Podrska
Pozdrav ljudi,

Kao sto neki vec znate, dugo se vecalo o tome da li da snimam za YT ili ne. Na kraju sam resio da ipak snimam. Danas je izasao prvi klip (uvodni).

Zamolio bih vas ukoliko mozete da lajkujete, podelite, i subscribe se na kanal! Takodje, ostavite iskren komentar tamo ili ovde, da li valja.

Hvala unapred svima! Smile

[-] The following 12 users say Thank You to Acamrka27 for this post:
  • adr3naL!n, InteX, JoKeR, MARKEC, [email protected] [email protected], Sisic, Skubishaaa., SmutniSasa, StrixTBR, twix ツ, Vucko', _Wolf_
Reply
Da se ne lazemo, treba imati muda i uopste poceti snimati, a posle nastaviti. Srecno.
Čujem plač majke, dok obuvam najke, ili suza za suzomili paket za pare.

[-] The following 4 users say Thank You to AnDrIjA- for this post:
  • Acamrka27, iDaša, MeTaK :D, SmutniSasa
Reply
Imas i od mene podrsku, subovao sam se.. Samo jako baki!! Guraj do 100k posle lagano.. Big Grin
Sour
[-] The following 1 user says Thank You to Cika Kure 95 for this post:
  • Acamrka27
Reply
posalji 20e mesecno od jutuba sto zaradis nije greota
sasrecom
[-] The following 1 user says Thank You to waseem for this post:
  • Acamrka27
Reply
Şamo ti nisam komentirao Big Grin Ostalo je sve, sretno Big Grin
[-] The following 1 user says Thank You to Skubishaaa. for this post:
  • Acamrka27
Reply
Sa srecom,subao sam te i lajkovao u znak podrske !
[-] The following 1 user says Thank You to M-E-D-I-K-U-S for this post:
  • Acamrka27
Reply
Pogledajte novi klip ! Slobodno napisite u komentarima da li ovo valja ili ne, sta biste promenili, i slicno... Big Grin
Hvala vam svima na dosadasnjoj podrsci, kada vidim da ljudi ovo zele, to mi znaci, daje mi vetar u ledja da nastavim dalje. Smile

EDIT : Ovaj ispod, ako se sali, nije smesno brate ni malo. Nemoj mi Mrko, sve moze, ali ne Mrko. Mrka je gramaticki ispravno, i to je to. Necemo dalje raspravljati. Ako neces da me zoves kako treba, nemoj me zvati nikako. Hvala unapred! Big Grin (Reko da ne pisem novi post za dz)
[-] The following 4 users say Thank You to Acamrka27 for this post:
  • adr3naL!n, [email protected] [email protected], Skubishaaa., twix ツ
Reply
Ua Mrko, ja sam hejter, reci kad izbacis klip da ti lupim dislajk, hehe, sto vise dislajkova, ja sam srecniji, UAAAAA MRKAAA. Gde ces sejk u pivsku casu, automatski dislajk.
Uzgred, sacekaj 100k suba, pa pocni po 10 min, a pre toga izjebi ovu kuravu Ivanu sto komentarise, hehe.
Reply
Novi klip je izasao!!!

Ostavite vase misljenje u komentarima ovde ili na klipu. Hvala unapred!!!
[-] The following 5 users say Thank You to Acamrka27 for this post:
  • adr3naL!n, M-E-D-I-K-U-S, MeTaK :D, [email protected] [email protected], Skubishaaa.
Reply
Novi klip na mom kanalu!!!

[-] The following 6 users say Thank You to Acamrka27 for this post:
  • adr3naL!n, Cika Kure 95, M-E-D-I-K-U-S, MARKEC, [email protected] [email protected], Skubishaaa.
Reply
Само напред друже! Smile
Reply
svaka cast , samo nemoj prestajat...
Reply
Cao ljudi ,otvorio sam youtube kanal pa ako mozete da mi pomognete (like i zaprati te me),snimacu svasta na kanalu od igrica do vlogova i ostalih stvari .

https://www.youtube.com/channel/UCMOwJjr...rJTwHz7tlw

Reply
(12-09-2018, 18:51)M-E-D-I-K-U-S Wrote: Cao ljudi ,otvorio sam youtube kanal pa ako mozete da mi pomognete (like i zaprati te me),snimacu svasta na kanalu od igrica do vlogova i ostalih stvari .

https://www.youtube.com/channel/UCMOwJjr...rJTwHz7tlw

Molim te ne reklamiraj se u mojoj temi, vec otvori svoju. Hvala. Nista licno, samo nema potrebe da se mesamo.

Inace ljudi, IZASAO JE NOVI KLIP, molim vas napisite u komentarima da li vam se svidja, sta biste promenili, i to. Ostavite lajk ako vam se svidja, a dislajk ako vam se ne svidja! Big Grin

Reply
Tebra samo dodaj neku pozadinsku muziku dok pricas, dovoljno pojacanu samo da se primeti.. Naravno pozadinska muzika u zavisnosti od teme o kojoj pricas...

Inace full, mozda ti banem u sabac ovi dana heh
[-] The following 2 users say Thank You to InteX for this post:
  • Acamrka27, _Wolf_
Reply
sto ne snimas vise
Reply
Kreni ponovo da snimas, imas moju podrsku. Big Grin
- "Nije bitno protiv kakve se sile boriš, već kakvu svetinju braniš..!"
Reply
(22-10-2018, 15:07)'FanT[o]mSRB Wrote: Kreni ponovo da snimas, imas moju podrsku. Big Grin

Nikad nisam ni prestao!

NOVI KLIP NA MOM KANALU :

Kako vam se svidja??? Big Grin

EDIT: @InteX Hvala na ideju (muzika u pozadini) Big Grin
Reply
Ko je taj lik u belom duksu, nesto mi poznat Kappa
[-] The following 3 users say Thank You to Урош for this post:
  • Acamrka27, D3V1L, SmutniSasa
Reply
Verovatno je poveo svog rodjaka sa autizmom Kappa
[-] The following 2 users say Thank You to D3V1L for this post:
  • Acamrka27, Џокер
Reply

Novi klip!!!!!!!!! Smile
Reply
Mrkonja, budi malo zivlji jbt, a i kako seces 'vako klip, presece ga u sred reci Head
Reply
NOVI VIDEO!!!!!!!!!!!
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)
Current time: 16-12-2018, 11:18