Koji Vi telefon koristite?
Od danas Note 8
.i.
[-] The following 1 user says Thank You to TiKi for this post:
  • [email protected]
Reply
Marka : Sony, Xperia (Kako god)
Model: M5

Pa tada kada sam kupovao telefon, on je bio najbolji po specifikacijama, u tom cenovnom rangu. To mi je treci pametni telefon, i ujedno i treci Xperia telefon. Prvo sam imao Xperia Miro, koji je sa obzirom na svoje lose specifikacije bio dobar. Mane su eto malo rama, malo memorije, u sustini rka. Svaka mi cast kada sam sa njim preziveo 2 godine. Nakon Xperia Miro, dosao je na red Xperia T3. On je onako pogolem telefon, koji sam razlupao za sve pare, ali je radio kao sat, i mislim da i danas radi isto kao prvog dana, samo sto mu je baterija stradala. 1 gb rama, to je bilo znatno unapredjenje za mene...I cak 8 GB memorije...Od 2016-te Xperia M5. 2017-te mi se pokvario telefon, ne znam sta je bio problem, dali su mi NOV Xperia M5. Taj "NOV" Xperia M5 je rkendija, da ne znam sta bih rekao. To je fabricka greska, serijski su losi telefoni. Pre kupovine, proverite komentare na sajtu GSM Arena...I takodje proverite po benchmark testovima sa pomenutog sajta koliko je koji telefon dobar. Oni su najrealniji sto se toga tice, jer uvek vrse iste testove kako koji telefon izlazi. U sustini sa Xperia telefonima je kao lutrija...Mada kada razmislim dobro, za dobar telefon mora da se izdvoji novca koliko i za dobar kompjuter...Telefon menjas posle dve godine, a kompjuter trenutni imam vec 7 godina...Nadziveo je sva tri moja Smart telefona (I naravno prvi telefon na touch mnogih ljudi, a i mene, Samsung S5230).
[-] The following 1 user says Thank You to Acamrka27 for this post:
  • The^Farmaceut#
Reply
Samsung Galaxy J5 (2017)
Život je kao pijani konobar.
Uvek pogrešno donese i duplo naplati.

[-] The following 1 user says Thank You to Harve for this post:
  • Pheonix
Reply
Photo 

Tesla Smartphone 6.1 (2016)  Radi ko ziska ne fali mu nista Tongue
Reply
Iphone 6 plus 32gb . Telefon suri kako radi Big Grin
[-] The following 1 user says Thank You to Lutajuca plovka for this post:
  • Ofl!ne
Reply
Reply
[-] The following 7 users say Thank You to Skubishaaa. for this post:
  • adr3naL!n, Cika Kure 95, eNoN! 1, iDaša, Lutajuca plovka, Ofl!ne, Stole
Reply
HTC desier 630 dual sim

Nez ni ja...
Sour
Reply
Alcatel Pixi 4 (5 inc) zesce sranje
Reply
Samsung Galaxy J5 (2017) jako dobar, ali vama treba Nokia 3310
  • Only i can change my life. No one can do it for me.
  • Carol Burnett
Reply
Marka: LG, Lenovo
Model: Optimus 4X HD P880, Vibe C

Zasto bas taj model?
LG imam evo vec 6 godinu jod od kad je izasao i smece je veliko za danasnje standarde jedino kamera mu je jos ok dok ovo ostalo nedo bog, ima 4.0.3 sistem stim da sam ja uradio custom ROM na 5.1.1 koji nesto bolje radi. Vrline: Ok kamera, dosta memorije, "lep",ekran. Mane: Spor, baterija ni dan ne moze da istera.
Lenovo imam par meseci i on je smece neam komentar za njega jer sam ga dobio za dz. Vrline: brze radi od LG-a kojeg imam i to je to. Mane: Sve ostalo, kamera,ekran,memorija,baterija,izgled,specifikacije....
Reply
Samsung galaxy core plus smg350 tako ness najbolji fon bre kakva ta vasa sranja od 300 + e !!! pusite ga! haha Big Grin
Sta te guči?
Reply
Lg G3. Pare spremne za Note 9!

Tiki je l' imas ono smece zeleno na krajevima ekrana. Meni su oba N8 to imala. Zato sam ih i prodao.
Reply
Nemam nista zeleno, ko zna sta si ti imao xD
Reply
Galaxy S3 Neo
Reply
Dada, imaju tu falinku jos od s7 edge.
Hoce da se pojavi roza/zelena linije po ivicama ekrana.
Meni se nije pojavljivala, ali vidjao sam dosta ljudi da se zalilo na to.
Reply
Alcatel Pixi 4 (5 inch)
Toplo preporucujem da skupite bar jos 200 e i uzmete nesto sto valja
Cjena inace oko 70 e (sirotinjo i bogu si teska)
Reply
Da ne otvaram novu temu, vase misljenje o galaxy j6 2018?
Za 200 eura mi se cini kao bas dobar telefon i ono meni najvaznije, ima fin izgled jer mene inace boli kurac za specifikacije ako je telefon ruzan da ne mozes gledati u njega...
J7 jeste bolji ali je i skuplji za 50-100 eura, zavisno do modela.
[-] The following 1 user says Thank You to 69 Pixels for this post:
  • iDaša
Reply
(31-07-2018, 09:50)69 Pixels Wrote: Da ne otvaram novu temu, vase misljenje o galaxy j6 2018?
Za 200 eura mi se cini kao bas dobar telefon i ono meni najvaznije, ima fin izgled jer mene inace boli kurac za specifikacije ako je telefon ruzan da ne mozes gledati u njega...
J7 jeste bolji ali je i skuplji za 50-100 eura, zavisno do modela.

Najbolji odnos cjene i kvaliteta ako si ljubitelj androida
Reply
iPhone 6, krca kako radi
[-] The following 1 user says Thank You to Ete[x]. for this post:
  • Lutajuca plovka
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)
Current time: 19-10-2018, 09:36