Telefon
Poy
Trazim neki dobar predlog za nakup noveGa telefona , posto sam juceR razbio svoj dragoceni J5 2017 koji mi je trajao nesto malo vise od godinu dana... Sad
Trazim telefon da je onako solidne velicine , jedno 4 inc ekran , da je cvrst , i da ne steka... Ajmo reci treba mi majstorski telefon ,a da je lak za rukovanje... Imao sam onaj CAT S50 , ne mozes ga razbiti , al ga ne mozes vala ni drzati u ruci koliki je... Pa bih vas zamolio da sta pametno predlozite. Lp
Corona x Rimski
Reply
Ajfon 5s Opie

[-] The following 1 user says Thank You to GrOoM for this post:
  • Lutajuca plovka
Reply
Od mene za tebe harvi glavati biberu uzmi nokiu 3 ili nokiu 2 jes da su pet inca al evo mene sluzi fala Bogu kako treba ili eventualno neki huaveji ili motorolu isto dobri telefoni jeftini a dobri
Reply
Opet kažem, galaxy iz S serije, tipa s7 pa i s6, samo zaobiđi edge, jesu lepi, ali ne znam bas, staviš mu onaj screen protector otporan na udarce, taj ti je oko 3-4 e, jednu maskicu, ne onu kod kineza od 100 din, I garantujem neće biti oštećenja, a za performance ne trebam da pišem za te telefone

Нема повлачења, нема предаје!

wInNeR | xXx
Reply
Ako hoces mali telefon, cvrst i sa solidnim performansama i kamerom uzmi iPhone SE.
To je najpribližnije onome sto si rekao a cena mu je odlična.
[-] The following 1 user says Thank You to D3V1L for this post:
  • Lutajuca plovka
Reply
Slabo volim iphone , navikao sam na andorid... Imam fin Galaxy s6 covjek ga malo koristio i prodo bi ga za 150 E... Al ne bi ja to znao sacuvati jbg kad mi je posao bravaria pa se slabo tel zna sacuvati... Zamjenik sefa je imao Samsung xcover? Otporan je na ''udarce'' i na vodu. Da l' je neko sad imao kakvo iskustvo sa njim?

P.S Necu vise brisati glupe komentare , banovat' cu. Trazim mali telefon , da je otporan na ''ispadanje'' i slicno , a budala meni preporucuje da uzmem Huawei P9 koji je glomazan i osjetljiv k'o pic'no oko.
Corona x Rimski
Reply
uzmi kakav telefon od 100 eura i drljaj, ne mozes ti naci dobar telefon i jos da je izdrziv.. Ako ne cuvas, ne kupuj skup telefon.
Reply
Aa ne mozes da , al opet ima ovih manje osjetljivih telefona , nije bitno dal je 100 / 200 ili 300 , al jebem mu mater kad mi ispadne iz dzepa da se odma ne razbije...Ovaj j5 jebem mu familliju kako ga je napravilo ko sapun je , jos sam kupio onu masku na preklapanje, al obicno kad ispada otvori se i ispadne po obicaju na displej...A masku uzo ovde u slo 27 eura je platio boga mi. Jebem im familiju
Corona x Rimski
Reply
imas kupit za 100 evra novi
LG Magna , srednje velik , quad core procesor , ja ga evo 3 god sad ce jos malo 4 god koristim , ne koci , jak ko zemlja , znaci ako oces nesto jeftino , jako , funkcionalno i dobro , LG magna je telefon za tebe
Doppi
[-] The following 1 user says Thank You to adr3naL!n for this post:
  • Harve
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)
Current time: 16-07-2018, 00:59