Alfa Ban Opet???
Veliki pozdrav ekipi Alfa tima.

Pre par minuta dobio sam arogante prozivke od admin alias 'daša' koji je par minuta bio u spec da imam wh na Milf Alfa serveru.
Posle čega sam mu ја napisao (iako nisam znao da je admin), isto tako arogantno da ide da spava i da ne priča koješta. (nije mi dan stvarno i zbog toga moram da se izvinim.) Posle svega toga usledio je ban od već navedenog admina, koji smatram da nije pravedan. Prvo ja nemam nikakav wh a drugo admin je vidno temperamentan ili zavidan na moju igru...
Ponoviću priču ----> Igram tu već skoro godinu dana i stvarno mi je odličan server i većina admina i ljudi me prepoznaje.
Da li može ovaj thread da se reši jer meni sada već postaje često problem da igram na ovom serveru gde sam proveo mesece i godine igrajući i odjednom dolazi brdo novih ljudi/admina koji me isključuju iz igre.

U prilogu šaljem .dem file na kom se sve vidi lepo od ovog gore što sam naveo kao i random sc od ranije kao dokaz da sam igrao i pre uz potpunu prisutnost admina.

Hvala unapred!

Moj SteamID STEAM_0:0:360765655
File https://www.sendspace.com/file/nmt2yq
[-] The following 1 user says Thank You to Ka7suO for this post:
  • loko1
Prozivke koje si dobio od strane daše su "istrenirani wehabija". Nisi za dzabe dobio ban pre neki dan. Vrlo si fin i kulturan sto se tice foruma i ovako Smile
Logove neka pogledaju a admin sto je igrao i bio tu je Suzuki. Naravno, koristio si priliku jer nisi znao da sam ja admin.

Izvoli demo , opet ponavljam "istrenirani". Smile
(12-10-2017, 23:58)Daša Wrote: Prozivke koje si dobio od strane daše su "istrenirani wehabija". Nisi za dzabe dobio ban pre neki dan. Vrlo si fin i kulturan sto se tice foruma i ovako Smile
Logove neka pogledaju a admin sto je igrao i bio tu je Suzuki. Naravno, koristio si priliku jer nisi znao da sam ja admin.

Izvoli demo

Nemam nikakav wh druže niti treniram da igram sa istim, imam važnijih stvari u životu od toga. Kada dodjem sa posla odigram pola sata/sat cs-a da se opustim i to je to. Ti si stvorio lepu sliku u glavi a ja bih voleo da je moj um toliko kompleksan da stvaram scenarije i pratim kada je koji admin tu i onda koristim svoje 'istrenirane sposobnosti' da koristim wh.... Veruj mi da imam važnijih stvari od toga, jedina lepa stvar u svemu ovome je to onda što stvarno toliko dobro igram da sam dobio tu titulu 'istrenirani wehabija' iako ne volim sebe da hvalim. No više neću trošiti stvarno energiju. Niti se svadjam, svako ima pravo da mi sudi ako ti tako misliš ja to poštujem ali neka presude ljudi, a ja i ako ostanem pod ban status-om naći ću drugi server svakako gde će me poštovati i ceniti kao što je i pre bilo dok se nisam nastanio na MilfAlfa.
Uzivaj. Cekaj unban moderatora ili head admina. Kompleksi zaboravi, radim svoj posao. Malo mi je takvih preko glave Smile

@Bombonica , @SEX Shooter
(13-10-2017, 00:22)Daša Wrote: Uzivaj. Cekaj unban moderatora ili head admina. Kompleksi zaboravi, radim svoj posao Smile
Ako ne,skidaj admina.

Sve ja poštujem druže i ne ljutim se. Svako radi svoj posao, ja znam da sam čist i ne vidim zašto bih lagao ikoga pa i tebe koga ne poznajem. Ja sam posle godinu i nešto dana ovde morao prvi put da napravim acc da bih se žalio da me je neko ban bez razloga iz priče vidim da si to verovatno bio ti. Pre toga ja nikakvih problema nisam imao na ovom serveru sa bilo kime, valjda i to nešto znači Neka odluče. Stvarno bez ljutnje, samo mi je smešno ovo sve. Danas dok smo igrali na de_nuke i par mapa je bio cheat-er jedno dobrih 45 min. Tada nije bilo nikoga kada nam je oskrnavljen game onda se pojavila princeza i ban ga. Nadam se da me ne shvataš pogrešno. Ne treba niko da ti skida admin-a, ja sam reagovao kako ne treba posle tvojih reči možda bi me i saslušao ali nije mi dan i to je to. Da si mi dao na par sati ban ne bi se ni žalio jer sam podigao rogove, ali permanent smatram da nisam zaslužio.  Čak šta više ovih dana igram očajno kako znam, šta bi mi tada sudili.
  • loko1
Unbanovan si...
[-] The following 2 users say Thank You to Danijela190 for this post:
  • Eyes, Ka7suO
(13-10-2017, 01:54)Danijela190 Wrote: Unbanovan si...

Hvala na razumevanju i brzoj reakciji.
Proveriću sutra da li mogu da udjem na server pošto nisam za računarom više pa se pucamo nadam se.
  • princeza
Dobar ovaj milf za citere dusu dalo Big Grin
[-] The following 1 user says Thank You to Daša for this post:
  • MeTaK :D
Odgledao sam I ja demo-e I cist je
[img=0x320]http://www.dodaj.rs/f/1x/yC/4iIAp4E3/934840170375666318349647.jpg[/img]
[-] The following 1 user says Thank You to Eyes for this post:
  • Pryda^
Bravo, idemo dalje !

Bices banovan Dasamire! Hoces da kazes da moji unban modovi ne znaju? A? A?
Vec 2 godine sam admin na alfi i kad god sam dao ban nikad niko nije trazio unban jer su citeri bili, ovog lika sam ja isto ban pre neki dan i vidim da je dobio unban, ne kazem da ima cit, nego samo ocu da nagovestim da mnogo smrdi. fala

Demo ti trajao 5 sekundi. I ti su tu skontao da ima..
[Image: https://i.imgur.com/1jl8v2w.png]
deborah de luca

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)
Current time: 25-02-2018, 17:57