Jailbreak Zao mu jer sam ga panish
Demo:Sjebao se
Moj nick:Sevee
Nick igraca:muto.mp3 (ako sam pogresio jbg znam da je slicno nesto)
RazlogTonguervo:Ja sam ga panis jer je presao zadnji onda sledecu rundu opet predje i ja ga panis ja ga tako 5,6 puta i onda mi je poslao u private "jebem ti mater" ja nisam reagovo i onda sledecu rundu on ponovo predje i panis me, tako je jednom prije i iznerviram se i opsujem boga, mislim kako necu?Da vas tako neko djete sa paranoje provocira sta bi vi uradili.Admini cute i kada je on mene panis i dalje nista ja samo izasao sa servera 
I onda kaze meni ponosanje ruzno pa zbog idiota odnosno djece paranoje koja su se nafurala...
I dalje smo prvi 
Grobari nas se mogu samo kloniti 
Nema za vas prvog mjesta 
Dok je Crvene Zvezde
Rajka Mitica-Marakane
Ukoliko sumnjate na nekog da ima neki vid cheat-a cheat-a cheat-a cheat-a cheat-a cheat-a cheat-a cheat-a cheat-a cheat-a cheat-a cheat-a cheat-a cheat-a cheat-a cheat-a cheat-a cheat-a cheat-a cheat-a cheat-a cheat-a cheat-a cheat-a cheat-a cheat-a cheat-a cheat-a cheat-a cheat-a cheat-a cheat-a cheat-a cheat-a cheat-a cheat-a cheat-a cheat-a cheat-a cheat-a cheat-a cheat-a cheat-a cheat-a cheat-a cheat-a cheat-a cheat-a cheat-a cheat-a cheat-a cheat-a cheat-a cheat-a cheat-a cheat-a cheat-a cheat-a cheat-a cheat-a cheat-a cheat-a cheat-a cheat-a cheat-a cheat-a cheat-a cheat-a cheat-a cheat-a cheat-a cheat-a cheat-a, ili je koristio isti. Dovoljno je da postavite zahtev koji izgleda ovako:

1. Nick:
2. SteamID:
3. Demo:
4. Razlog:

Obavezno stavite prefiks za server na koji se odnosi zahtev.

SteamID. Ukucajte u konzoli "status" i dobićete informacije o igraču. Prekopirajte steamID koji izgleda ovako STEAM_0:1:33543543

Demo. Nalazi se u folderu cstrike pod imenom servera na kome igrate. (nrp. milf_gg.dem). Možete ga uploadovati na:
4Shared
SendSpace

Kao razlog navedite zbog čega sumnjate ili ste postavili demo.
Sve fake prijave biće sankcionisane.
“Yesterday is gone. Tomorrow has not yet come. We have only today. Let us begin.”

Da je bio neko drugi napisao bi samo lock, ali jer si ti postavio ovu temu ovo ti je odgovor:
Nema demo-a, nema nista od kazne.

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)
Current time: 16-12-2017, 16:54