Generalna diskusija o filmovima i serijama

Generalna diskusija o filmovima i serijama
Одгледао сам 4 епизоде које су избацили, причам о Луциферу.
Споилер алрт:

Ко је још почео да гледа и шта мислите због чега је почео да крвари ?
12.15.2014.
Reply
Ako je moguce bez spoilera ili makar nagovestite da bude ocigledno da su spojleri.
Ne kazem da je ovo neki spoiler, i dalje ne znam o cemu pricas.
Samo iz iskustva znam da se ovako pocinje sa spojlerima...
Reply
Pogledajte Smallville. Big Grin Jeste da je bezveze i decija je, ali ima 10 sezona i moze da ubije vreme solidno. Big Grin Slazem se sa mpasd. Prave odlicne serije koje se jos nisu zavrsile, a posto su toliko dobre, i zaradjuju brdo kesa, sumnjam da ce skoro da se zavrse. Zato ja ne gledam trejlere ni od jedne serije, samo zapisujem sta cu da gledam kad se zavrsi. Big Grin Opasno sam se zajebo sto sam poceo da gledam The Vampire Diaries i The Walking Dead. Nikad vise. Big Grin
Ljubav je smisao zivota, rece mi covek dok cigaru mota.
Reply
Negde sam procitao da ce walking dead da se snima do 2020 ili 2022... ne secam se tacno...
I sad sam naso ovo:

“I happen to love working from source material, specifically because we have a pretty good idea of what season 10 is gonna be. We know where season 11 and 12…we have benchmarks and milestones for those seasons if we’re lucky enough to get there.” By David Alpert

Dovoljan razlog da vise nikad u zivotu ne krenem da gledam seriju koja nije zavrsena.........
[-] The following 2 users say Thank You to mpasd for this post:
  • *LORD#, [email protected]
Reply
Pa zasto i ne bi ? Jos imaju dosta sadzaja u opticaju. Serija je takva da nista ne ide brzo. Covek je coveku najveci neprijatelj, pored svih sranja koja se desavaju. Dejvid Alpert snima ekstra seriju, i treba da nastavi tako, pa makar i do 2022. Big Grin
Reply
Претерују са толико сезона, што је довољно довољно је.
12.15.2014.
Reply
(17-02-2016, 12:46)Урош Wrote: Da smo cekali simsonove da gledamo tek kad se zavrsi, pa nikad je ne bismo ni poceli gledati, a vec sezona 27

Ma drugo su Simpsonovi, to je komedija, po 20 minuta epizoda i skoro nista nije povezano...
Za razliku od twd u kom moras da cekas ne samo izmedju sezona, nego na pola sezone i plus ce da traje jos jedno 6 godine...
Imam osecaj da ce da ga useru posle tolko sezona...
Reply
Ma ne neće usrati ništa... Realno ne možeš toliko da čekaš, a pritom da zapamtiš. Okei, možda neke "bitne" ali ovako ne...
Reply
(17-02-2016, 14:47)SmUtniSasa Wrote: Ma ne neće usrati ništa... Realno ne možeš toliko da čekaš, a pritom da zapamtiš. Okei, možda neke "bitne" ali ovako ne...

Pa to je najveci problem, sto posle tolkog cekanja zaboravim sta se desavalo u prethodnim epizodama...
Ja dok cekam izmedju sezona odgledam jos 200 stvari, ko ce pamtiti onda sta se desavalo u walking dead koj sam krenuo da gledam pre 2 godine...
Sva sreca pa moj drug vec treci put gleda sve ovo, pa me podseti kad nesto zaboravim...
Reply
Iscprili su sve moguce ideje, sad ce ubacit novog negativca i onda sve opet. Ali ipak, novu epizodu sam na nogama pogledao.  Smile

Je li neko prati Fear The Walking Dead? 
Prvih par epizoda nije lose.
See Kenny, everything turned out to be fine
Reply
Мпасд, погледај серију Лутер и Серију Bron/Broen. Други пут сам их већ погледао. Лутера игра Идрис Елба.
Reply
~~Narcos~~
Пре него што ми пошаљете поруку, прочитајте секције Обавештења, Информације и стики теме из тимспик секције.
Приватне поруке које нису везане за неки баг на форуму или проблем око тс3 сервера игноришем.
Reply
(17-02-2016, 23:56)Лакара Wrote: Мпасд, погледај серију Лутер и Серију Bron/Broen. Други пут сам их већ погледао. Лутера игра Идрис Елба.

Obe izgledaju zanimljivo. Bron mi je vec drugar preporucio da gledam. Ali po imdb-u nije jos uvek zavrsena serija...
Luther-a cu verovatno da odgledam. Kratka serija i izgleda zanimljivo...
Jos uvek nisam poceo nista , ali sad se razmisljam izmedju Sons of Anarchy i Luther...
Reply
Trenutno moja omiljena serija je Vikings, ali nazalost nije jos zavrsena ..
Serija ima 3 sezone oko desetak epizoda svaka , danas (uvece) ce biti prikazana prva epizoda 4 sezone , na History kanalu...
U seriji se radio o Vikingzima (naravno) , o njihovom stilu zivota i nacin na koji su ratovali ...
Glavni lik je Ragnar Lothbrok koji je inace viking koji je nekada stvarno postojao (izgleda kao moja slika profila na forumu(glumac))...
Sve ostalo sto bih reko bi bio spoiler tako da ako ste se zainteresovali malo , pogledajte i sami seriju Smile

Ako je neko gledao , voleo bih da cujem njegovo misljenje sta misli o seriji ..
[-] The following 1 user says Thank You to [email protected] for this post:
  • baxuz
Reply
(18-02-2016, 16:27)[email protected] Wrote: Trenutno moja omiljena serija je Vikings, ali nazalost nije jos zavrsena ..
Serija ima 3 sezone oko desetak epizoda svaka , danas (uvece) ce biti prikazana prva epizoda 4 sezone , na History kanalu...
U seriji se radio o Vikingzima (naravno) , o njihovom stilu zivota i nacin na koji su ratovali ...
Glavni lik je Ragnar Lothbrok koji je inace viking koji je nekada stvarno postojao (izgleda kao moja slika profila na forumu(glumac))...
Sve ostalo sto bih reko bi bio spoiler tako da ako ste se zainteresovali malo , pogledajte i sami seriju Smile

Ako je neko gledao , voleo bih da cujem njegovo misljenje sta misli o seriji ..

Prejednostavna, ali opet toliko krvavo dobra.

GO RAGNAR
[-] The following 1 user says Thank You to baxuz for this post:
  • [email protected]
Reply
Vikinzi su prvi poceli da jedu pecurke. Big Grin Ako su izbacili to iz serije, nema potrebe da je gledam.
Reply
TWD definitivno ispunjava moja ocekivanja.
Reply
prestao sam da gledam twd do 6 sezone postao je dosadan do jaja
12.15.2014.
Reply
(10-04-2016, 14:19)Vwurgghh Wrote: prestao sam da gledam twd do 6 sezone postao je dosadan do jaja

Svaka sezona krene sporije da bi na kraju sezone napravili neki cliff hanger i da bi se ja nervirao narednih 6 meseci...
Meni stvarno nije jasno sta je uspelo da te smori kad si vec stigo do seste sezone... Da si reko da je pre toga pa i da razumem...
Reply
Moze li neko da mi posalje link Fast and Furious 7 sa prevodom na srpski ili hrvatski?
LINK U PM.
Reply
Preporucujem seriju "fear the walking dead" svima. To je prequel serije walking dead, jedna sezona je zavrsena i druga je u toku. Podseca na prvu sezonu WD, koja je realno i bila najbolja. Nema ni jednog od likova iz WD, desava se u malo ranijem vrem. periodu od radnje u WD. Ista apokalipsa iz drugog ugla.

Ja sam odgledao sve epizode wd do sada tri puta (osim trece sezone, ona bas ubija od smaranja), i TEK SADA sam konacno resio da gledam i ftwd. Stvarno je prejaka.

I miss you B Sad
Reply
Serija:
Teen Wolf

Film:
Chucky
Reply
Kako vam TWD moze dosaditii ccc Big Grin
Reply
Nije WD dosadan, ali nije ni kao sto je bio nekada.

Poceo sam pre neki dan da gledam i Breaking Bad. I SVI su je hvalili pre nego sto sam poceo, pa sad moram i ja. Samo, ima mnogo spojlera po netu, narocito ako nisi gledao jos nista kao ja pa kreces od prve...

I miss you B Sad
Reply
Flash i Arrow, kao jedna serija što mi i nije baš nešto
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)
Current time: 15-08-2018, 08:58