[JB] - Generalna Diskusija
Ovde ce biti lock, dok je i server lockovan (ipak mora biti).
Reply
server je pusten, neke stvari izbacene, neke dodate, bilo kako bilo vremenom ce se dodavati jos.
Reply
Odlično odradjeno bravo Lazare, samo tako nastavi!
Reply
Ako moze da stavis pravila za hook posto ja zaginem na svakih par rundi jer ne znam dje smijem koristit a gdje ne
Reply
Jednostavno pravilo hooka: Ne zloupotrebljavati ga.

Pod tim se podrazumeva: da ako si trazeni, ne bezis sa njim
ako si ct, da ne koristis da sustignes nekoga
Da pobegnes
da se bilo kako odstupas od simonovog naredjenja

Znaci koristis ga, kada kaze idi u kavez, mozes ga koristiti da odes u kavez, kada je FD, mozes ga koristiti
[-] The following 1 user says Thank You to InteX for this post:
  • Sevee123
Reply
nema vipmenu..
i dajte napravite nesto da mozemo i mi steam igraci da pricamo na mic
-------------------------------------------------------------------------------------------
vipmenu i svipmenu ce biti izbaceni, a malo cu pojacati svip i vip, dodati bombe mozda pare itd
sto se tice steam igraca, tu je jedan problem koji je dosao na poslednjem updateu CSa
Trazio sam resenje na stranim moderskim forumima ali ti forumi ne dozvoljavaju pomoc nonsteam serverima, sobzirom da steam serveri sa voiceom nemaju problema. (tj, steam igraci cuju steam igrace)

trazicu i dalje, kako da sredim to

- InteX
Reply
Ne bi trebao pojačavati vipa i svipa uopće, ovako je odličan, uspio sam pobjeći u 6/8 rundi kad sam pokušavao bez vip/svipmenua, ionako je bilo problema sa pobunama zadnjih tjedan dana, doslovno je svaka runda bila pobuna, dosta im je ovaj double jump i gravitacija malo manja i kod svipa abh, uz ovaj dodatni bust sa parama idu pobune i dalje, ali kad je više CTa mislim da će se moći obuzdati, onako je stvarno bio pre OP.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)
Current time: 19-07-2018, 06:21