Pretnja
Recite mi admini i head admini.. Da li je normalno da dodje admin i da me smara zato sto sam aktivirao zamku? Pre je bilo pravilo da ako ne aktivira T zamke ide slay za to,a sada se vidim banuje za to. Koja je onda poenta terora u deathrunu? Msm ne aktiviram ja stalno iskreno receno ali pretnje nisu ok.
[-] The following 1 user says Thank You to SrEmAcc for this post:
  • InteX
Moras da aktiviras zamke po redom
Sve u svemu akivirao sam 2-3 zamke prve i on je poceo da me napusava.. u pitanju je admin koji je pretio banom
[-] The following 1 user says Thank You to SrEmAcc for this post:
  • InteX
Postavi demo, bez njega nema razmatranja zalbe
(07-03-2018, 22:01)SrEmAcc Wrote: Sve u svemu akivirao sam 2-3 zamke prve i on je poceo da me napusava.. u pitanju je admin koji je pretio banom

Ako je tako kao sto kazes na tvojoj sam strani, daj samo demo i kazi kad je to otprilike bilo.
Ja mislim da sam ja taj na koga misli, lik je isao random jednom gde je celu mapu (bhopz_v2) dao free i kad sam ostao poslednji ziv on mi je akt i rekao "upss" (bila je poslednja runda) ja nista mu nisam uradio ni slay ni kick samo sam mu rekao da je random zabranjen i sledeci put ce dobiti kik pa ban. Na sledecoj mapi (ne znam tacno ime) je rekao da je slucajno to uradio sto je ok iako mislim da nije slucajno. Posle par partija kad je bio tt opet je isao random tu sam ga slay-ovao i ponovio mu da to ne radi i rekao mu opet da ce dobiti ban (samo pretnja jer nemam d flag). To se desilo pre 2 dana ja mislim. Ako moze demo da se izvadi od tad ja cu poslati ili ako on ima nek posalje. Veliki pozdrav! Pop_Djujic

P.S Mozda nije rec o meni, mozda je o nekom drugom adminu. Ja samo dajem moje iskustvo sa ovim likom.
Ja se izvinjavam na spamu, nije bila rec o meni pitao sam Sremca na serveru nije o meni mislio.
Pop_Djujic
Moze lock jer nemam demo Smile

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)
Current time: 19-07-2018, 23:34