LoL : Generalna diskusija
Tebi uzas? Krenuo sam danas prvu, samo vidis odmah client repairing, remake, racuna mi se kao defeat, uz to dobijem i leave buster. Taman kad mislim da je zavrsilo, krenem 2 isti kurac. Nema poente ni slati tiket jer ih boli kurac
Reply
jbg bato. ja sam pola prosle sezone igrao sa leavebusterom.
komp mi se gasio svaki 2. gejm..
znam kako je :/

Abjuzati nasusa dok je retardiran ovako.
Reply
Nasus je uvek bio broken, ali da se igra u low elo, jok. Jer ipak nasus je takav champ gde treba da se drzis svog lejna i da farmas sto je logicno, gde ce tvoj tim u vecini situacija da bude 4v5, a ipak je to low elo i ne znaju ni gde se nalaze a jos da igraju 4v5 ili da defaju lejn xax... zato za izi climb samo abjuz assassina
Reply
Jax ako je open definitvno free elo, galio je dobio nerf koji nije ni blizu dovoljan tako da ga isto preporučujem, sejuani je takodje broken sad, preporučujem renektona ispod golda jer da se renekton savršeno nauči igrati treba desetak gameova a low elo igrači ne respectuju renektonov early game all in, tu se dobija first blood, a ostalo je samo snowball

Btw yorick uništava nasusa trenutno
Ako ima neko zainteresovan da nauči igrati control mageove voljan sam da napravim guide za par champova kako bih što više pojednostavio njihov kit i faze igre
The Devil grows inside the hearts of the selfish and wicked
White, brown, yellow and black — color is not restricted
You have a self-destructive destiny when you're inflicted.
[-] The following 1 user Likes Akame's post:
  • JaKKer
Reply
Hmm flex 5v5 1 win = plat 1 provisional rank. Inace zadnju sezonu iz platine pao u gold zbog neaktivnosti. Fin neki sistem
Reply
Plat 1 a bio si gold prošle sezone? Plat 1 je max rank iz promo gameova, tako da je nemoguće da gold igrač dodje u plat 1 iz promoa
Reply
Gold 1 sam platinum mmr al to nije bitno toliko. To se i ja pitam, kako ne znam Big Grin
Reply
Ko jos igra tu igricu koja vam przi mozgove
They punish the people that's askin' questions

And those that possess, steal from the ones without possessions
[-] The following 1 user Likes Toronto's post:
  • Bloody Mary
Reply
rece bata koji bezi od zlocudnih zombija Sad
[-] The following 5 users Like InteX's post:
  • Akame, D3V1L, dz0nsa, Pheonix, WanTap
Reply
(25-01-2019, 21:28)Bloody Mary Wrote: Gold 1 sam platinum mmr al to nije bitno toliko. To se i ja pitam, kako ne znam Big Grin

Nema vise mmr izbacili su to
Reply
Izgleda da je bio neki bug jbm im mamu, skinuli mi Kappa   a ja se taman namucio bio u promo za diamond
Reply
[Image: https://image.prntscr.com/image/YkNWXGLF...rjiJNg.png]

Na kraju uzeti GA ili eventualno Steraks ako bi da duze pozivite i napravite pentu ...
msm da ovaj yi moze da se fura do platine sa ovim bildom a da nea neke pameti za igru..
samo ne uskakati u njih 5 ako imas skor 6/0... nego strpljivo hvatati 1 po 1.. jer ipak do platine uvek ima pacijenata.
igrati oko bota vise, vece sanse nakupiti killova + postarati se da bot ne nafida kao po obicaju...
na 6. lvlu moze i top da se iznabada u glavu.. al obicno odem na top kad se pofajtaju pa ovom ostane 10 helti.

ove rune ja uzimam za healing u picku materinu.. + uzmes wits end, deathsdance + conqueror i ne moze ti haman niko nista od hilinga.
[Image: https://image.prntscr.com/image/Mf3MvTbC...S96-2w.png]

kakav ramus picke materine.
ko ide crit yi taj nije tacan u mozak
[-] The following 1 user Likes InteX's post:
  • stefancreed72
Reply
Heart 
(15-04-2019, 00:43)InteX Wrote: [Image: https://image.prntscr.com/image/YkNWXGLF...rjiJNg.png]

Na kraju uzeti GA ili eventualno Steraks ako bi da duze pozivite i napravite pentu ...
msm da ovaj yi moze da se fura do platine sa ovim bildom a da nea neke pameti za igru..
samo ne uskakati u njih 5 ako imas skor 6/0... nego strpljivo hvatati 1 po 1.. jer ipak do platine uvek ima pacijenata.
igrati oko bota vise, vece sanse nakupiti killova + postarati se da bot ne nafida kao po obicaju...
na 6. lvlu moze i top da se iznabada u glavu.. al obicno odem na top kad se pofajtaju pa ovom ostane 10 helti.

ove rune ja uzimam za healing u picku materinu.. + uzmes wits end, deathsdance + conqueror i ne moze ti haman niko nista od hilinga.
[Image: https://image.prntscr.com/image/Mf3MvTbC...S96-2w.png]

kakav ramus picke materine.
ko ide crit yi taj nije tacan u mozak

Objasnio covjek. Znaci early game hvatate 1 po 1 sa Yiem, razvijate true damage, a ne crit, zavisi ako nemaju tenkova u enemy timu, onda mozete ici i Lethality + Crit kombinaciju, al inace treba vam True Damage + Tenky + Attack Speed. Wink
Reply
To do polovine golda možda funkcionisati, svaki iole pametan jg će abjuzovati early game protiv yija, yi ne može da dobije skoro nikoga 1 na 1 bez stormrazora, a dok on kupi stormrazor enemy, recimo kha, već ima 3/0 I kompletan duskblade

Ja kao mid igrač obožavam da igram protiv yija, wardujem wraith kamp i ukoliko mi matchup dozvoljava ispusam mid, yi dodje na kamp imam free kill i taj yi je skoro useless do full builda

Svako zna ovih par taktika abjuzovanja yija i nije dobar pick, kao što rekoh svaki iole dobar gold jungler će znati šta da radi
Reply
Heftanje u dzungli sa yi-om u ovom patchu ?
Q radi svaki hit na champa ako je sam ? ako sam dobro cuo?
Reply
Ima nekog ko aktivno igra LoL i ko je zainteresovan za vecernje / dnevne kastome, svakodnevno, blejanje na diskordu sa ostalima. Turnire , mini turnire sa nagradama itd itd. Smile Pm <3
¿Estás loco?
Reply
(25-05-2019, 18:17)AnDrIjA- Wrote: Ima nekog ko aktivno igra LoL i ko je zainteresovan za vecernje / dnevne kastome, svakodnevno, blejanje na diskordu sa ostalima. Turnire , mini turnire sa nagradama itd itd. Smile Pm <3

discord je za decu Big Grin
@Akyz
Reply
Hvala @pikaso tata Big Grin
Reply
(25-05-2019, 18:49)pikaso Wrote: discord je za decu Big Grin

Svako ima svoje misljenje Big Grin
¿Estás loco?
Reply
Da li neko ima pojma koji je lik najbolji za pocetnike, jer ja pojma nemam kako se igra, samo bzvze tipke pritiscem
Sara. Smile 
Reply
yuumi, kllikneš w na svog teammatea i budeš afk ostatak gejma i izi win
OBAVEZNO SVI !!! 
Reply
cao sara javimi se ja cu te nauciti
Reply
[Image: https://i.imgur.com/wVKSZFk.png]
pisam po sirotinji
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)