Milf Zmurka
Spusti loptu, balvane.
Code:
#NINJA {
   visibility: 0%;
   speed: 170%;
}
[-] The following 2 users say Thank You to InteX for this post:
  • BabaSera, Smoki :)
Reply
Zmurka je jako lep mod ali sumnjam da bi to imalo danas sanse da napuni server kao nekada. Secam se da sam jos davne 2008 ili 2009 igrao na nekom serveru SLB Zmurka, imao sam circa 1000 sati na njemu, bio je veoma dobro popunjen, a gt.rs i boost nisu ni postojali. Ne znam, mozete probati, uz dobru reklamu po fb i drugim drustvenim mrezama ili forumima mozda bi i bio uspesan server. Tu sam da vam pomognem ako sta treba oko mapcycle znam odlicne mape za taj mod.
[-] The following 2 users say Thank You to Goldfinger for this post:
  • Cika Kure 95, Smoki :)
Reply
(11-10-2017, 12:00)Goldfinger Wrote: Zmurka je jako lep mod ali sumnjam da bi to imalo danas sanse da napuni server kao nekada. Secam se da sam jos davne 2008 ili 2009 igrao na nekom serveru SLB Zmurka, imao sam circa 1000 sati na njemu, bio je veoma dobro popunjen, a gt.rs i boost nisu ni postojali. Ne znam, mozete probati, uz dobru reklamu po fb i drugim drustvenim mrezama ili forumima mozda bi i bio uspesan server. Tu sam da vam pomognem ako sta treba oko mapcycle znam odlicne mape za taj mod.

ako im ti pomazes raspasce se brzinski

elem support!
Reply
(11-10-2017, 19:43)DeitY Wrote: ako im ti pomazes raspasce se brzinski

Ko sto sam otac najfa tako sam i otac zmurke, samo x10, znam stekove od kojih bi ti kosa otpala sa glave, al previse ti je i sto te ownam na najfu tako da bicu milosrdan, smrtnice, ne prizivaj gnev najboljeg stekera na Balkanu.
Reply
(11-10-2017, 21:01)Goldfinger Wrote:

Ko sto sam otac najfa tako sam i otac zmurke, samo x10, znam stekove od kojih bi ti kosa otpala sa glave, al previse ti je i sto te ownam na najfu tako da bicu milosrdan, smrtnice, ne prizivaj gnev najboljeg stekera na Balkanu.

Mozda u snovima Big Grin
Reply

Ko sto sam otac najfa tako sam i otac zmurke, samo x10, znam stekove od kojih bi ti kosa otpala sa glave

uuu ako ovo nije razlog da se otvori zmurka i provere ove konstatacije, onda ne znam sta je Big Grin
[-] The following 1 user says Thank You to Diphylleia for this post:
  • Doppi
Reply
Da se umjesam i ja malo Wink
Kaze te zmurka cc jako interesantna ideja a tko ce financirati a ?
Svi bi igrali na tudjim ledjima cc
A
Reply
(11-10-2017, 21:50)Diphylleia Wrote: uuu ako ovo nije razlog da se otvori zmurka i provere ove konstatacije, onda ne znam sta je :D

Zar to mora da se proverava, sumnjate u moje reci? Ccc :D Zmurku treba otvoriti jer je, po mom misljenju, veoma zanimljiv a opet ne tako cest mod pa bi kao nesto novo i zanimljivo za mnoge igrace moglo da uz adekvatnu reklamu privuce solidan broj ljudi na zajednicu, naravno ako se ima novcanih sredstava za tako nesto.
[-] The following 1 user says Thank You to Goldfinger for this post:
  • Diphylleia
Reply
(11-10-2017, 21:58)SARIC Bombas Wrote: Da se umjesam i ja malo Wink
Kaze te zmurka cc jako interesantna ideja a tko ce financirati a ?
Svi bi igrali na tudjim ledjima cc

Pogledaj grafik pejntbola i dom snowa ...
[-] The following 1 user says Thank You to jucatorrr for this post:
  • SARIC Bombas
Reply
(11-10-2017, 21:50)Diphylleia Wrote:

Ko sto sam otac najfa tako sam i otac zmurke, samo x10, znam stekove od kojih bi ti kosa otpala sa glave

uuu ako ovo nije razlog da se otvori zmurka i provere ove konstatacije, onda ne znam sta je Big Grin
Botanicarko, ako imate bolje predloge umesto zmurke sad je vreme da se pokazete
Reply
(12-10-2017, 23:09)DeitY Wrote:
(11-10-2017, 21:50)Diphylleia Wrote:

Botanicarko, ako imate bolje predloge umesto zmurke sad je vreme da se pokazete

Bolje? Jok. Podrzava se predlog ^^
Reply
Nije losa ideja da se zmurka otvori al me zivo zanima sta se desilo sa kreedzom jer je jako server bio dobar?

Reply
Bolji prijedlog je da platimo Deityu kurvu da ne bude nevin a izgleda starije od rodjenog oca, hhhh
[-] The following 4 users say Thank You to Костур for this post:
  • Daša, DeitY, Dodo18, MARKEC
Reply
Nasmejte se da ne propadne fora Sad
[-] The following 1 user says Thank You to DeitY for this post:
  • Zephiroth broom :)
Reply
Pozdrav. Skoro je moj tim zavrsio kompletan zmurka mod, 2 jezika, lep shop, sve kao i na Cyber Shark-u ali mnogo bolje. Ako zelite da pogledate evo ga ip: 176.57.142.154:27016. Meni bi bila cast da ovaj server bude deo Milf Zajednice Smile
Reply
mene zanima prodaje li ko paprike ovde i za koliko?
Reply
(14-10-2017, 08:30)jucatorrr Wrote: mene zanima prodaje li ko paprike ovde i za koliko?

Imam jagode..

De otvarajte žmurku!!
“Yesterday is gone. Tomorrow has not yet come. We have only today. Let us begin.”

Reply
Haj otvarajte ovo,samo se prica niko nista ne cini.
24.10
Reply
Samo neka mi neko posalje pm, kome da se javim da predlozim moj server za zajednicu, posto vidim da mnogo vas zeli Milf Zmurku?
Reply
Obrati se @reglia
Reply
(14-10-2017, 10:52)Daša Wrote: Obrati se @reglia

Hvala. Poslao sam mu PM, e sad cekamo Smile
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)
Current time: 17-10-2017, 15:00