Hide'n'Seek Fap
Anabela, lutka 
https://www.sendspace.com/file/4x8ybo
Prvo, ulazi na server dok je bila brik, nisam imao demo tamo, revajva se na 50 sekundi. Drugo, ako ja sa srdjanom nesto diskutujem, ne mora on da se ubacuje. Trece, igram na non stimu na kome mexec komanda ne radi, i on je uvatio boga za muda i misli da moze da radi sta hoce. Razlog bana "mrs" povrh svih vredjanja. I to banovi od 300, 120, 100, 150 minuta? Decko, spusti se na zemlju malo. @iDasa @h20^ @jahenzi ajmo malo rascistite admine

Ustvari @iDasa , ti bi trebao da znas da na +jump igrac dok stoji u mestu treba da skoci. Posto ja nisam, znaci da ne radi komanda na meni. Evo imam ako treba i demo gde sam dokazao da ne radi, samo prvo pogledajte sta ovaj majmuncic radi. Logovi bi vam dobro dosli posto nisam snimio sve
DotlA
(since 2008)

Reply
Taj akka majke mi ne znam sta lik misli udje na server, bude primer multi on svojom voljom, a ne voljom igraca prebaci na ruf, posle meni jahenzi kazi da se sjebe mapcyl
Reply
@Amxx nije stvar o akki, covek je bez greske. Stvar je o fapu, Ja sam fap masina!. @Srdjan123 je sasvim oke

Cekam bilo koga od hed admina, moze cak i @mapoy da pogleda
DotlA
(since 2008)

Reply
A dobro kad svakako pogledamo zasta je meni jahenzi srao za produzivanje rufa, a sta akka radi i da ga pusta, kaze meni sjebe se mapcyl pa sto ne reaguje onda.
Reply
Stvarno mi nije jasno ko je dozvolio fapu bez ikakvog pitanja da se daje admin.
[-] The following 1 user says Thank You to iDaša for this post:
  • DotlA
Reply
Ti si kriv daki
Reply
Nema ga fap medju admina,inace bi mu skidao
[-] The following 2 users say Thank You to mapoy for this post:
  • DotlA, Jahenzi
Reply
@mapoy Onda mu je stavljen verovatno preko amx_addadmin a ne preko panela
DotlA
(since 2008)

Reply
Skinut mu je admin
[-] The following 2 users say Thank You to mapoy for this post:
  • DotlA, Jahenzi
Reply
momci dečko fura čit.
zaslužuje mrš razlog, zaslužuje šamarčinu zbog hakovanja dok vi ližete tu bulju

mislim znate kako je ovo sve prošlo, ko zapravo zna šta radi na serveru ali dobro xD

odavno ste grozna ekipa (rispekt za Eka kao dečka i Vodu), ostalo je ne znam ni ja

lutka fura čit, deal with it

još jedna stvar. vi ste kao neka parlamentarna stranačka patkica koja kao "Stvarno mi nije jasno ko je dozvolio", mislim da

otkazujem se kao admin i kao igrač milf hns-a (iako ću uđem jer volim mod jebi ga)
[-] The following 2 users say Thank You to ja sam FAP masina! for this post:
  • adr3naL!n, MeTaK :D
Reply
Igram na svakom mogucem serveru, amagad, rejis, mansion nijedan detekt. I dodje Fap iz srbije naravno decko ne zna da napise dve linije koda za bilo sta, pa misli da moze da radi sta hoce xaxaxaxaxaxa. Placi sad majmune, kad ja tebi 15 puta kazem da sacekas pre bana ti neces da ti objasnim nesto. Sad se jebi
DotlA
(since 2008)

Reply
mislim da se ovaj postupak treba dobro razmotriti , svako treba paziti sta radi , zaista mislim da je ovo dosta diskutabilna situacija.
Reply
Tvoje menjanje steam-a i ajpija, kada te server izbacio zbog perfect strafe-a, onda "na mene ni jedan ditekt ne radi xaxaxaxaxa". Mislim ovo je završena tema, pobediJo si u nekoj totalno nebitnoj akciji. Čestitam
[-] The following 1 user says Thank You to ja sam FAP masina! for this post:
  • DotlA
Reply
Placi, rekoh ti ja da ces da places. A za strejf nikad me nije izbacio server xaxaxaxax. Ne izmisljaj stvari, koliko si nezreo a 93 godiste, placi
DotlA
(since 2008)

Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)
Current time: 21-09-2018, 03:02