NBA Generalna Diskusija
3. na zapadu, 10-6 šta reći, minesotu nose 2 igrača sa po 22 godine, towns je u drugoj sezoni igranja postavio rekord (2000poena, 1000 skokova i 100 3pt u jednoj sezoni), definitivno tim koji će uskoro početi da zadaje glavobolje čak i super timovima (gsw)
The Devil grows inside the hearts of the selfish and wicked
White, brown, yellow and black — color is not restricted
You have a self-destructive destiny when you're inflicted.
[-] The following 1 user says Thank You to Akame for this post:
  • Toque|R|o
Reply
(19-11-2017, 15:56)Toque|R|o Wrote: 15 utakmica u novu sezonu kako se osecate za vas omiljeni tim?

Po meni licno OKC-u nije trebao Carmelo ali ne mozes prpoustiti priliku da dovedes takvog igraca u tvoj tim.
Oni se sad jos privikavaju jednog na drugog, sve je okej u Oklahomu jedino sudci jebu(3-4 poraza zbog njihovih gresaka) ...

1. u westu meni lepo
#RunAsOne
#HoustonRockets
#FearTheBeard
#TheBeardIsCooking
#1LOVE
#LOCKDOWN

[Image: https://tse4.mm.bing.net/th?id=OIP.Qq5xW...=214&h=159]

Reply
Novi trejd u NBA ligu:

Brooklyn Nets receive - Jahlil Okafor, Nik Stauskas, Sixers' 2-19 2nd-round pick via New York Knicks.

Philadelphia 76ers receive - Trevor Booker

Po meni Filadelfija je dala previse za Bookera
Reply
Na polivini sezone smo, kako je vas tim odigrao prvi dio? Jeli ispunio vasa ocekivanja?

- OKC nije ispunila moja ocekivanja, ali jos smatram da kad dodje paluoff mozemo napraviti neki bum. Klupa je jako slaba, a i Karmelo i Pol nas jebu ponekad
Reply
Klivlend je malo zesce napao trejd dedlajn i trejdovao pola svog rostera. Zasad su objavljeni
Isaiah Thomas + Channig Frye -> Lakers
Cavs <- Larry Nance JR + Clarckson
D wade -> Miami Heat
Cavs <- ???
Crowder + Rose -> Utah
Cavs <- George Hill, Joe Johnson
Reply
Novi bum u nba ligu:
Gordon Hayward is expected to return on 18 April.
Regularna sezona zavrsava na 11 Aprila sto znaci da ce Hejvard moci igrati ovogpdisnji play off. To moze biti i dobro i loso. Loso zato sto Hayward moze sjebati potrosnju lopte u bostonu, tj moze da sjebe rotaciju i rolove(uloge). A dobro zato sto je Bred Stivens genije i moze lako uklopiti svakog u svoj tim.
Reply
(08-02-2018, 20:20)Toque|R|o Wrote: Klivlend je malo zesce napao trejd dedlajn i trejdovao pola svog rostera. Zasad su objavljeni
Isaiah Thomas + Channig Frye -> Lakers
Cavs <- Larry Nance JR + Clarckson
D wade -> Miami Heat
Cavs <- 2024' 2nd rounder
Crowder + Rose -> Utah
Cavs <- George Hill, Rodney Hood
Novo komponovani Cavsi dominiraju u Bostonu, dobiju utakmicu sa 20+ razlike. Na ovakvom 'update-u' nisu se ni najveci optimisti nadali.
Reply
Pocele su se stvari menjati u NBA ligu, ima nekoliko iznenadjena kao sto su trenutno Portland koji su 3ci i Pelicans koji su 4. Nisam se nadao za pelikanse da ce buti ovako dobri, narocito nakon ozljeden Cousinsa. Na zapadu je tesna borba i 3 i 8 mjesto dele 3-4 utakmice. Bice gusto tamo, dok su na istoku Toronto i Boston obezbedli playoff spot. U druge vjesti Hjuston je prvi tim ove sezone koji je stigao do 1000 3pt made, a ujedno i postavio rekord jer su to uradili za 65 natprevara. Curry 2 puta u periodu od 7-8 dana jebe desni "ankle". Za to vreme se Hayward vratio na terenu i poceo je lakse trenirati.

Btw odsad svaki vikend izlazice moj post tu, kao "weekly report", sta se dogodilo tokom te nedelje u nba ligu
Reply
Brate aj da budeš od koristi neke umesto sto pišeš za džabe taj weekly report(kad već toliko pratiš Big Grin) Reci bre koji igrači daju poene da odigram +/- na kladzi.. Da uzmem koje pare.. Ti dobijes bust servera eventualno, fer i pošteno Kappa
Reply
Postoje ti takva sranja na instagramu,fbu i ostalih mreza, samo ukucaj NBA Tipovi i izlaze ti 50tak takvih strana, ali to nikad nije sigurno ne bu da zbog mene izgubis pare Tongue
Reply
Regularna sezona je zavrsila, najvece iznenadjenje na istoku su mladi 76ersi, dok su na zapadu Huston i Utah.
Ovako izgledaju play off dvojke

https://prnt.sc/j45yif

Po meni dalje idu
Toronto,Cleveland,76ers,Bucks
Huston,GSW,Portland,Oklahoma
Reply
Finale je stiglo

CAVS : GSW

Po meni 4:2 GSW, ali nadam se da ce lebron osvojiti svoju 4tu titulu
Reply
GSW opet osvojili titulu, lebron je sam sebi sjebao finale sa tim sto je polomio ruku, ocekujemo malo zesce leto, nesto kao sto je bilo prosle godine, sa puno trejdova,iznenadjenja i velike odluke medju kojima najveca ce biti ona lebronova, gde ce octici. Po meni ili ostaje, ili ide u Heat. Mada najvecu sansu za titulu bi imao u hjustonu, samim tim sto je hjustonova ekipa puna sutera koji moze Lebron iskoristit
Reply
Prosao je i draft, malo me je divac zajebao jer sam ocekivao da doncic bude 2 pik, al sta je tu je. Mozda ce ovako biti i bolje za doncica.

Evo prvih 5 pikova + 29og pika

1 - Phoenix Suns - Deandre Ayton
2 - Sacremento Kings - Marvin Bagley lll
3 - Atlanta Hawks - Luka Doncic ( traded to Dallas Mavericks )
4 - Memphis Grizzlies - Jaren Jackson Jr.
5 - Dallas Mavericks - Trae Young ( traded to Atlanta Hawks )
.......
29 - Brooklyn Nets - Dzanan Musa
Reply
Bamba i ayton najbolji igrači drafta, bamba samo još malo ofanzivno i fizički da se spremi i biće fenomenalan
O aytonu nema šta da se kaže, howard broj 2, od njega očekujem dobru sezonu i vjerujem da će imati dobru minutažu u sunsima, chandler je usao u 36. godinu, tako da bi mogao lagano biti prvi centar sunsa, pored sebe ima bookera i paytona, sve u svemu dosta dobra i mlada ekipa
The Devil grows inside the hearts of the selfish and wicked
White, brown, yellow and black — color is not restricted
You have a self-destructive destiny when you're inflicted.
Reply
Sunsi su imaju veoma mladu i talentovanu grupu igraca u bookera, sad aytona, chrissa, paytona, jacksona, ali ja ne vidi da ce taj tim prosperirati u skorije vreme. Ne znam zasto, jednostavno tako mislim
Reply
Free Agency period je poceo, evo sta znamo dosad:

- Paul George - OKC - 4 years
- Kevin Durant - GSW - 1+1 year(s)
- Chris Paul - Houston - 4 years
- Deandre Jordan - Dallas - 1 year
- Trevor Ariza - Phoenix - 1 year
- Jeremy Grant - OKC - 3 years
- Derrick Rose - TWolves - 1 year
- Doug McDermott - Pacers - 3 years
- Nikola Jokic - Nuggets - 5 years
- Will Barton - Nuggets - 4years
- Rudy Gay - Spurs - 1 year

Lejkersi ovu off sezonu su po kozna koji put dobili Penis
Reply
Sad je i oficijalno, Lebron to LA.

Danasnji sign-ings:

- Lebron James - Lakers
- Lance Stephenson - Lakers
- Javale McGee - Lakers
- Kentavious Caldwell Pope - Lakers
- Elfrid Payton - Pelicans
- Aaron Gordon - Magic
- Fred Vanvleet - Raptors
- Gerald Green - Rockets

I sad ovo:
Po meni Lebron se veoma gadno sjebao, prvo zato sto je presao na zapad gde ima 4-5 timova bolji od lejkersa trenutno, drugo zato sto je otisao od Cavse, razocarao me sa svojom odlukom
Reply
Veruj mi da sam ja on za one pare bi presao u donji tovarnik (u gejackoj na intexovoj strani reke)
Reply
Stvar je u tome da je u klivlend mogao uzeti 30-40m vise
Reply
Jebes NBA kad su Worriorsi uzeli i Demarcusa Cousinsa kako bi imali 5 All Stars
Reply
Dzabe sto su uzeli Bugija kad je glavni igrac (zaza) potpisao za Detroit cini mi se
Reply
Report per Woj:
- Spurs have agreed to trade Kawhi Leonard to Toronto Raptors for a package including DeMar Derozan.

Bum, ovaj greg popovic je genije, sad ce derozan postati MVP kalibar igrac.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)
Current time: 19-07-2018, 06:18