[M.K.] - Kritike/pohvale/sugestije
Ironija je u tome,sto ti pises ovakav post, sto si u zadnja 2 meseca usao 2 puta po 10 minuta.. Problemi postoje,ali to sto ti pises je klasicno lupanje gluposti... Nekad na nekim modovima je dovoljno imati i dva admina u timu koji ce drzati server.. No opet ponavljam problemi su druge prirode.. Sto se tice kriterijuma za dobijaje admina,opet i to je relativna stvar,sta treba da se postigne.. Sto se tice samih boosto-va, nije to ko ranije kad pustis boost pa napuni server i drzi pun server po 4,5h,sad pustis boost ne prevaci ni 2 igraca,pazi evo ti pre neki dan pustim boost domaci,pustim boost strani 4 igraca usla za 4h.. To nije problem koji mogu head admini da rese.. Resenja ima,ali je ironija da se njima bavi neko ko udje 2 puta u mesec dana na server.
Reply
Druze, niko nije rekao da ja zelim head admina...
Ja da zelim i da imam vremena i dalje bi vodio jb.
Ali nemoj mi ti molim te pricati nista....
2 puta u mesecu cu uci kada ima igraca, a nema admina, i onda dodje neki retard sa speedom ili neki azerbejdzanac koji nema blage za pravila knifea i rastera sve u picku materinu. I nemoj mi pricati da 2 admina mogu voditi server..

Okej moj predlog, koji udjem 2 put u mesecu i to je moje misljenje, jer vidim da se ne komentarise nista od marta.. Ali nacionalisticki admin mora da me proziva ovde, bojeci se da ja slucajno ne uzmem heda njegovog voljenog servera.
Kad vec pokusavam i predlozim nesto, gospodo ja vase strucno misljenje/predlog ne vidim ovde???
Prosvetli nas tim problemima, kad si vec upoznat sa njima a ne iznosis ih nego jedes govna na suvo... Duka juniore
[-] The following 5 users say Thank You to InteX for this post:
  • Mrcina, najt, Ramdagadam^^, whatsup, Џокер
Reply
Ti imas ozbiljnih problema,koji se manifestuju u obliku kompleksa.. Evo ja ti kazem sada,ja sam na serveru svim danima od 09-21h, SVIM DANIMA.. Tako da te price,nema admina speed itd obesi macku o rep.. A kad i nisam tu (sto se retko desi), uploadujes demo, pametniji ljudi odtebe i mene izmislili rupliku (Zahtev za ban), i stvar bude resena u roku od par minuta.. To sto ti pricas nije problematika servera.. I ja moja resenja i problema necu iznositi ovde,zna se kome se to iznosi i kada, ovde si trebao da izneses Kritiku, Pohvalu ili Sugestiju- vezanu za SERVER, sta ti iznosis ovde,kritikujes head admina,evo ti Bonbonica pa mu pisi PM,iznesi mu resenja,nadji head admina radi sta oces, ali preko PM,necees ovako sine nikom u bulju uci Wink

P.S. Nacionalisticki admin,zasto sto ssi dobio ban,jer si imao sprej u obliku Albanske zastave? Procitaj pravila malo edukuj se,protiv tebe licno nemam nista,ali dok sam ja admin na serveru,podsticanje na rasizam ce se kaznjavati .
[-] The following 1 user says Thank You to Duka-Junior for this post:
  • pikaso
Reply
Ne mog da trosim reci na ovo. ukratko:
Ako sugestija nije nesto sto bi izjaznio kao moje misljenje za poboljsanje servera onda idi na google i procitaj znacenje reci sugestija.

banovanje zato sto vidis zastavu neke drzave koja ti se ne svidja = skidanje svega, read rules

uvlacenje u bulju? ti izgleda mene bas i ne poznajes? koliko sam samo puta bio banovan zbog tog uvlacenja huhu.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)
Current time: 21-09-2018, 02:18