao da sam najpoznatiji nego medju poznatijima procitaj bolje, gde ti vidis 15 lajkova i 900 dislajkova Smile
Reply
Професионално ? Дефиниши Smile

Дал се још увек игра онлајн клански 1.6

Немој се дизати како си међу бољима јер што се онлајн гејминга и едита тиче и немаш неку конкуренцију,боље ради цс го и неке друге игре ако хоћеш већу популарност.

Око едита се потруди мало,ово и није нешто,може да се збрчка јако брзо.Чини ми се као да си позадину потамнио,а да си ударио светлеће ефекте на остало,уопште се не види чисто пуцање у неким деловима где је мрачно ,као тунел итд. чак и на светлим местима је некако мало мутно,нишан се такође слабо види јер си лоше урадио у правцу пуцања.Потруди се мало више,да се чистије виде убиства,а да ефекти ту буду да се то боље види а не горе.И види ради мало неке сик ејсове или шта већ,кад би видео неки заиста професионалац смејао би се шта едитујеш.А ако већ то радиш за нешто ,види мало исеци неке делове где је лоше пуцање и кретање,пробај да направиш да то изгледа што боље ,а да остали то не примете и да не пореметиш горе наведено. Срећно са радом Smile .
[-] The following 1 user says Thank You to Ђоле for this post:
  • MOUSEMVM.
Reply
(19-07-2015, 14:45)Djole Wrote: Дал се још увек игра онлајн клански 1.6

Zašto se nebi igrao? Imaš anti-cheat UCP skineš i igraš normalno bez čita i čitera, mnogo ih sa CS scene koriste UCP(mislim jači i poznatiji klanovi, ovi koji nisu saznali za UCP sigurno bi prešli na UCP da saznaju.
Reply
Познати кланови више не играју 1.6 ,осим неких лан турнира за кеш.

Фамозни уцп је један од најгорих анти чит програма,као програмер знам колико је његов сам код урађен лоше (барем оно што је доступно) почев од багова са звуком,смоуком,модификацијом,самом инсталацијом и чак проласком тзв. како га данашњи играчи називају цфг-a .
Reply
Ko jos igra 1.6 klanski...... Nekada je to biilo nesto, sada su samo napaceni klinci koji cituju.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)
Current time: 20-10-2018, 00:05