[AWP] - Kritike, pohvale, sugestije
Kesare bez dokaza nista.
Toquero sad cu.
                                                                      [Image: https://encrypted-tbn0.gstatic.com/image...rBMkcESTdY]
[-] The following 1 user says Thank You to B.A.L.K.A.N.A.C for this post:
  • Toque|R|o
Reply
Reply
Dodaj nam ban ip i pwn , hvala...

udjem na server u roku od 2 ipo minuta lupim 3 perma za aim , wut , server ima previse citera , a ja ne mogu uvek da stignem na server da ih banujem , aj aktivirajte se malo da vam ne nasutiram.

Reply
Kakva je ovo zajebancija sa kupovinom oruzja? Jel AWP server ili nije?
Reply
Bice reseno

Reply
Jel hoce neko da dignemo ovaj server malo. Ne znam koje od admina zainteresovan za ovo, ali sam mislio da opalimo koji boost na AWP. Server je prazan danima, a samo je jedan boost dovoljan da server bude pun cijeli dan. Da malo vratimo slavu AWP-u aaaa? Big Grin
[-] The following 2 users say Thank You to R3M4X for this post:
  • Doppi, Бананица
Reply
I ja sam svakako za.
Trenutno sam zauzet obavezama privatnim, nudio sam Bowsu par igraca za heada, ali nista od toga..
Pa eto ako se slozi par nas nije problem, mozda i uspijemo nesto uradit
Reply
Treba srediti admin team prvo. Imamo svega 7-8 admina mozda i manje. Neke mape izbaciti,a neke ubaciti imam ja nekoliko prijedloga, a mogu ti i pomoci oko njih. Boost nemora da bude svaki dan, ali makar da bude 1 boost u sedmici. Izbaciti dupli skok sto imaju VIP igraci. Izbaciti skinove koji imaji crosshair to sam vec napisao. Ima jos dosta stvari ali ovo je za sada dosta
Reply
posto nisam aktivan na serveru ali mogu vam boostom pomoci , tkd eto ja cu sutra opaliti bust
Dajte im da biraju admine
Reply
Balkanac da li se moze skinuti zabrana?
Uzelio sam se awpa

"Its good to be smart, but not too smart for your good."

Reply
Pošalji mi svoj steam id i ip adresu na pm.
Reply
Svi admini su dobili pristup amx_mexec komandi.
Nemojte previse se zajebavat sa tom komandom jer vam je data samo da mozete respawnovat igrace.
Primjer kako respawnovat igraca:  amx_mexec "Balkanac" "say /respawn"
Reply
a cd eject?

Reply
To nam i nije potrebno. Dovoljno ti je samo da respawnujes igrace posto mnogo njih ode zbog tog respawna.
Reply
Awp vise ne ostaje na zemlji nakon sto ga bacite.
Nove mape bi trebale uskoro biti ubacene.
[-] The following 2 users say Thank You to B.A.L.K.A.N.A.C for this post:
  • jucatorrr, R3M4X
Reply
Pa ne moze na serveru koji ima prosecno 2 igraca da se igraju ove mape koje su predvidjene za full server. Ja predlazem da se mape do daljnjeg ne ubacuju, dokle god ne bude konstantan broj igraca na serveru. Ovako nista necete dobro dobiti. I da se mape koje nisu u skladu sa trenutnim brojem igraca na serveru izbace.
Reply
Ja msm da trebas izbaciti sve one skinove i opet poceti ko sto je pre bio AWP i scout pola ljudi nece da igra jel nemoze da podrzi im komp skinove . Znaci usao sam na server sve isto ko knife samo AWP..
#RunAsOne
#HoustonRockets
#FearTheBeard
#TheBeardIsCooking
#1LOVE
#LOCKDOWN

[Image: https://tse2.mm.bing.net/th?id=OIP.VKSaP...=216&h=163]

Reply
Ne izbacuj nista jer je to ono sto neki igraci vole pa upravo zbog toga ostaju na serveru. AWP ne moze i nece nikad biti kao stari zato sto je ovo CW server od 12 slotova i samim tim ako boostas na server ce da udje 10 igraca koji ce tu biti 1h i nikad vise nece uci. AWP-u su potrebni stalni igraci o cemu smo ja i balkanac pricali. A sto se tice moda, odlicno je sredjen.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)
Current time: 18-11-2017, 04:48