[M.K.] - Kritike/pohvale/sugestije
Đaba što si nam dao free, neš dobiti niti jedan flag više! Tongue
Reply
Pritom, vip ili supervip msm da ima anti fall damage.
Reply
Ne pravite fun server od knife i da opterecujete mod nekim pluginima koji nije potrebni uopšte.
[-] The following 1 user says Thank You to Bombonica for this post:
  • Mrcina
Reply
Druže pola knife servera imaju padobran... Ne znam na kojim to serverima vi igrate ako nikad padobran niste vidjeli na knife-u.

Inače dobar dečko. Tu sam
uvijek osim onda kada nisam.
Reply
Cemu padobran ono glupo je
[-] The following 2 users say Thank You to amxx :x for this post:
  • Mrcina, SARIC Bombas
Reply
Bowse citiraću te... "Ja neću da plaćam da se neko igra sa serverom", posto ga ne placas igracu se koliko ja mislim da treba. Intexe, samo svip ima no fail damage ali ne vidim poentu tvog posta jer i da vip ima to opet nemaju svi takve privilegije. Sonbate, realno nikog nije briga da li ti krindzujes ili ne... Nazivao si skubija klosarom a da nije njega zp bi ti propao, kolko god on da je molio i plakao po kgb forumu. Takodje sonbate ako se vec krindzujes, ne citaj ovu sekciju i ne ulazi na server... Mogu ja takvih slepaca nahvatati mnogo, isto vazi i za amiksa. Svaki iduci spam na ovu temu bice warnovan, toliko od mene.
Reply
"Ovde igrači igraju baš zato što jeste ozbiljan knife"? Druže, dok je to bio "Ozbiljan" knife nije ti bilo 5 igrača po danu, a sad kad je "Neozbiljan" sa svim ovim "Fun" igrači ne igraju? Sorry, druže, ali možda bi trebao pogledati ovu sliku: https://imgur.com/a/wCQip1L
Toliko o neozbiljnom knife-u.

P.S. Mislim da će uskoro trebati još slotova Wink

E da, važno je i napomenuti da se prije svakog plugina pitalo igrače jel žele da se to ubaci ili ne, nitko vam nije kriv što niste bili na serveru da glasate za "Ne" Big Grin

Reply
Taj padobran ce se ugasiti hteo ti ili ne. Sta si sredjivao oko servera ? Ugasio 2 plugina i nista vise posto ja nemam vremena zbog posla. Svi nepotrebni plugini ce se ugasiti i knife ostaje klasican.

[-] The following 10 users say Thank You to Idol for this post:
  • Akame, amxx :x, CoLa, doppi ®, GodRules, Mako Einfach, Mrcina, MyXy, pikaso, SARIC Bombas
Reply
Svaku dalju raspravu u sekciji cu obrisati i dati warn/ban. Nastavite preko pm.

Reply
(06-11-2018, 11:43)Can`t steal my style Wrote: posto ga ne placas igracu se koliko ja mislim da treba.

Ne trebaju tvoje pare koje nisi ni dao. Hvala ti na pomoci. Takvo ponasanje necu da tolerisem. A to da mozes da se igras kako hoces mozes na svoj serveru, ovde ne. Ako sam vam dao svu mogucnost da uredite servere i admine kako zelite, ne znaci da mozete i zloupotrebljavati. Ja i vecina iskusnijih od tebe odlicno znamo taj mod i sta je dobro, a sta ne.
[-] The following 2 users say Thank You to Bombonica for this post:
  • doppi ®, _Wolf_
Reply
Хвала на указаној прилици, било ми је задовољство. Smile
[-] The following 1 user says Thank You to Can`t steal my style for this post:
  • doppi ®
Reply
Zašto ste povećavali dimenziju cijena, znate kako sad ružno izgleda...

Reply
Je l ja to imam zabranu? Big Grin
Reply
Ne bi trebalo, provericu.

Reply
Jeba ga ja nmg uci na server...
Reply
Posalji mi sid i ip na pm.

Reply
Pisao si mi na pm prijatelju, mogu ja tebi poslati ali džabe kad meni piše da je šifra kriva...
Reply
Ceo user.ini vam je izgleda obrisan ni ja nemam flagove na serveru,resite to ...
Reply
Trebalo bi sada da imas duko.Vrv je bombona nesto radio. Ko nema admina, vipa ili svipa neka se javi na pm da mu vratim.

Reply
Sve kull sada Smile
Reply
(26-11-2018, 16:32)Idol Wrote: Trebalo bi sada da imas duko.Vrv je bombona nesto radio. Ko nema admina, vipa ili svipa neka se javi na pm da mu vratim.

Pun ti je inbox.
Meni fale neki flagovi (ja msm, posto nemam svipa vise) sid: STEAM_0:1:123262199
I cekanu (ExperT^ Cekanoo Bee Bratee <3) fali admin, sid: STEAM_0:0:2034060365
Reply
Sredjeno i neka posalje pw

Reply
Kad će Winter Update? >.<

[-] The following 1 user says Thank You to MiSteR Rabit. for this post:
  • arrow
Reply
Hmmmmmmmmmmmm...
Reply
Nesto nije u redu sa chatom, izbacuje poruku koju napisem po 4-5 puta i stvari koje neko drugi pise izbacuje kao da ja pisem i obrnuto...

Evo primer:
*DEAD* la martina : .
[Level: 0] *DEAD* pikaso1312 : .
*DEAD* CSGamer : sta sam rekao
[Level: 9] *DEAD* pikaso1312 : sta sam rekao
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)