[COD:MW4] - Kritike / Predlozi / Pohvale
U ovoj temi pisite kritike, pohvale i nove predloge u vezi servera.

za sada lock dok ne krene server.
Tema sa listom klasa i predmeta, kao i njihovim opisom ce biti kasnie.
[-] The following 1 user says Thank You to InteX for this post:
  • Toque|R|o
Reply
Previse instant killova, zasto bi neko igrao cod gde ga ubijaju 1 metkom kad moze da ode na public?
Reply
RNG mod.
Stavite 100aa kad ste vec ubacili abhop.
Reply
Pa bas zato ovo je cod a to je public. Al imacemo u obziru malo da oslabimo klase. Slazem se da su malo prejake. Hvala na kritici. Cod je cod a pub je pub imajte to u vidu.
Reply
(29-05-2018, 01:32)SkILLeT Wrote: Previse instant killova, zasto bi neko igrao cod gde ga ubijaju 1 metkom kad moze da ode na public?

Potpuno se slazem sa tim, takav smo mod dobili u koliko ne stignemo da sredimo to ovaj mesec platicemo coveka da nam napravi po kroju mod.
Reply
Uradicu mod nije nikakav problem al jedan kaze radi drugi kaze ne pipaj pa sad se odlucite...
Reply
Ja kazem ne pipaj...iz razloga sto moram da naddjem coveka koji ce odradi mod sve do najsitinjeg detalja a ne defaltne modove i defaltna podesavanja da svercuje.
Reply
I sredite kondiciju..
Reply
Previse instant kilove i nevidljive klase su glupost. Ide iza tebe bez ga da vidis i puca te 50 puta u glavu dok se okrenes.

You miss 100% of the shots you don't take
                         - Wayne Gretzky
Reply
(06-06-2018, 13:20)klop Wrote: Previse instant kilove i nevidljive klase su glupost. Ide iza tebe bez ga da vidis i puca te 50 puta u glavu dok se okrenes.

Bice sve to sredjeno i klase cemo normalno rasporediti.
Reply
jos jedan head admin u najavi x) ???? Kappa Kappa FeelsGood
[-] The following 3 users say Thank You to InteX for this post:
  • adr3naL!n, D3V1L, JoKeR
Reply
Tesko...
Reply
Imam klasu headshoter i predmet m4a1 aim i banuje me lik na 300 min za aim... wtf
http://i.pics.rs/h1iNy.png
Reply
Zamenik podzamenika head admina... mora da je on !
Reply
Daj mi SteamID
Reply
Sad me opasni admin banovao za stalno.
Reply
Stavite mu imunitet ili birajte admine bolje. Ovo je sramota vec.
Reply
Zalba na kureta jer zloupotrebljava admina i kik komandu. Dobio sam kik zbog klase headshoter i predmeta proglock.
Inace sanse su 1/2 za kill sve jedno jel upucam u glavu ili u nogu ali njemu smeta da ga ubijam svaku rundu...

https://www.sendspace.com/file/ev3qqt
Reply
Pošalji Demo ako ga imaš.

Pa cemo vidimo šta i kako.
     *Tipično ponašanje jednog Head Admina*

Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)
Current time: 19-07-2018, 06:19