HnS - Primedbe na rad Admina
(15-11-2017, 14:09)Doppi Wrote: Izvini , ti postojis?
Decko pazi na jezik, mozda se ugrizes.
Reply
(15-11-2017, 13:11)sta sta? Wrote: Lutka je dobar admin. Nikada nije banovao ili slay, bilo kako kaznio igraca a da se pre toga nije posavetovao sa nekim starijim adminom. U vecini slucajeva samnom. A ova deca kao sto su doppi i ono cudo dr amx fresh kako vec. Nemam komentar sto dalje od racunara a ne mifla. Krpenjacu bi ja njima dao. I ovog Byeee da najutris. Zabrana i nema vise svadje oni su i zapoceli..
Djeniroo vas sve pozdravlja.
Pederi...
Sta si zapeo za mene...Ja bi tebi pwn i zabranu lupio i vodoinstalateru...
Reply
Posle recite da admini ne rade kako im odgovara.Psuje me croco ja njemu vratim i dobijem perm,a da i doppi preti premom sto sam ga kill.Dbuster ljubomaran na moje skillove. Pa perm bezobrazluk...Pedja ignorise i igra ja prijavljujem u admin say da me psuje.Admini ne rade nista samo igraju i ako njih neko random opsuje oni banuju kako im odgovara.Ako neko igra bolje od njih oni ce njega da napadnudi samo na njega.Daso i sam znas kako su se opustili,znam da za dzabe prijava kada ja psujem i prekrsim po nekad.Doppi odma napada na mene da se svadja i croco cim me vide na serveru.Pogledaj demo daso videces sve.
https://www.mediafire.com/file/2cmm2nin3...nsMILF.dem
Reply
(16-11-2017, 18:40)Byeee. Wrote: Posle recite da admini ne rade kako im odgovara.Psuje me croco ja njemu vratim i dobijem perm,a da i doppi preti premom sto sam ga kill.Dbuster ljubomaran na moje skillove. Pa perm bezobrazluk...Pedja ignorise i igra ja prijavljujem u admin say da me psuje.Admini ne rade nista samo igraju i ako njih neko random opsuje oni banuju kako im odgovara.Ako neko igra bolje od njih oni ce njega da napadnudi samo na njega.Daso i sam znas kako su se opustili,znam da za dzabe prijava kada ja psujem i prekrsim po nekad.Doppi odma napada na mene da se svadja i croco cim me vide na serveru.Pogledaj demo daso videces sve.

Pretnja je pokusaj da igras normalno... ne shvatam sta ti pokusavas i zasto se ja majem oko tebe uopste...

Reply
(16-11-2017, 18:51)Doppi Wrote:
(16-11-2017, 18:40)Byeee. Wrote: Posle recite da admini ne rade kako im odgovara.Psuje me croco ja njemu vratim i dobijem perm,a da i doppi preti premom sto sam ga kill.Dbuster ljubomaran na moje skillove. Pa perm bezobrazluk...Pedja ignorise i igra ja prijavljujem u admin say da me psuje.Admini ne rade nista samo igraju i ako njih neko random opsuje oni banuju kako im odgovara.Ako neko igra bolje od njih oni ce njega da napadnudi samo na njega.Daso i sam znas kako su se opustili,znam da za dzabe prijava kada ja psujem i prekrsim po nekad.Doppi odma napada na mene da se svadja i croco cim me vide na serveru.Pogledaj demo daso videces sve.

Pretnja je pokusaj da igras normalno... ne shvatam sta ti pokusavas i zasto se ja majem oko tebe uopste...
Ja igram normalno a trebalo bi da ti skinu admina za pretnje...I za to sto se svadjas kada udjem na srw sto me napadas.Videcu sta ce dasa da uradi.
Reply
Bye, perm si dobio posto otkad ja postojim na ovom srvu, ti psujes i svadjas se vecito.. Dopija znam dobro i sta namerava. Dopi je pretio i meni permom i banovima bez razloga, i ? Nece nikad da te perma zato sto gubi admina i dovidjenja.. Ignorises. Dubster ljubomoran na tvoje skillove? Ti nemas skilla ni malo, i povrh toga kad spamajues u admin cetu "SLEJ OVOG JEBEM MU SVE " mislis da ce neko odmah da ga sleja ili banuje. Naravno da ne, kolko znam Pedju posle svake prijave udje u spec i gleda. Momak je uvek to uradio, mozda je otisao do wca.. Mozda je na fonu. Nece svako tebi da udovoljava.. Nisi ti jedini na srvu. Izmisljas mnogo neke stvari. Unormali se malo...
DotlA
[-] The following 1 user says Thank You to DotlA for this post:
  • sta sta?
Reply
(16-11-2017, 20:18)DotlA Wrote: Bye, perm si dobio posto otkad ja postojim na ovom srvu, ti psujes i svadjas se vecito.. Dopija znam dobro i sta namerava. Dopi je pretio i meni permom i banovima bez razloga, i ? Nece nikad da te perma zato sto gubi admina i dovidjenja.. Ignorises. Dubster ljubomoran na tvoje skillove? Ti nemas skilla ni malo, i povrh toga kad spamajues u admin cetu "SLEJ OVOG JEBEM MU SVE " mislis da ce neko odmah da ga sleja ili banuje. Naravno da ne, kolko znam Pedju posle svake prijave udje u spec i gleda. Momak je uvek to uradio, mozda je otisao do wca.. Mozda je na fonu. Nece svako tebi da udovoljava.. Nisi ti jedini na srvu. Izmisljas mnogo neke stvari. Unormali se malo...

haaa , tebe nisam ban zato sto imas imunity... Kurac moj ti mene znas , pretio sam zato sti si me jebeno ban bez razloga i runao kao slepac ... al docice dan .... Mene za admina nije briga , ja sam tu da bi pomogo serveru kolko mogu , a ne da lecim komplekse...

Reply
A da nemam imunitet ? Hhh..
DotlA
Reply
(16-11-2017, 20:18)DotlA Wrote: Bye, perm si dobio posto otkad ja postojim na ovom srvu, ti psujes i svadjas se vecito.. Dopija znam dobro i sta namerava. Dopi je pretio i meni permom i banovima bez razloga, i ? Nece nikad da te perma zato sto gubi admina i dovidjenja.. Ignorises. Dubster ljubomoran na tvoje skillove? Ti nemas skilla ni malo, i povrh toga kad spamajues u admin cetu "SLEJ OVOG JEBEM MU SVE " mislis da ce neko odmah da ga sleja ili banuje. Naravno da ne, kolko znam Pedju posle svake prijave udje u spec i gleda. Momak je uvek to uradio, mozda je otisao do wca.. Mozda je na fonu. Nece svako tebi da udovoljava.. Nisi ti jedini na srvu. Izmisljas mnogo neke stvari. Unormali se malo...

Hhahahahaa ja imam skilla vise od tebe i dbustera i doppija hos 1 v 1.Lutka imam ja duplo vise skilla od tebe...Otkad si postao admin mnogo si prokurcio,Pprozivas ostale da su deca.Radis kako hoces .Nisam ni rekao da treba lik u spec.Nego sam rekao da me croco psuje.Pogledaj demo pa vidi da li imam skilla samo si ljubomoran ; P isto kao dbuster mozes igrati duze od mene ali nemas vise sati...Cekam dasin odgovor i ne seri kada nisi pogledao ni demo.Ne kurci se vise.Svadjas se psujes igrace na srw i pricas im da su deca ,a likovi STARIJI OD TEBE...Ako sam 99 kakve veze to ima ma i da imam 10 godina nemas pravo da me psujes i prozivas a admin si...Cekam Davidov ogovor pogledaj demo pa vidi ko ima vise skilla botcino ; p ...
Reply
@Daša @H20^ da rijesite ovo?
                                           NEKA ME CITIRA BALAS U GEPEKU IMAM KALAS

VODOINSTALATER

[-] The following 2 users say Thank You to Jahenzi for this post:
  • Bole032, dz0nsa
Reply
Ti da si neki igrac, ne bi dobio perm. I zasluzio si. Niti sam te psovao, nit me boli k za tebe. Dovidjenja
DotlA
Reply
(16-11-2017, 22:03)DotlA Wrote: Ti da si neki igrac, ne bi dobio perm. I zasluzio si.  Niti sam te psovao, nit me boli k za tebe. Dovidjenja

Psovao si dovidjenja...
[-] The following 1 user says Thank You to Byeee. for this post:
  • dz0nsa
Reply
Daj bre permuj i ovog byee i doppi i na srw i na forumu i au picku materinu.. Pun nam je k njih.. Sanja 2 su postali i gorii.
[-] The following 1 user says Thank You to sta sta? for this post:
  • Sheldonn
Reply
(16-11-2017, 23:32)sta sta? Wrote: Daj bre permuj i ovog byee i doppi i na srw i na forumu i au picku materinu.. Pun nam je k njih.. Sanja 2 su postali i gorii.

Sta pokusavas ti ? Prvi put te vidim na milfu , sto prosipas muda , rekoh ...
Postojis li , ne mesaj se...

Reply
Decko, juce si dosao. Ako imas problem ajde da ga resimo. Odakle si, popijemo pice i onda da ti polomim tu picku balavu.
Reply
Save Our Souls
Oližeš me dole    Б1
[-] The following 3 users say Thank You to Bole032 for this post:
  • Doppi, Jahenzi, Sheldonn
Reply
Ma kraj, nema vise rasprave. Svaki njihov post ne postoji za mene
Ne vidim ih vise. Necu da se raspravljam sa decom zaostalom u razvoju.
booster se odjavljuje.
Reply
neki ovo previse licno shvataju , sto je bolesno , ja na ovu temu zavrsavam , i ne znam zasto sam se i mesao , svadja izmedju mene i lutke ne shvatam zasto bi se povezivala sa mojim odlukama... i nije mi jasno , zasto se nebitni likovi ubacuju tamo gde ne treba...

Reply
Doppi, nemas vise admina
Bye, jos jednom budes psovao ide ti zabrana pa mozes da me molis do sutra
[-] The following 2 users say Thank You to Daša for this post:
  • Jahenzi, Sheldonn
Reply
Admin:AmxFresh izvini molim te ako smetam procitaj ovo;:::Na milf deathrun on me stalno banuje na 300 minuta svaki put bez
razloga..Sad me banovao za stalno..Molim te pomozi mi i popricaj malo sa njim...Cak me i gaguje bez razloga
Reply
Imas unban zahtev popuni tamo lepo sve
Frenk
Reply
Davide zabrani opciju da moze /spec pa posle da biraju tim i ivraci i admini koji su ovo pro alili zloupotrebljavaju
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)
Current time: 18-11-2017, 06:39