[MILF DM] Kritike/Pohvale/Sugestije
(28-11-2018, 20:19)Pheonix Wrote: posaljite mi na pm pw i steamid kome napster nije stavio admina

Samo udjite na server prvo ko je non steam igrac jer ce te dobiti novi steam id.. Inace ja sam stari user.ini ubacio tako da svi koji su imali admin/slot itd nista nisam dirao pheonix..Ostali koji nemaju admina nisu ni ulazili na server

[-] The following 1 user says Thank You to NapsteR^ for this post:
  • Pheonix
Reply
Zašto je server "not responding"?
Reply
Ubacite /rank i /top15 i ako budes ubacivao VIPa, stavi neke nagrade Big Grin
Milf DD2 Admin
Milf DM Admin
Bio nekad admin: MILF JB, MILF ZP, MILF COD.

Agan V.
[-] The following 1 user says Thank You to Agan V. for this post:
  • _Wolf_
Reply
Za sada rank i top15 nece biti ubaceni, .. Sto se tice vipa bice ko boostuje dobije vipa..

• Agan V.
Reply
Ubacene 4 mape

de_dust
cs_italy
de_forge
de_fact

Bice aktivne od sutra.

• Немања.
Reply
Ubacen je sneg, cisto malo promene posto su nam praznici blizu Smile

Reply
Udjem na server i ne mogu da biram omiljena oruzja... moram da ugram sa ak47 i awp?

`>d>tab>enter
"remove server from favorites"
Reply
To je do tebe ocigledno druze. Reinstaliraj cs, i skini neki drugi. Vidim meni savrseno radi i na steamu i na non stemu.
Inace da vidis meni sa oruzjem kucas /guns na say.. Meni sa oruzjem ti se automatski prikazuje cim udjes na server.. Da li si ti usao na DM od milfa ? Big Grin Jer nemoguce da igras samo sa awp.. Ti si ocigledno usao na drugi server gde je namesteno samo ak i awp da imas na jedinici, i ladno dosao ovde Big Grin Znam taj server gde je namestno samo da imas awp i ak kao T a CT m4 i awp..

Reply
Napster sredi PM ne mogu ti poslati,,, obrisi ovo
                                             MagiC ApA

http://imgur.com/a/flAva  http://imgur.com/a/YTYnf  http://imgur.com/a/WoyqG
Reply
Nema pumparica i krmaca.

A ta 2 oruzja koja sam pomenuo najvise mrzim da vidim zato kazem, ko hoce awp nek ide na awp server.
Reply
E i ja da Vas pohvalim, konacno ako ne bas i potpuno, makar imamo 5x bolje spawnove nego pre. Svaka cast hedovima za resavanje visevremenskog problema.
[-] The following 1 user says Thank You to Atomskabubasvaba for this post:
  • NapsteR^
Reply
Haha hvala druze znam da je to jedan od glavnih problema bio koji zna zestoko da iritira na ovom modu. Smile
Dodacu jos par mapa da sredim spawn mesta, mirage, tuscan i te slicne cw mape..

• Atomskabubasvaba
Reply
Da li postoji mogućnost ubacivanja neke de_ mape sa respawn pozicijama isključivo na spawn-u, poput fy_orange? Mislim da igrači najviše vole kretanje iz baze bez neprijatnih situacija respawn-a među 5-6 neprijatelja i još po nekoliko puta uzastopno. Zato je fy_orange već godinama možda i omiljena deathmatch mapa. Sećam se jednog stranog servera na kome su se igrali dust2 i inferno sa respawn-om isključivo na spawn-u i bio je uvek pun jer je zanimljivije od ovog random dm-a.
Reply
Mislio sam to ubacivati ali smaranje ( barem meni ) kad me ubiju da opet krecem iz baze..
Onda primer dd2 mapa dosta bi se kacilo na mid i rokalo samo awp-om.. Ima takav server rumunski mislim da je dm.. Cilj ovog servera je da sto bolje uvezbas pucanje, tj da vezbas skill poboljsas kretnju, kad te puca iza ledja, kad te pucaju vise njih, kad se stvoris odjednom medju njih 3 itd..

Uglavnom hvala na predlogu mozda ga uzmemo u razmatranje Smile

Reply
Mozda ubaciti varijacije na postojece mape. Recimo nekad mi se igra nuke_rarea a ne nuke... I ne znam zasto u sred dana bude orange i onda bude ceo dan jer mapa traje 12 sati...
Reply
Ne stizem nove mape da sredim spawn mesta jer sam zauzet privatno.
Nadam se da cu uspeti za par dana kad budem bio slobodan da sredim nove mape. Inace fy_snow_orange smanjeno je na 40 minuta mapa. Namesteno je bilo da traje od 12h uvece do 12h popodne i da onda ide drugi mapcycle.. Ali izgleda admini promene u toku dana i onda ostane preko celog dana.

Reply
de_fact i de_dust momentalno prazne server
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)
Current time: 24-02-2019, 02:58