[M.K.] - Kritike/pohvale/sugestije
@jacky pa kad vec pises sto demo nisi stavio ? I ja sam se penjao na drvo, sprdnja. Ne vidim u cemu je toliki problem.Od sada za svaku zalbu ako ne postavite demo necu ni gledati i smatracu spamom.

Vas gospodo admin team necu vise opominjati. Ko se ne bude pridrzvao pravila posle 3 greske ostace bez istog admina. Svaku raspravu izmedju admina cu sankcionisati skidanjem flagova dok ne ostanete bez i jednog.

Napomena: Nemojte se opustati to sto ja ne ulazim stalno zbog posla, gledam ja na druge nacine i pratim sta vi svi radite.

Pravila: http://forum.milf-cs.net/thread-200469.html

Bez dalje rasprave.

Reply
Ok samo da dodam da pojasnim situaciju,nije to drve na koje se popnes preko /noclipa vec one niske palme,gde sam bio afk 30 sec.. Pravila ne krisim,a Dia,izvoli https://imgur.com/a/qj2Hr toliko o tome sto ti nisam poslao demo gde krsis pravila, ne hranim se ja time da ti skinu admina,zato i nisam kacio na forum.. Zavrsavam ovu temu,necu vise pisati...
Reply
to nije demo od ovog od neki dan kad si mi prijetio banom to je demo jos kad ti nisi imao admina i govorio mi kao da sam isao 2v1 iako sam ja bio prvi i nisam vidio ovog iza sebe ne znam zasto izmisljas neke stvari eto im link nek pogledaju demo
Nothing really matters to me.
Reply
zasto treba 23 minuta da se poskidaju sva govna koja su potrebna da se igra na serveru
.... nemate fdl?
Reply
Marko fdl ne radi valjda Big Grin
Metakeeeee!
Reply
Fdl ima a to ako ne radi nije do mene.
@Bombonica

Reply
Idol hoce da vam kaze da ste govna i da vas mrzi (sem Dase naravno, njega svi volimo) i da vam ljubi svima ujne.
Reply
Bustao sam za Vipa,ali nisam jos uvek dobio 50 lvla ..
@blonde
@Idol
Život je kao šah, pazi na poteze.

Reply
STEAM_0:0:3215756 unban ga moja greska...
Reply
Skinut

Reply
Server je reinstaliran, leveli obrisani, pogaseni neki plugini tako da nece vise menjati mapu onako dugo. Ubacen je drugi fdl tako da ce uskoro biti nekih drugih mapa. Levele nemojte da trazite posto nema svrhe.

Reply
Nerade VIP skinovi ..

Reply
Rade, kucaj cl_minmodels 0.
[-] The following 1 user says Thank You to Adnan :D for this post:
  • 1 GrOoM 1
Reply
Mogli bi promeniti nozeve.Isti vec mesecima??
Reply
Svih 70 nozeva? Pametno smoki, za heada se kandiduj.
Reply
Pohvale na admina: Duka-Junior
Odlican sto se tice njegovog posla,medju najaktivnijim adminima
Treba da bude primer ostalim Adminima !

Reply
Hvaala Grom <3
Reply
Ubacite da ne moze igrac da se kill sa ledja.. I ima jeda bag kkad se igraju mape tipaa lava, kada specas igraca i upadne u lavu,na respawnu igrac koji ga speca ima 5hp...
Reply
Sredjeno

Reply
Server non stop zabada na par sekundi. Ne znam zasto dirate kada ne znate.. Sredite to.
@Bombonica Pomozi im.
Reply
Do hosta je, nije do nas
Ljubiša je tako moćno ime, da se ja zovem Ljubiša imao bi brkove i nosio bi mač kroz grad. Bi života mi

Reply
vec nekoliko ljudi mi se pozalilo da moze da udje na druge servere ali ovde ne moze izbacuje ih zbog ovoga
Fake client. Connection was in idle state
Reply
Ne radi Grab na serveru... Tj samo meni ne radi
Reply
35hp_lava_m penju se na veliku kutiju preko bloka koji je postavljen treba obrisati blok ili ga popraviti
Reply
Sredicu vcrs

Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)
Current time: 21-01-2018, 04:58