AV
Da li su malwarebytes i windows defender dovoljni za sigurnost ili moram instalirati jos jedan AV?
Negdje sam procitao kao da imam i avast ali u pasiv mode a on radi manje (tu je samo za skeniranje) nego Wdefender.
Najbolji antivirus je korisnik, ako znas sta radis onda ti ne treba antivirus a ako ne znas sta radis i trazis djavola onda ti nece pomoci ni 10.
Takodje, preporuceno je da imas samo jedan antivirus ( windows defender ne racunam).
[-] The following 1 user says Thank You to D3V1L for this post:
  • Џокер
samo 1 jer vise antivirusa mogu i skodit racunalu... Preporucujem Avast
Desi se da antivirus detektuje drugi antivirus kao virus i onda se "bore" jedan sa drugim, jedan je dovoljan, preporučujem aviru
The Devil grows inside the hearts of the selfish and wicked
White, brown, yellow and black — color is not restricted
You have a self-destructive destiny when you're inflicted.
Pa nemam trenutno nijedan antivirus, malwarebytes nije antivirus i ne radi u pozadini. Da se vratim na avg ili prebacim na avast?
Potpuno svejedno, koji ti se više svidja
The Devil grows inside the hearts of the selfish and wicked
White, brown, yellow and black — color is not restricted
You have a self-destructive destiny when you're inflicted.
Vratio sam se na avg, naviko.
Avg smece msm proije bio dobar al su ga pokvarili 2015 bio je dobar..
Iskreno ako se odgovorno ponasas za racunarom ja bar smatram da su ti malwarebytes i defender sasvim dovoljni. Ako se jos zanimas piratskim programima i igricama svaki ce ti crack antivirus prijaviti kao virus sto ume dosta da iritira coveka.
Ja mislio nesto vezano za vucica nam dragog, kad ono anti virusi neki

pih
[-] The following 2 users say Thank You to PsYcHo_ZeC for this post:
  • Akame, D3V1L
Nisu ti potrebni antivirusi ako imas gram mozga :S jos ti antivirus svaku crackovanu igricu ili crack gleda kao virus... Po meni ti je samo malwarebytes dovoljan Big Grin

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)
Current time: 21-05-2018, 09:06