[MILF DM] Kritike/Pohvale/Sugestije
Plugin za hp, Lucija, vidim da ste sad sredili ali bili su i thetime, timeleft itd itd. Ne mogu se svega setiti na pamet... Hp plugin uopste ne smeta posto zvuk na dm gde se non stop puca oko usiju, spawnujes iza protivnika ili oni oko tebe, nema bas neku ulogu... Sto se admina tice to ti je najmanji problem jer ih toliko ima da i da budu minut uvek ima nekog... Ako su admini problem onda razlog vise da ne skidas zbog banalnih razloga... LaRoche da si napisao da mu skidas admina zbog ban gresaka pa ajde (jer ih je bas imao, sry LaRoche ali istina) ali ovako mi je smesno... Terorisanje a nemas admina - ne znam sta da kazem, nije bas pametno... Zaista idemo od nazad... Sto se spawna tice to je najveci problem koji se proteze vec godinama. Prituzbe i zalbe igraca su sam dokaz za to. A evo konkretno na mom primeru iznerviram se zbog spawnova i q tab enter. Eto ti razloga za 10 minuta adminisanja. Nervoza. A inace toliko iskustva imam da mi je dovloljno minut da ocistim server od citera da ne stignu da odreaguju i 100% potpisujem da ih posle toga nema... Bez preuvelicavanja... Zna to ceo comunity...

Amx_spectate radi prvih minut. I onda (a mislim da se to desava nakon amx komande tekuceg admina) si sam otkriven kao da ga nisi ni kucao. Ponovnim kucanjem kaze da vise nisi sakriven (iako nisi ni bio) i onda trecim kucanjem konacno budes sakriven ali opet na minut, 2 ili max 5....
[-] The following 1 user says Thank You to Atomskabubasvaba for this post:
  • R3M4X
Reply
(04-08-2017, 21:08)025amater Wrote: Svaka pomoc oko srw je dobro dosla,
a koliko vidim "napster"je voljan pomoci,covek zna zananje sto se tice DM srw
treba cuti,poslusati sta ima za reci.

Zivi bili,
Uzdravlje

Trebamo biti realni,,treba vremena srw ponovo podici,poboljsati.

Predlagao sam stvari i to samo osnovno za pocetak da vidim da li bi ti moji predlozi bili prihvaceni, tadasnji head admini su se izjasnili da to nije pametno i nema sta vise da predlazem :Smile 
DM kao DM Mod, jako je specifican na svoj nacin, vrlo lako se puni, a i vrlo lako se prazni. Ako nema boosta, redirekcije ili nesto trece tesko da ostane aktivan, i naravno aktivnih admina da ciste chitere posto brzo aimeri isprazne server.. Jos sam davno slao tadasnjem head adminu da ubaci wh bloker, aim detektor i slicne stvari, vidim da nije ubaceno bilo.. Razumem da sto manje plugina da se ubacuje da se server neopterecuje, ali sa dobrim podesavanjima, reamxmod 1.8.3, reunion, reHLDS itd server bi vrhunski radio koliko je u danasnje vreme to moguce. Jer svi ozbiljni serveri, koji se razumeju u sredjivanje/vodjenje servera su to vec ubacili.. Odavno bi ja drzao opet server, ali samo mi se ne svidja sto malo malo pa ddos udara ko kako hoce, i za to nema zastite neke advekatne, a da ulazem u nesto poprilico pa da se nerviram svaki dan ne pada mi na pamet. Ipak je MILF zajednica i server kao server dostaaaa star i popularan, i dosta ljudi ga znaju i imaju u favorite pa vredi odrzati u zivotu koliko toliko..
Reply
Evo ja ne znam zasto se nisi konkurisao za admina jos uvek, ali sam voljan da dam takvom igracu admina Big Grin
Mozda pratis na gt kakvo je stanje po pitanju igraca, server moze i ceo dan da bude bez boosta, redirecta ili bilo cega, a da opet bude pun, samo su potrebni admini da ulaze s vremena na vreme i pociste server od citera, takodje kao sto si vec napisao, dese se takvi "padovi" da sa 30 igraca spadne na 18 u roku od par sekundi, a nije ni do admina, a ni do mape..
Ali polako se server vraca na noge i ispravlja se greska koja je ucinjena
"In this world, is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the hand of God hovering above? At least it is true that man has no control; even over his own will."
Reply
Ma ja ne jurim admina, a i nisam aktivan toliko cesto ali nije problem konkurisati Wink
A veruj mi mape jesu problem..Vise puta sam bio prisutan kad se promeni mapa tipa sa dd2 kad je pun server na dust4ever ( ovo je primer samo druge mape ) kad izadju dosta ljudi..Dok se serveri sa mapama DD2 ONLY, Inferno ONLY gde se mape ne menjaju, puniji..To je cinjenica, niti kazem da treba samo jedna mapa da bude, bolje je ovako kad ima vise i raznovrsnih, nego takvi su ljudi igraci 80% igraju samo dd2 dok ostale slabo.. Primer na train mapi, retko kad je puna..Da li zato sto je malo mracnija, pa nece da igraju ko ce ga znati.. Ima malo svetlija train mapa mislim da je csgo_train, ne mogu se setim, primer mene smara iskreno kad ne vidim na udaljenosti igraca ispod vagona, kod ulice i slicno, kad nije lepo osvetljeno, pa sam pre dok sam drzao server tu standardnu train izbacio a ubacio tu svetliju koja je csgo varijanta. Smile

Treba primer da se stavi na te ne standardne mape da traju primer po 10,12 minuta, dok inferno dd2 i tako te popularnije na 15, 20 minuta.

A ne znam koja je greska ucinjena na ovom serveru, generalno je je uvek dobro DM radio, samo treba non stop boost itd..
[-] The following 1 user says Thank You to NapsteR^ for this post:
  • Djeronimo
Reply
Adnanu skinut admin jer je trazio, djeronimu jer nije mogao 2 sata da skupi na serveru za mesec dana.
OkoKumeu skinut unban mod, a razmisljam da li ĵe uopste potreban jer uglavnom samo ja delim banove na serveru.

Edit: isto vazi i za dextera, 2 sata za mesec dana.. admin skinut.
"In this world, is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the hand of God hovering above? At least it is true that man has no control; even over his own will."
Reply
Ljubavnik, apa, kill 'em all, majestic, dule, relaxx, atomska, farmaceut, kuki, klijent, apsolutni - pohvala za sve vas.
Admini koje nisam naveo da poprave aktivnost, mada nije primoravanje, uvek postoji alternativa Big Grin

Fanaticu skinut admin.
[-] The following 2 users say Thank You to Raffev. for this post:
  • EvilCookie, Relaxx
Reply
Rafa diktator Opie
Conor McGregor
Reply
KevinKevinKevinKevinKevinKevinKevinKevinKevinKevin znas me znam te

KevinKevinKevinKevinKevinKevinKevinKevinKevinKevin

[-] The following 1 user says Thank You to Raffev. for this post:
  • ЧИКА КОЛЕ
Reply
hvala hvala Smile
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)
Current time: 23-08-2017, 08:05