ZALBA NA ADMINE HNS SERVERA
Prvenstveno zelim da se zahvalim head adminima sto su omogucili da deca poput amxx i irixx i jos nekoliko pojedinaca  dobiju admina i zavode red na serveru, bilo bi lepo da ga bar zavode ili da reaguju na prijavu udju u spec i pogledaju o cemu je rec a ne da posle 17 prijave pocnem da psujem i mene banuju a njega ne jer su satro ortaci preko cs-a. Ja stvarno ne mogu da poverujem da se HNS server toliko zanemaruje bolje ga onda zatvorite ili otvorite kinder garden da se deca igraju kako treba a ne da istresaju komplekse i prosipaju mudrost.
[-] The following 2 users say Thank You to mudi for this post:
  • DotlA, Jahenzi
sa ovim bi se slozio da pojedini admini ne rade svoj posao
                                           NEKA ME CITIRA BALAS U GEPEKU IMAM KALAS

VODOINSTALATER

[-] The following 2 users say Thank You to Jahenzi for this post:
  • Eyes, mudi
(12-02-2018, 20:21)mudi Wrote: Prvenstveno zelim da se zahvalim head adminima sto su omogucili da deca poput amxx i irixx i jos nekoliko pojedinaca  dobiju admina i zavode red na serveru, bilo bi lepo da ga bar zavode ili da reaguju na prijavu udju u spec i pogledaju o cemu je rec a ne da posle 17 prijave pocnem da psujem i mene banuju a njega ne jer su satro ortaci preko cs-a. Ja stvarno ne mogu da poverujem da se HNS server toliko zanemaruje bolje ga onda zatvorite ili otvorite kinder garden da se deca igraju kako treba a ne da istresaju komplekse i prosipaju mudrost.

Ti shvatas da je po 17 igraca na serveru a tu su irix i bole, a ne samo ja sta ti mislis da mogu sve da vidim i stignem ? A umesto da lepo reportas u admin chat, ne nego ti krenes odma sa psovkama i ostalim stvarima, ako cemo realno ti si taj koj prosipa mudrost.
amx
Mrzi me da citam sve ovo sada,ako do sutra ne dostavis demo thread ce biti lokovan,a tema zatvorena
na mene se ne odnosi jer sam idalje ban xexexex
mudi daj odma demo da poskidam odma sve te admine i da zavrsimo to vec jednom
[Image: https://i.imgur.com/1jl8v2w.png]
deborah de luca
batice nebitno je a nmg da nadjem demo to je najveci problem jer mi je sve ispreturano po kompu ne znam ni gde mi je cs folder a kamo li bilo sta samo jebeno me nervira a to sto kaze da nisam reportovao tj prijavio na admin say nek se uhvati za oci ako ga sramota nije
Onda nista od zalbu,ne mgou nista da uradimo bez demo

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)
Current time: 20-02-2018, 05:35