[MILF Alfa] Primedbe na rad Admina
Procitaj neku knjigu za tih 120min, a mozes i vise posto sam ti ban ip i steamid, jer si morao da se vratis na sec s tim kako ces ti meni sve...Neka ti daju unban, a ja da mogu stavio bih ti zabranu na alfu.Ja znam da si ti oke momak, ali bolje promeni ponasanje na serveru a ne da diras druge igrace i da trazis kavgu u inat.
[-] The following 1 user says Thank You to Pryda^ for this post:
  • Eyes
Reply
Nema demoa tako da zalba nema nikakvu osnovu. 120 min je sasvim ok za vredjanje I ostale gluparije.
Reply
Ti i onaj La stvarno niste u redu keve mi moje... Pa sta koji kurac ti meni pricas da bi mi zabranio da igram,ja se sprdam i glupiram s ljudima a ne ko ti dodjem i kurcim se sto sam admin pisem zelenim slovima i belim jer ti se moze. Bolje ti decko procitaj neku knjigu nauci pravilno pisati pa se javi ja sam procitao knjiga koliko ti ne mozes u svom zivotu! Ps. molim da me unabuje neko posto me ovaj KRALJ banovao na mng duze kao i uvek sto rade ban na 120 pa posle banuju na nekoliko nedelja jer drugacije ne mogu leciti svoje komplekse Big Grin poyy
Reply
Samo ti gledaj sebe a ne moj pravopis i sve ostalo Smile A ja cu da radim svoj posao kao i dosad , ako nesto nevalja tu su nadlezni neka se obrate.
[-] The following 1 user says Thank You to Pryda^ for this post:
  • Eyes
Reply
Ok druze najjaci si Wink al me unbanaj vise posto je proslo 120min a ja jos ne mogu uci na server voli te tvoj Ezel pooyy
Reply
Nema unbana od mene.
Reply
Bravo cestitam prva recenica da je ispravno napisana, vidim pomogla ti je knjiga u tome Smile Smereku svaka cast kiss for you :* :* :*
Reply
E vi imate privatan chat pa se tamo prepucavajte. Pryda nikada nije pravio gluposti na serveru. Ti Ezele i dalje nesto pokusavas ali ti ocigledno ne ide. Tako da ubuduce ces biti sankcionisan.
[-] The following 2 users say Thank You to SEX Shooter for this post:
  • Eyes, Sinsovic
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)
Current time: 25-02-2018, 17:55