HnS - Primedbe na rad Admina
Ne mozes tek tako da dajes admine
Reply
Prijavio je se na konkursu, dane mi rekao da ja to primam i odbijam
                                           NEKA ME CITIRA BALAS U GEPEKU IMAM KALAS

VODOINSTALATER

Reply
nisam ja nikome nista reko
[-] The following 2 users say Thank You to bronicorn for this post:
  • DotlA, Jahenzi
Reply
Jel moze jedan jebeni admin da udje na server, jer je xeis na serveru da ga slaya ili koj kurac vise.
Reply
Pitam samo, konk je opusteno sve
DotlA
(since 2008)

Reply
ADMIN: slay jwjdwd
[mdbBans] Proveravam da li ima banova koji su istekli...
*DEAD* jwjdwd : ?

[MILF-HNS] bURN je bacio flash.
[MILF-HNS] Why so serious? je bacio flash.
*DEAD* jwjdwd : za sta slej

- - - - - - - - BANOVAN SI - - - - - - -
Admin billie jean te je banovao na 700 minuta, razlog: .

Admin: billie jean ---- Vreme: [06.08 - 17:04] ---- IP: 93.86.97.140
*DEAD* jwjdwd : odgomori mi

*DEAD* arobni : random

*DEAD* jwjdwd : vori

billie jean : za sta
Nik: jwjdwd ----- ID: STEAM_0:0:1312758904 ---- mID: 51701967
Razlog: ---- Trajanje bana: na 700 minuta
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
*DEAD* jwjdwd : random?

Admin: billie jean ---- Vreme: [06.08 - 17:04] ---- IP: 93.86.97.140
Kicked by Console: "Admin billie jean te je banovao na 700 minuta. Razlog: . Vidi konzolu za detalje. ."
Kicked : "Admin billie jean te je banovao na 700 minuta. Razlog: .

Nemam demo ne znam iz kog razloga nije rekord ? Al pogledajte ovo, livin se vraca preko surfa u mene i zakoljem ga. Pre toga on mene random, zalim se ja niko nista. Kad sam ga zaklao, pre toga sam ga jurio, ovaj plurr je pokusao da ga staba al je u mene stabovao i nije dobio kill, ja jesam i popusim ban od 700 minuta, 11 sati i 40 minuta za "pravilo" koje nije ni prekrseno ? Billie jean je plurr. @mapoy @jahenzi
DotlA
(since 2008)

Reply
E ovako, imam primedbu na admina pupak, decko je usao na srw i poceo da se izivljava na meni.
Prvo kada je usao me je random,ali okej sta ima veze nije jedini koji radi random. Onda pocinje da provocira kako me je vrteo i tako to,to je sve deo igre. Ali kada sam ja njega izvrteo,njega i jos jednog on je mene slay za run. Prvo nista ne prati drugo mnogo je spor. Ovde se jasno vidi da nije run. Povrh svega on mene kasnije slay zbog randoma, jeste ne kazem da nije cist je ko suza,ali na primer imate igraca kao Gio,dane ,irix kojih sam random ja msm 200x jer se ukrste 2 igraca(ista skina) oni sebi daju hp ili ne znam opomenu me msm znaju da nisam namerno. A ovaj batica jedva ceka da me random. i ja sad kazem slucajnio vio sam ovog on kaze nema tu jurio si njega i odma. Jako lose utice na igrace. Kod onog "runa" me je specao igrac havaye i jasno je rekao da sam ja otisao na jednu a on na drugu stranu medjutim on je to nesto iskulirao i nastavio svoje. I jos nesto sam zaborvaio kada je rekao da gutam kao lud ,ja sam napisao dadada ( u fazonu ko sada koga vrti) i on me je gag. Posle 20 spamova da me ungag jer nista nisam ruzno rekao on je to uradio. Mislim da sam jasno sve napisao.
I ako nije problem da mi se vodo javii u pm ili neki head

Arrideverci!

Evo ga DEMO: https://www.sendspace.com/file/r65242
Reply
Uopste te nisam random prvo si gledao u mene dok se nisam sklonio kad sam se sklonio ti si opet gledao i ja sam te stab, drugo nemas pravo da me smaras sa forama "botino" "supak" umesto pupak koje redovno govoris i da koristis caps i da mi spamujes asay, vidi se kako runas i kako ne znas da se okrenes i sacekas tu je slay opravdan, onda si me random jer si pogresno krenuo na mene i kao nisi hteo znam ja da ti nisi hteo al si uradio opet opravdan slay, nije mi poznato da se negde izivljavam nego postujem glavno pravilo koje vazi za mn "Nisam u duznosti da kaznim ako nisam video prekrsaj" tkd dzabe mi spamujes 300 puta sa capsom asay kad ja nisam video poz.

****Ovo je waseem, pupak pisao, ja sam samo kopirao posto je ban Big Grin ****
DotlA
(since 2008)

Reply
Ja hocu da mi se da ban zauvek ako sam ga igde nazvao supak , sa ovim zavrsavamo lazovcino . I na demou se vidi da nije run sine
Reply
morao sam akaunt da pravim jer me dado konstanto banuje bez razloga i revivuje se i dodaje sebi helte svaki put
https://www.sendspace.com/file/1xtflj - dobio sam ban na 600min bez razloga
https://www.sendspace.com/file/18zt06 - o5 bez razloga.
dali ste ovome debilu admina igra samo na milf na koji god udje drugi server banuje ga anticit i lijeci komplekse ovuda na mene
Reply
i ja se slazem skinite dadi admina , retard nema sta !!!!
Reply
Evo i ja sam dobio za "rules" 120 minuta a isprozivao sam ga na osnovi za cit. Amagad, rayish popio detekt i dosao ovde siriti muda axxaaxaxax. Podrzavam @caroban !
DotlA
(since 2008)

Reply
https://www.sendspace.com/file/2oqn0f o5 dado slay bez razloga
Reply
ne znas da se ponasas krsis pravila stalno nikad nisi dobio nesto bez razloga kaznu vise se nece tolerisati to tvoje krsenje poz u demou se vidi kako krsis pa ko oce da pogleda nek izvoli svako sledece ban od 60
Reply
xaxaxaxax u demou se vidi kako ne krsim dalabu ako si ga pogledao
Reply
@Pefkohori mozes da objasnis onda sto si kikovao juce lika na 2 sec a bio je tt ? i sto si se revajv 3 puta u jednoj rundi ? Jesu i to pravila ?
DotlA
(since 2008)

[-] The following 1 user says Thank You to DotlA for this post:
  • amxx :x
Reply
Takoe lutko reci mu bre
Reply
malo si se sjebo ako mislis da sam dado ja sam onaj jedini lik koji nema x flag tako da ja to ne mogu da uradim sigurno niti sam igrao na srvu juce dok si bio ti Tongue
Reply
daj bre koji kurac sa ovim nedom da radimo, stalno skida lik sebi banove
Reply
napravi carobni od tebe citera aaa
Reply
Server je pao
                                           NEKA ME CITIRA BALAS U GEPEKU IMAM KALAS

VODOINSTALATER

Reply
:////
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)
Current time: 21-09-2018, 01:58