HnS - Predlozi za mape
Domi nema pojma da igra pa se budi, ne zna čovek aztec, e moj ti, mada bi mogli da je izbacite pošto je smorila ono, i prazni server, svi botovi.
No one can walk your road, you walk it yourself. Some of them just walk with you.  Cool
[-] The following 1 user says Thank You to ZvecArkA #oldschool for this post:
  • cuba
Reply
(04-05-2016, 23:53)ZvecArkA #oldschool Wrote: Domi nema pojma da igra pa se budi, ne zna čovek aztec, e moj ti, mada bi mogli da je izbacite pošto je smorila ono, i prazni server, svi botovi.

pa ja smori kad si nub :Tongue <3 HAHAHAHAHA

Reply
predIazem da se izbaci i sunset i astek
Sour
Reply
(05-05-2016, 22:07)Srdjan123 Wrote: predIazem da se izbaci i sunset i astek

+1
Reply
predlog za mapu. Ali pod obavezno na fdl! http://www.17buddies.net/17b2/View/Map/8...iplay.html
[-] The following 2 users say Thank You to MaRiLiZe LeGuAnA for this post:
  • H20^, mapoy
Reply
Dosao je red malo da promenimo server ako se slazete samnom. Admini koji su skinuti , vraticu ih pod jedim uslovom svi zajedno da radimo kao jedan tim bez prepucavanja i pljuvanja kao sto ste pre radili. Mislim da sam bio jasan, imate vremena sad koliko ja znam pa ajmo zajedno svi Wink
[-] The following 4 users say Thank You to iDaša for this post:
  • Bole032, kox., mapoy, yellowlighting
Reply
slazem se ajmo Big Grin
Reply
bezi tamo , ti si ruzan Big Grin
Reply
ajmo,odma da se izbaci hns_falldown Big Grin
Sour
Reply
@ekoFЯESH ja sam ocekivao neki malo bolji motivacioni govor, ovo nista ne valja  Tongue
Oližeš me dole    Б1
Reply
Ubaci c21_kitty malo za promenu, ne moze da bude lose sigurno, ovo se uvrtelo u mozak, smorila svaka mapa
Reply
Pa eko kazao dok je on head nece biti ubacena ni jedna c21 mapa Big Grin
Reply
fora kao hoce da server bude poseceniji ubaci astek nema 2 igraca na srvu dok se ne promeni mapa Big Grin
Sour
Reply
Ma bolja je ova http://www.17buddies.net/17b2/View/Map/8...iplay.html sto ja predlozio @MaRiLiZe
[-] The following 1 user says Thank You to mapoy for this post:
  • MaRiLiZe LeGuAnA
Reply
daj ljudi shvatite da nepoznate mape ne vredi ubacivati,nece masa da igra to,npr i falldown je dobra samo sto je ljudi ne znaju i nece da igraju,moraju samo da se ubacuju poznate mape,treba ubaciti c21 bar ja mislim Big Grin
Sour
[-] The following 1 user says Thank You to Srdjan123 for this post:
  • H20^
Reply
I ja sam za to da se ubaci c21, bar na neko vreme, da vidimo kako ce da se pokaze, a sigurno nece lose jer se nije igrala mesecima na milfu. Bila bi to senzacija xD
Reply
Protiv sam c21 mapa
[-] The following 1 user says Thank You to ratatouille for this post:
  • Bole032
Reply
Nije se igrala najmanje 2 godine na milfu
[Image: https://i.imgur.com/HKR1XM7.png]
deborah de luca
ortaci i ja iz Futoga na ns uzivo, ja sam šofer(skankanje)-- https://www.instagram.com/p/BfwVD-XlYTr/...nsuzivo.rs
Reply
c21 mape imaju stvarno velike blokove a meni je problem i 230 ponekad Big Grin
Reply
(09-07-2016, 01:33)gravi Wrote: Protiv sam c21 mapa

gravi idi igraj kz :Big GrinDBig GrinBig GrinBig Grin
Sour
Reply
Nemoj c21 .. Nema leba od tih mapa.. U redu mozda bude ljudi , ali ljudi koji koji ne umeju da igraju i koji ne znaju za pravila .. I kad ih banujes opet ostajes na isto da nema ljudi.. Tako da c21 nema ljudi.. Srdacan pozdrav iz Washingtona. :*
Kosovo Srbija. Srbija Srbima.
Reply
c21 su block mape - dovoljno je da jedan jedini teror zna da preskoci tezi block , a ct ne zna i eto gotova runda. Igra gubi smisao kad se igraju c21 mape.
oh shit i'm sorry
Reply
molim da ne komentarisu ljudi koji ulaze jednom mesecno na server -_-
Sour
Reply
I za to ima resenja. campmeter ili kako se vec zove. Na tim najvecim blokovima da se stavi, ili jednostavno da se stavi blok.
Svakako nesto mora da se menja oko mapa, ne moze vise ovako..
Reply
c21 su sranje mape dosadne, samo za skakanje su dobre a ovako su go kurac. Jedina koji mi se svidja je c21 rooftops ali je ona prevelika.
@KOSCIELNY sta se ti javljas ovde klosaru  Big Grin
Oližeš me dole    Б1
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)
Current time: 21-11-2018, 09:59