Hide'n'Seek Unbann
Nick: Čarobni
Steam id: STEAM_0:0:419505036 
Datum i vrijeme bana: 13:9:2018
Admin: plurr
Demo: https://www.sendspace.com/file/5527fq
ne shvatam ako sam bolji od tebe da to mora da znaci da sam citer? uradio si +jump nisam nista imao i banovao si me iz cistog kompleksa. evo demo pogledajte kako prica da ne pratim a pratim ga svaki put i kad ga bacim kaze dmg a nisam izgubio helt i onda me perm banuje za "hax"

+ mi majku psuje bez razloga i prica da dmgam i ne pratim a na demo mozete vidjet da je sve regularno i obratite paznju na chat kako se kurci i psuje ljude
                                           NEKA ME CITIRA BALAS U GEPEKU IMAM KALAS

VODOINSTALATER

svi znaju kako igras i da si supak najveci + hakove koristis, ne uvijek ali koristis to mi je dovoljno da te banujem isto kao i lutku stalno serete jedan protiv drugoga a ne znas koji je gori od vas dvojice poz
masa se talasa
ja jos ban za hack nisam dobio nikad a ti si dobio 5 puta na rayish kad udjes sa jwjom slucajno,supak najveci nisam nego nema potrebe sansu da dajem posle staba kad imate shield 3 sec,hak nikad u zivotu upalio nisam a ti igras po cijeli dan,nikako da naucis pa mislis da svi koji te salju po bureke imaju hackove. Na demo se vidi da nisam krsio pravila i da nemam hack tako da ispadas glup po 30ti put.
ocu li dobijat unban alooo
unbanovan
                                           NEKA ME CITIRA BALAS U GEPEKU IMAM KALAS

VODOINSTALATER

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)
Current time: 16-12-2018, 09:55