[MILF DM] Kritike/Pohvale/Sugestije
(27-03-2018, 19:53)SkILLeT Wrote: Evo da se pohvalim, danas sam odigrao jednu mapu bez citera

Admini rade svoj posao, kad ih bude bilo jos vise bice jos bolje.. U svakom slucaju napredujemo polako Smile
[-] The following 1 user says Thank You to knbNeFAIL for this post:
  • SkILLeT
Reply
Mozda bi bilo vise igraca da se stavi ffa dm
Reply
(28-04-2018, 16:50)Sisic Wrote: Mozda bi bilo vise igraca da se stavi ffa dm

Za sada neka ostane ovako pa cemo da vidimo za ubuduce, nije los predlog.. Meni je inace ffa omiljen Smile
Reply
Mozda da se ubaci da admin moze da gleda oba tima, a ne da se transferujem u tim igraca kog hocu da gledam.
Reply
(07-05-2018, 17:16)SkILLeT Wrote: Mozda da se ubaci da admin moze da gleda oba tima, a ne da se transferujem u tim igraca kog hocu da gledam.

Kucaj amx_spectate u konzoli i moci ces da gledas igrace iz oba tima.
Reply
Poz ljudi cisto da se javim..

Vidim dosta se sto sta promenilo dok nisam bio tu..( Mada niko nije ni primetio da nisam bio tu haha Smile )
No, vidim prvo serveri su dobili novi ip..Ja iz Beograda, meni je ms 40-50..Znaci sad ispada da su ovo lite serveri ? Ne radi lose server od 1 do 10 dajem 8 ocenu kako radi server.
DM mod je uvek bio na premium masini i odlicno je radio sto se tice toga, vidim da se politika promenila samo su probleme pravili klasika citeri i ddoseri.

Da se izvinim bivsim head adminima rafelu ( ili kako mu vec ide nick, mrzi me sad tacno da trazim ) i remaxu dok su oni mislim da su me cimali da preuzmem server da vodim/pomognem, ali prosto zivot pise romane pa nisam bio tu neko vreme tj u gaming svetu ali sam se opet vratio i novim head adminima stojim na raspolaganju sto se tice pomoci oko servera. Inace oni koji me ne znaju od nove populacije igram na milf serveru davnih dana, matora sam konjina, ali nisam aktivan bio na forumu '90 sam god, cs igram od svoje 15 godine tacnije 2005 god..Vodio sam nekad najjaci u to vreme DM server Tequila DeathMatch DD2 ONLY. Pa ako treba neka pomoc cimajte znam dosta toga..

Sto se tice servera trebalo bi ubaciti modul roundeblock, sad sam igrao malo na serveru bilo nas je 4,2vs2..i kad ubijes u isto vreme dvoje restartuje se runda tj svi se respawnuju..taj modul radi da se ne restartuje runda uopste na dm serveru..

Vidim jos je dproto na serveru, trebalo bi reunio koji je zamena za dproto ubaciti, bolje ce raditi server..Ima tu jos dosta modula korisnih koje treba ubaciti..

DM sa raznim mapama kao sto je ovaj server, uvek je tesko napuniti..Kad se menjaju mape uvek je tesko, dok se igra samo jedna mapa onda server brze napreduje sto se tice toga.. Znam da se politika nece menjati da bude samo jedna mapa, i ne treba jer dosadi nekome samo dd2 da igra ceo dan, dok neko voli samo tu mapu..100 ljudi 100 cudi..Treba staviti 5,6 klasicnih mapa za dm na ovom serveru i samo one da se vrte..Tipa italy i slicne treba se izbaciti jer prazne nazalost server..Posto server nije na nekom boostu konstatno pa da se moze napuniti brzo kad se mapa promeni..

Sisic je predlozio da bude ffa mod. Iskreno to je meni najbolji mod za DM..Najbrze nabijes skill..samo treba dobro spawn mesta napraviti a to je puno posla..Jel ne mogu jedan do drugog da se respawnuju igraci.. Mislim da ne bi trebalo ovaj server pretvarati u FFA mod nego novi otvoriti i rado sam zeljan pomoci za otvaranje i sredjivanje oko istog servera..

Trebalo bi se ubaciti kad das head shot da ti se puska napuni..To sam imao na svom DM serveru i igraci su jako voleli..I onda se svi trude da daju head da im se puska napuni..ali samo kad se da head shot..

Kad primetim jos neke greske i kad se setim drugih predloga, pisao sam u ranijim postovima sta treba ubaciti ako ne mrzi head admine neka listaju malo pa neka provere sto se tice servera, uglavnom stojim na raspolaganju i uvek da pomognem. Ne volim ove vestacki napunjene servere koji su u topu, i koji imaju gluposti od plugina, da vratimo sjaj MILF DM kakav je nekad imao koliko toliko ako je ikako moguce i znas nas smrtnike koji i dalje volimo ovu igru da igramo po stare dane a i neke nove nade koje dolaze Smile
[-] The following 1 user says Thank You to NapsteR^ for this post:
  • 025amater
Reply
Dobrodosao nazad, evo na pocetku pre svega da ti kazem da sam ja od skoro aktivan na forumu pa se do sada nismo poznavali i samim tim ne primetih da nisi bio tu haha Big Grin

Drago mi je sto zelis da pomognes, svaka je pomoc dobrodosla.. Da se nadovezem na tvoju pricu u kracim crtama, serveri su takvi kakvi su, strani je host i kao sto si i sam rekao ping je velik ali opet mozemo da kazemo da solidno radi i to je nesto sto u ovom trenutku nikako ne moze da promenimo. Ono sto mozemo da promenimo, a ti si naveo ovde nekoliko stvari smo vec do sada probali i nailazili na dodatne probleme, to mogu da ti objasnim preko PM-a ili kako god..

Sto se tice mapa konstantno se vrti 4-5 mapa, po meni najboljih za DM mod, to su one mape na kojima su se najvise igrale ili se i dan danas najvise igraju clan war mecevi (dd2, inferno, nuke, train).

Da se ne raspisujemo vise ovde, saljem ti PM. Smile
Reply
Nesto da se uradi sa DM!?
Respawn - veciti problem, malo je ruzno da se na DM spona igrac ledjima okrenut od igre, ili da se bukvalno 3 sec. nakon respawna na tom istom mestu respawnuje protivnicki igrac.
glow kod respawna - kod nekih traje citavu vecnost, krene u igru a jos glow nije skinut.
kickrate - mozda da smanjite sa 200 na neku nizu vrednost, ionako se server muci zbog hosta.
admin team - knb covek u poslednje vreme podelio solidan broj admina od toga nigde nikog na serveru....LsD i kill em all bukvalno drze server

pozdrav i vidimo se na serveru!
Reply
(28-05-2018, 20:37)luckyboy_ Wrote: Nesto da se uradi sa DM!?
Respawn - veciti problem, malo je ruzno da se na DM spona igrac ledjima okrenut od igre, ili da se bukvalno 3 sec. nakon respawna na tom istom mestu respawnuje protivnicki igrac.
glow kod respawna - kod nekih traje citavu vecnost, krene u igru a jos glow nije skinut.
kickrate - mozda da smanjite sa 200 na neku nizu vrednost, ionako se server muci zbog hosta.
admin team - knb covek u poslednje vreme podelio solidan broj admina od toga nigde nikog na serveru....LsD i kill em all bukvalno drze server

pozdrav i vidimo se na serveru!

Radi se na nekim stvarima tako da ce biti novina, svakako cemo razmotriti i tvoju sugestiju Smile
Reply
Пошто сам недавно добио админа на овом серверу, занима ме да ли постоји одељак у коме пишу упутства/правила за админе. На прошлом серверу где сам имао админа тачно је писало због које псовке и тежине те псовке се банује на толико и толико минута. Занима ме да ли админ треба да донесе ту одлуку или ипак постоје правила.

Поздрав!
Reply
(11-06-2018, 23:58)PitajBaku92 Wrote: Пошто сам недавно добио админа на овом серверу, занима ме да ли постоји одељак у коме пишу упутства/правила за админе. На прошлом серверу где сам имао админа тачно је писало због које псовке и тежине те псовке се банује на толико и толико минута. Занима ме да ли админ треба да донесе ту одлуку или ипак постоје правила.

Поздрав!

http://forum.milf-cs.net/thread-202324.html 

Tu su pravila, samo trebaju da se procitaju.. Za sve ostalo sto ti nije jasno javi mi se na PM.
[-] The following 1 user says Thank You to knbNeFAIL for this post:
  • PitajBaku92
Reply
Убацити мапу de_westwood кажу камперска мапа, ја мислим скроз суптотно! Мапа је добро дизајнирана и вуче те на неки начин да играш на њој. Мислим да би са убацивање ове и још пар мапа које имам на уму повећали број играча чак и без бустова. 

Поздрав.
Reply
BAN sekcija vam je puna,,,,mislim da je krajnje vreme da neko ostane bez admina.

Treba videti i sve BAN-ove sto je (su) dali doticni admini treba poskidati.

pOOz
                                             MagiC ApA

http://imgur.com/a/flAva  http://imgur.com/a/YTYnf  http://imgur.com/a/WoyqG
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)
Current time: 19-07-2018, 06:20