Dijete kreten
Heart 
Ime servera: Milf Jailbreak
Vaš nick: S.S
Nick admina: Slaviša
Demo: https://www.sendspace.com/file/a0yp7i
Komentar:
Ušao na server, trebam da biram on se revajva.
Kupi HP na Box-u i laže da nije 2x.
Nakon što je izgubio iako je kupio HP na Box-u, prešao je u pun CT i dao Box, ako je admin treba da poznaje pravila, a ne da ih krši.
Prebacio sam ga odmah nakon što je dao Box, jer nema smisla da prebacuje igrače koji pričaju na mikrofon i naređuju, a on daje box. FeelsBad
Ban sam dobio očigledno jer sam rekao simonu (LoL-Men) "molim te ubij ovu kretenčinu kupio je HP".

*DEAD* Jacker : 500 Hp he was have 500 HP

*DEAD* anes PRO 765 : skubisa ga je kupio hp na boksu

FIFA 17 is joining the Terrorist force
* Password accepted
* Privileges set
[mdbBans] Proveravam da li ima banova koji su istekli...
"mp_friendlyfire" changed to "0"
*** Skubishaaa. killed |MoZZart| with a headshot from scout ***
|MoZZart| : me too
Skubishaaa. : /lr
anes PRO 765 connected
anes PRO 765 is joining the Terrorist force
Download CS:GO NonSteam: http://www.cswarzone.com
Admin Skubishaaa.: je kikovao anes PRO 7

Ovaj dečko je dobio kick jer je napisao da je Skubi kupio HP. FeelsBad

#NoHateTokero
#NoHateAndrija
[-] The following 1 user says Thank You to SmutniSasa for this post:
  • Only Raketa
Pogledao sam demo, sto se tice rivajvanja, rivajvao se na poslednjeg tta, ali se ubio zatim. Sto se tice tvog transfera, na mestu je. Ali sto se tice bana, e sad, tu dolazi problem. Kao prvo Skubi nemas prava da banujes admina, a posebno ne jer ti kaze da si kupio hp na boksu. Mogao si mu fino pojasniti, jednom, drugi put. Ako te vredja ili nesto, dodjes, obratis se meni, Tokeru. Bez obzira sto si ga unbanovao odmah posle toga. 

E sad, za one tvoje mudrolije da ces ti nekome nesto licno da skines. Ostajes bez flagova. Nemas ti sta kome da pretis ako sa serverom veze sa vezom nemas. Mislim da sam bio dovoljno jasan.

Mutni, zamolio bih te za manje psovki/ bilo kakvih uvreda, atributa, tepanja itd, kako ovde, tako i na serveru. :p
Čujem plač majke, dok obuvam najke, ili suza za suzomili paket za pare.

Po tvojoj logici Andrija se smije vrijeđati druge admine, u redu onda cemo svi zajedno vrijedjati druge admine.

Ban je dobio jer mi je rekao kretencina, to ne volim da mi neko govori i to se nece promjeniti.
Za to skidanje admina nije problem, tvoja odluka, i ne zelim te usporavati na tome, jer valjda ti znas kako treba i sta, mada bi vise volio da je se javio drugi head admin ili Administracija Foruma. Jer si tek dosao na vlast.

Nema sta lagati ANES ako nisam kupio HP.

Vise bi volio da si mi skinuo admina sto sam kick ANESA, i ako je to razlog, to je valjan razlog!
A za Sašu se zna da uvijek vrijedja i sto je server zajebao par puta, a ja koji sam pomagao tu ispušim...

@Bombonica Molim te sagledaj ovu situaciju pa odluci

ili TOquero
Ja sam svoje rekao i mislim da sam bio jasan. Pise ti ko je zaduzen za jb, nemas sta bowsa uplitati. Kraj price.

Kao drugo i sam mozes procitati da sam ga zamolio za manje psovanja. 

Tema je lokovana, nemas sta pisati preko loka. Bows kada vidi, ako vidi, neka se izjasni. Sto se tebe tice, tema je zakljucana.
Čujem plač majke, dok obuvam najke, ili suza za suzomili paket za pare.

Samo otvaranje teme 'Dijete kreten' ti daje do znanja da nema postovanja prema većem ranku, meni nista osobno ne smeta on, neka vrijeđa to je njegova kultura.
Tako je, nema veze da li je dosao juce ili pre mesec ili pre par godina... on vodi server, zaduzen je za njega i ja niti zelim niti se mesam tu, pogotovo jer se radi o adminima. Zato i postoje head admini. A takodje admin nema prava da banuje drugog admina, tu su head admini da rese situaciju, a ne da uzimate stvari u svoje ruke.

To sto je neko head admin na drugom serveru nema nikakve veze, svako uredjuje i odgovara za svoj server, svoje admine i njegov rad.

A mnogo ste postali nežni na sitne uvrede, nije to okej.

Tako je Skubisha, to je njegova osnovna kultura i cim Andrija procita ovo, neka obrise temu. Sledeci put na naslove ovog tipa nemojte ni odgovarati, vec odmah obrisite temu.

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)
Current time: 17-12-2018, 11:30