[MILF DD2] Predlozi/sugestije i kritike na rad servera
Kak'a glupost sta sad svi igraci moraju sebi skidat mapu...Sklanjaj to.
Reply
Ja sam skoro radio sistem i svaku mapu sam morao sam skidati, nijedna mi se nije sama skinula... Ne znam dal je do mene
Reply
(13-12-2018, 23:43)Zeljko Wrote: Kak'a glupost sta sad svi igraci moraju sebi skidat mapu...Sklanjaj to.

To nije do nas cak sam je i ja moro skidat i ubacit da bi usao na server
Reply
Mi znamo da treba da skinemo mapu , a sta sa ostalim igracima koji pokusaju da udju a ne mogu ?
Reply
Te mape necemo ni koristit zato kad je danas bio boost ispraznile su server
Mozda samo ostavimo 2x2_xmas
Reply
Ubacite samo sneg da pada ako ne moze mape
Reply
Ne znam do cege moras sam sebi da ubacujes mape
A sneg vec ima na serveru
Reply
Napomena za sve igrače/admine i hefa(ako nisi pratio unban sekciju)

Kada sumnjate za nekog da ima čit, tražite mu da uradi scan i dostavi sliku toga

-> http://forum.milf-cs.net/thread-204510.html
Evo link na koji treba da ga uputiti.

Napomena: Obavezno recite igraču da NE gasi cs(tj ne izlazi sa servera) kako bismo bili sigurni da nije ugasio cs i iskljičio čit, dokle god ne dostavi sliku na forum. Ukoliko izađe nakon napomene i nije dostavio sliku, imate add_ban komandu.
[-] The following 3 users say Thank You to Mr.monk for this post:
  • arrow, pikaso, SEF
Reply
Koliko je izvodljivo toliko je neizvodljivo. Ako je to neki naš čovek lako ćemo se sporazumeti i dogovoriti, ali ako je stranac? Ako ne odgovara na poruke u chatu? Onda je to naša odluka ili da ga pustimo?
[-] The following 1 user says Thank You to Немања. for this post:
  • Mr.monk
Reply
Što se tiče stranaca, znate engleski pa se da i sporazumeti s njima Big Grin.
A što se tiče ljudi koji ne dogovaraju na čet, na vama je odluka, proverite ih malo detaljnije pa ako treba banujte. Pa ako zatraže unban pogledaćemo(mada ti uglavnom samo odu na drugi server).

U svakom slučaju bolje da napomenete za ovo i date mu link(ili objasnite da ode u dd2 sekciju i pronađe temu "zahtev za unban" u okviru dd2 sekcije) nego da svakog igrača banujete bez toga. Smile

hvala za napomenu Smile

PS zamolio bih head admine da temu zahtev za unban "stickuju" i postave da bude u gornjem delu "bitnijih tema" Smile

Ucinjeno Big Grin
[-] The following 1 user says Thank You to Mr.monk for this post:
  • arrow
Reply
Star 
Жале се играчи како не могу да одраде скен. Наиме, то је "Опасна датотека" коју њихов рачунар "блокира" и не дозвољава им да је отворе. Већ два играча су се жалила да не могу то да ураде, а вољни су. Притом су и више него сумњиви, био је Жељко са мном на серверу.
Reply
Meni nije izbacivalo taj problem
A mogu lako i to da rijese
1-Customize and control Google Chrome
2-Downloads
kad udu u downloads mora bit datoteka
jednostavno samo idu da sacuvaju tu datoteku
Reply
@arrow skinite mi admina ako hoćete. Nemam vremena mnogo, a i to što imam potrošim na svoj server. Još pogotovo jer ima belaja sa level sistemom. Ne bih da zauzimam mesto za dzabe, neka dobije neko drugi sansu. Big Grin
[-] The following 1 user says Thank You to Немања. for this post:
  • arrow
Reply
Znajući kolegu arrow dosta dobro, nema tu "zauzimaš mesto" jer nema on maksimalan br admina koje će držati Big Grin tako da što se tiče toga opusti se, uđeš kad možeš(evo ja nisam ušao ihahaj, slavila se ng 7 dana Big Grin)
[-] The following 1 user says Thank You to Mr.monk for this post:
  • arrow
Reply
Može li kakav cvar flag Strelo? Igram sa rajom uveče, ne mogu mapu produžiti. addrounds nepoznata komanda Sad
Reply
Postoji i radi komanda addrounds Smile
Reply
Mora da sam krivo kucao... Probaću večeras.
Reply
Unbanuj te momka omaklo mi se Head
STEAM_0:0:857757556
Elektroinstalater Smile
Reply
sv_allowdownload 1, ne skida mape automaski..

h4v4n4 h4v4n4 m1 4m0r

Reply
(17-01-2019, 16:26)^aLeN^ Wrote: sv_allowdownload 1, ne skida mape automaski..

Nidje veze
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)
Current time: 23-01-2019, 16:44