[MILF CW] Prijava za admina
Nick: KOJU POSLUKU PORATI
Godiste: '96
SteamID: STEAM_0:1:2319204 (STEAM)
Iskustvo sa amx komandama: Poznajem sve amx komande, takodje i rcon. Drzio sam bas dosta cs 1.6 servera.
Koliko dugo igrate CW/MIX: CW i MIX igram vec 3godina(aktivno).
Komentar: Paa, imao sam admina na MILF 2, igrao sam aktivno, ja mislim da nisam nikog banovao ili sl, ali neko mi je uzeo admina. Na milf ts3 sam svaki dan(MOLLY) i igram mixove, pa mi treba server, hvala. Smile

Posalji mi pw na pm.
Reply
Nick: тenк
Godiste: 94
SteamID:  STEAM_0:0:4950126(STEAM)
Iskustvo sa amx komandama: 10
Koliko dugo igrate CW/MIX: 4/5 godina
Komentar: Druze treba nam server, lan smo se skupili svi smo stariji.. Imao admina na surfu

Posalji mi pw na pm.

Reply
Nick: ewan_ax4
Godiste: 99'
SteamID:  STEAM_0:0:4419136
Iskustvo sa amx komandama: 10/10
Koliko dugo igrate CW/MIX: Vec duze vrijeme
Komentar: treba mi srw da mozemo odigrati mikseve.

Posalji mi pw na pm.
[-] The following 4 users say Thank You to ewan_ax4 for this post:
  • InteX, MARKEC, MeTaK :D, Mikado(Miki)
Reply
*Nick : SRBIJA

*Godiste : 2000

*STEAM ID : PM

*Iskustvo sa amx komandama : Dobro

*Koliko dugo igrate CW/MIX : Pa ne znam sad tacno

Odbijen.
Paintball Admin
Reply
Nick: Dzihadista Dzon
Godiste: 1998
SteamID: PM
Iskustvo sa amx komandama: poznajem sve komande
Koliko dugo igrate CW/MIX: poceo godinu dana nakon sto sam cs poceo igrati
Komentar: vec sam bio admin na ovim serverima i treba mi kvalitetan server da mogu igrati cw
Reply
Nick: 123
Godiste: 1999
SteamID: STEAM_0:0:402112884
Koliko dugo igrate CW/MIX: Igro s klanom prije 2-3 godine 50-ak CW-ova, u zadnje vrijeme samo s prijateljima se kacim (pa mi treba cw server)
Komentar: Trenutno sam admin na Milf serverima, jedino vas servere i igram. Vec sam naveo da mi treba cisto da bi s prijateljima igro, nista klan protiv klana, ali uredan sam, utkljucam - zakljucam server nece biti nikakvih problema.
Reply
(28-09-2017, 12:53)123123 Wrote: Nick: 123
Godiste: 1999
SteamID: STEAM_0:0:402112884
Koliko dugo igrate CW/MIX: Igro s klanom prije 2-3 godine 50-ak CW-ova, u zadnje vrijeme samo s prijateljima se kacim (pa mi treba cw server)
Komentar: Trenutno sam admin na Milf serverima, jedino vas servere i igram. Vec sam naveo da mi treba cisto da bi s prijateljima igro, nista klan protiv klana, ali uredan sam, utkljucam - zakljucam server nece biti nikakvih problema.

@bombonica kaze da si mu ti rekao da mi se javi za admina, pa samo da proverim ?

Ne, nista mu nisam rekao, a i ovih dana nisam ni ulazio toliko na forum tako da ne znam odakle mu to
[Image: https://i.imgur.com/fMxYWXD.png]
H20^ AKA deborah de luca
Reply
https://prnt.sc/gqrpad
Pito sam, on me poslo H20^...

Odbijen.
Reply
Nick: Amigo
Godiste: 1994
Stead ID: STEAM_0:0:1729675578
Iskustvo sa amx komandama: 9/10
Koliko dugo igrat CW: 5-6 godina
Komentar: Imam ekipu i klan, ali nam se nedavno srusio server na kojem smo igrali klan warove (vlasnik ga izbriso) pa sad trazimo novi server. Igramo jako cesto CW, tako da cemo dosta reklamirat Milf comunity, a i poceli smo se uvjezbavat na Milf Deadmatchu.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)
Current time: 18-11-2017, 04:46