BATTLE ROYALE TURNIR

BATTLE ROYALE TURNIR
Exclamation 
BATTLE ROYALE TURNIR

Održat ćemo battle royale turnir na našem serveru (IP: 151.80.47.10:27027) 19.7. (nedjelja) u 20:00h.
Turnir će se igrati na posebno napravljenoj mapi, a funkcionirat će ovako: Na serveru će se omogućiti magla tako da smanji vidljivost, a prije početka turnira će se staviti gunovi na random mjestima na mapi.
Zatvorenici će dobiti godmode i nevidljivost 20 sekundi kako bi mogli pobjeći po mapi. Nakon 20 sekundi se omogućuje frendly fire i zatvorenici se kreću ubijati. Onemogućit će se radar i chat kako zatvorenici ne bi vidjeli gdje se tko nalazi. U isto vrijeme će se onemogućiti prikaz koliko metaka imate u sanžeru. Server će tokom turnira biti lockovan, dobićete šifru u 20:00 ovdje u ovoj temi.  Nagradu osvaja samo prvo mjesto, tj. pobjednik battle royala, a nagrada je SVIP+VIP+TRAIL na 15 dana.

Turnir mogu igrati samo prijavljeni igrači, prijavljujete se tako da ispod ostavite nick.

[Image: https://i.imgur.com/b11aZ5P.jpg]
[-] The following 4 users say Thank You to GodRules for this post:
  • klop, Sisic, Skubishaaa., _Wolf_
Reply
Nick:Željko ^.^
Igram i ja Blush
Reply
racunajte i mene
Reply
Igram takodje
  • Only i can change my life. No one can do it for me.
  • Carol Burnett
Reply
Igram
Reply
Svima ce biti skinuti admini/vipovi/svipovi za vreme turnira. Dodo dobija potrebne flagove, za vreme turnira
[-] The following 1 user says Thank You to AnDrIjA- for this post:
  • GodRules
Reply
Igram
Reply
GrOoM
Mozda igram iz razloga da imam obaveza zadnjih dana.
Reply
Ja cu isto da igram.
[Loto] You have got a SEVEN on the loto! You won 500 Ammo Packs.
[-] The following 1 user says Thank You to _Wolf_ for this post:
  • mapoy
Reply
ne znam kako ste zamislili, btw odlicna ideja, moglo bi se i kao igra napraviti.. samo malo teze pretpostavljam..
kako god..
bio je plugin sa kojim stavljas gunove/armore/bombe po mapi...
napocetku stavljas pumparice, tmp, mp5, uzi, pistolje, scout i ta sranja po mapi...
HE i fles bombe takodje..
Za smoke bi se moglo napraviti da ti dodje kao medkit.. postavljena smoke bomba na mapi, nadjes smoke bombu, hilujes se (bacis).
Vremenom, Dodo ili ko vec, iz speca stavlja "drop" sad u taj drop moze biti svasta, AWP, ak47, m4a1, i dok je chat zakljucan on napise lokaciju tog dropa, da se ne bi jebavali da se pravi onaj kurac sto svetli do oblaka. (isto mu se fata)..

Za zonu ne znam kako mislite da izvedete to.
[-] The following 1 user says Thank You to InteX for this post:
  • GodRules
Reply
Siguran sam da to nisu mape velike kao na Pubg i slicno.. i plus to je samo 32 igraca maks... A i da jeste sad neka velika mapa ne mora zona da ide nego moze da se nakon odredjenog vremena enable radar i skloniti smanjena vidljivost ili teleportovati igrace blizu spawna (ako je to moguce uopste)

EDIT: Igracu i ja zanimljivo je
Hesitation leads to defeat
Reply
Zonu mozes napraviti blokovima a onaj plugin sam i ja trazio ne secam se kako se bese zvao, ako znas pisi na fb @InteX
[-] The following 1 user says Thank You to Toque|R|o for this post:
  • GodRules
Reply
Pravimo turniru u cs 1.6, ne novu igricu Big Grin

Intexe hvala na dopuni ideja, ako budem znao napravit odlično, ako ne budem jbg, hvala još jednom Big Grin
Reply
Igram i ja
Reply
Skubishaaa.
Reply
Sisic, Sisa velika
-----------------------
Reply
N1xoN
ReMa
Također igraju.
Reply