NBA Generalna Diskusija
3. na zapadu, 10-6 šta reći, minesotu nose 2 igrača sa po 22 godine, towns je u drugoj sezoni igranja postavio rekord (2000poena, 1000 skokova i 100 3pt u jednoj sezoni), definitivno tim koji će uskoro početi da zadaje glavobolje čak i super timovima (gsw)
"We've all got both light and dark inside us. What matters is the part we choose to act on. That's who we really are."

-Sirius Black
Harry Potter and the Order of the Phoenix
Reply
(19-11-2017, 15:56)Toque|R|o Wrote: 15 utakmica u novu sezonu kako se osecate za vas omiljeni tim?

Po meni licno OKC-u nije trebao Carmelo ali ne mozes prpoustiti priliku da dovedes takvog igraca u tvoj tim.
Oni se sad jos privikavaju jednog na drugog, sve je okej u Oklahomu jedino sudci jebu(3-4 poraza zbog njihovih gresaka) ...

1. u westu meni lepo
#RunAsOne
#HoustonRockets
#FearTheBeard
#TheBeardIsCooking
#1LOVE
#LOCKDOWN

[Image: https://tse2.mm.bing.net/th?id=OIP.VKSaP...=216&h=163]

Reply
Novi trejd u NBA ligu:

Brooklyn Nets receive - Jahlil Okafor, Nik Stauskas, Sixers' 2-19 2nd-round pick via New York Knicks.

Philadelphia 76ers receive - Trevor Booker

Po meni Filadelfija je dala previse za Bookera
Reply
Na polivini sezone smo, kako je vas tim odigrao prvi dio? Jeli ispunio vasa ocekivanja?

- OKC nije ispunila moja ocekivanja, ali jos smatram da kad dodje paluoff mozemo napraviti neki bum. Klupa je jako slaba, a i Karmelo i Pol nas jebu ponekad
Reply
Klivlend je malo zesce napao trejd dedlajn i trejdovao pola svog rostera. Zasad su objavljeni
Isaiah Thomas + Channig Frye -> Lakers
Cavs <- Larry Nance JR + Clarckson
D wade -> Miami Heat
Cavs <- ???
Crowder + Rose -> Utah
Cavs <- George Hill, Joe Johnson
Reply
Novi bum u nba ligu:
Gordon Hayward is expected to return on 18 April.
Regularna sezona zavrsava na 11 Aprila sto znaci da ce Hejvard moci igrati ovogpdisnji play off. To moze biti i dobro i loso. Loso zato sto Hayward moze sjebati potrosnju lopte u bostonu, tj moze da sjebe rotaciju i rolove(uloge). A dobro zato sto je Bred Stivens genije i moze lako uklopiti svakog u svoj tim.
Reply
(08-02-2018, 20:20)Toque|R|o Wrote: Klivlend je malo zesce napao trejd dedlajn i trejdovao pola svog rostera. Zasad su objavljeni
Isaiah Thomas + Channig Frye -> Lakers
Cavs <- Larry Nance JR + Clarckson
D wade -> Miami Heat
Cavs <- 2024' 2nd rounder
Crowder + Rose -> Utah
Cavs <- George Hill, Rodney Hood
Novo komponovani Cavsi dominiraju u Bostonu, dobiju utakmicu sa 20+ razlike. Na ovakvom 'update-u' nisu se ni najveci optimisti nadali.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)
Current time: 25-02-2018, 17:53