[MILF Surf] - Kritike/pohvale/predlozi i sugestije
I kojom ce igraci otic za 2 sata, za 2 marke, to nije rjesenje koje mi trazimo.
Reply
kada vide ostali da se pojavilo ljudi uce i oni niko nije debil da udje sam na server da igra  osim mene koji udje da bi vezbao
i cini mi se da si omasio sve drugo o cemu sam govorio ulepsajte malo server ubacite dmg indicator i sklonite onaj zid sa gr
respawn ubacite na 60 sekundi i ne stavljajte map cycle jer nema potrbe za tome osim ako igraci ne budu trazili ski 2 je osnovna mapa za ucenje surfa
ako igraci budu trazili druge mape ubaci ih do tada ostavi ovako kako je
Reply
Jedini si koji se zalis na tu reklamu, ako se pojavi jos neko, vraticemo kako je i bilo.
Reply
ne zalim se ja na reklamu ne citas ti izgleda sta ja pisem
Reply
(17-10-2018, 23:11)фолов тхе леадер Wrote: nema uopste poente sto to stoji na ekranu ne kazem da ga pomeris nego da ka uklonis reklame 

U redu.
Reply
bez dmg indikatora kakve su to zajebancije
Reply
Smaramo obojica pomalo, dosta vise i mene i tebe. Otice cijelu noc na to, i kasnije cu ja ispast glup kao i uvijek. Vidjecemo sa head adminom sta cemo!

(17-10-2018, 23:23)dr98 Wrote: bez dmg indikatora kakve su to zajebancije

Nadji mi taj plugin molim te.
[-] The following 1 user says Thank You to Skubishaaa. for this post:
  • фолов тхе леадер
Reply
(17-10-2018, 23:23)Skubishaaa. Wrote:
(17-10-2018, 23:11)фолов тхе леадер Wrote: nema uopste poente sto to stoji na ekranu ne kazem da ga pomeris nego da ka uklonis reklame 

U redu.
ne razumes me nisam na taj nacin mislio izmedju uklonis i reklame treba da stoji tacka kao zavrsetak recenice kazem da reklame
niko ne radi i nisu toliko funkcionalne kao boostovi
Reply
Ama to je reklama foruma, i reklama da se moze kucat /respawn
Reply
Vazi matori ja samo pokusavam da pomognem malo oko srv da bude sto vise aktivnijih igraca i dajem neke savete kao stariji surf igrac Big Grin
[-] The following 1 user says Thank You to фолов тхе леадер for this post:
  • Skubishaaa.
Reply
Ja cu tebe poslusati uvijek, sem ovoga, ovo nikom ne smeta, dao sam ti objasnjenje za tu reklamu, moze se staviti bilo gdje na ekranu, to mozes birati, mada je i sada na pravom mjestu.
  • фолов тхе леадер
Reply
Nisam znao za to da se moze pomeriti ali toga nije pre bilo dovoljno je i u chatu da pise svakih 1 i po min necemo vise o tome sada Big Grin
Reply
Moze i tako, vidi sa head adminom, on ce mi javit.
  • фолов тхе леадер
Reply
Meni jedino sto smeta jeste to sto nema /rs eh ubacio sam maloprije neki plugin za /rs i nije radio,tako da sam ga izbrisao.Veceras nemam vremena pa cu sutra vidjeti oko /rs i nekoliko stvari.
Reply
za rs to obavezno sredi za ostalo ces se posle pobrinuti
Reply
Ubacen /rs
Reply
vidim jos samo skloni da se pojavljuje da je od happy napravljen i na konju si
Reply
Sklonite taj camper zone.
"Najteži je prvi naredni protivnik!"    

Reply
Ne sklanjajte camper zone, još samo fali da počnem slayat igrače koji campaju sa scoutima.
Reply
dzaba slayas kad ima instant respawn Kappa  zajebo se dodo XAXA
"Najteži je prvi naredni protivnik!"    

[-] The following 2 users say Thank You to _Wolf_ for this post:
  • SARIC Bombas, фолов тхе леадер
Reply
Camp metar nece biti izbacivan.
Reply
(Yesterday, 10:30)_Wolf_ Wrote: dzaba slayas kad ima instant respawn Kappa  zajebo se dodo XAXA

Pa da, slayuje ga i vrati ga na pocetak, nije vise na tom mjestu.
Reply
(17-10-2018, 23:24)Skubishaaa. Wrote: Smaramo obojica pomalo, dosta vise i mene i tebe. Otice cijelu noc na to, i kasnije cu ja ispast glup kao i uvijek. Vidjecemo sa head adminom sta cemo!

(17-10-2018, 23:23)dr98 Wrote: bez dmg indikatora kakve su to zajebancije

Nadji mi taj plugin molim te.

https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=789735 ovo ?
Reply
Moje misljenje, ne znam bas u kakvom je stanju server, nisam ulazio skoro, ali sam bio kad je bila neka gravitacija na vip i neka sranja Tongue..
Da taj /respawn ipak ne treba.... 60 sekundi? neces odmah umreti, mora proci barem 10-20 sekundi da te neko srecom ubije, osim ako si toliko nub, onda ni ne treba se igrati ovo.. takav je mod i ne bi trebalo pravit jailbreak od njega.
Ako mu je tesko 30 sekundi cekati da ce da poludi, da je toliko neophodan respawn onda su ovi na jailbreak mentalno najjaci sobzirom da runda traje 30 minuta Wink.. Dzejlbrejkeri najjaci ! buhah

naci, sto manje sranja. srediti mape, ubaci se lepo cybol, sk2, strange, simpson, ninja, sand, water onaj sto preleces mapu, i jos par kojih se ne secam.
2 mape za pucnjavu
1 za prelazenje
2
1 i tako teraj.
Nakon sredjivanja mapa, reseno je 70% problema... Ostalo je samo dobro gledati kome ide admin, da se srede boostovi nekako, da se pocera

eventuelno neki vip, ako bas mora, da ima vip prefix, healing od killa koji ide maksimalno do 120hp, freevip u toku dana, npr 10-16h, jer realno tad bih najvise igrao cs ili u nekim vecernjim satima od 19-22h.
napises u hostname da je freevip i dolaze ljudi jer imaju VIPa, WOOOW...
[-] The following 6 users say Thank You to InteX for this post:
  • GrOoM, klop, Mohamed_m, SARIC Bombas, _Wolf_, фолов тхе леадер
Reply
ubacis mape nove da traju preko dana naprimer te cybol,ski5,water i to a preko noci od 8-9 sati stavis ski 2 da bude pa nek traje do ujutro
za respawn je intex upravu ako na jailbreak ljudi mogu po 20-30 min izdrzati za jednu rundu da se zavrsi ovde se moze i 1 minut
[-] The following 2 users say Thank You to фолов тхе леадер for this post:
  • SARIC Bombas, _Wolf_
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)
Current time: 19-10-2018, 09:09