HnS - Primedbe na rad Admina
(15-11-2018, 00:44)iks deeeee Wrote: Molim za unban, vodoinstalater me banovao jer mu je neki dr. rekao da ne postujem pravila i on je admin al navodno nije kuci -_-
Znaci decko je bruku spor i misli da ga ne pratim, pitam ga fino za sta cu dobiti ban, kaze jer stabas ko jajara, i da stabam to je dozvoljeno !

Nick: iks_deee

Imas srece sto nisam kuci vec igram sa cimerovog laptopa. Da sam bio kuci od mene bi dobio perm, ovako te je voda ban na sat vremena. Glup si ko kurac, igras kao sisa. Blokas stabas kako stignes. Ako je sve bilo regularno sto nisi okacio demo?

Dr. Dre booster Discovery^Tv djeniroo sta sta ?
Reply
carobni je nesposoban da igra lepo a banuje kad neko njemu vrati istom merom, mislim da ne razume pravila, moze mu neko objasniti detaljnije malo
[-] The following 1 user says Thank You to Danedream for this post:
  • 6a6a
Reply
Evo skinucemo carobnom admina da vidimo jel to toliko do njega
                                           NEKA ME CITIRA BALAS U GEPEKU IMAM KALAS

VODOINSTALATER

Reply
a sto mi skidas admina kad ti niko nije demo poslao da sam ga ban bez razloga ili da krsim,ovo su price za malu djecu....
[-] The following 2 users say Thank You to caroban for this post:
  • DotlA, MerDa
Reply
nije ni to resenje, sad ce samo jos gori da bude a admini fala bogu retko tu a jos redje zavode red
Reply
Dasi da se smeni sa hnsa, upropasti covek sve Big Grin

[-] The following 4 users say Thank You to Idol for this post:
  • iDaša, Jahenzi, LiL PumP, Sisic
Reply
braco daj nek neko od admina udje na hns jebeno igraju kao da su pusteni sa llanca no rules jebeni
Reply
postavi samo demo pa ce biti banovani
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)
Current time: 23-01-2019, 15:24