COD:MW4 KER
Jasno se vidi da ima wh.
Nick: KER
njegov SID: STEAM_0:0:324788661

https://www.sendspace.com/file/xve4ox
Wolfe pogledacu demo kad dodjem kuci,imaj u vidu da je u server dodat novi plugin koji se zove Killstreak,kad ubijes 3 covek bez da umres mozes da iskoristis UAV koji na radaru pokazuje crvene tackice gde su ne prijatelji trenutno je pokvaren i traje ceo gejm iako bi trebao trajati 30 sec al cemo popraviti Smile
[-] The following 1 user says Thank You to Zeus Botko for this post:
  • _Wolf__
(22-09-2018, 15:28)Zeus Botko Wrote: Wolfe pogledacu demo kad dodjem kuci,imaj u vidu da je u server dodat novi plugin koji se zove Killstreak,kad ubijes 3 covek bez da umres mozes da iskoristis UAV koji na radaru pokazuje crvene tackice gde su ne prijatelji trenutno je pokvaren i traje ceo gejm iako bi trebao trajati 30 sec al cemo popraviti Smile

Pogledaj brate pa ces se uveriti.
Kad dodjem kuci Smile
[-] The following 1 user says Thank You to Zeus Botko for this post:
  • _Wolf__
YEyeyeyeyee banuj me na zahtjev glupog kida koji nema pojma o icemu!!!
Nije na zahtev glupog kida. Posmatrao sam te iz speca i gadjao si zidove u kojima su bili igraci i pogadadjao ih. Banovan si. Moze lock.
  • Only i can change my life. No one can do it for me.
  • Carol Burnett
Postavi demo na forumu necu imati nista peotiv da te unbanujem Smile
pitanje je zasto da ja stavljam demo za unban kad demo za ban nije pravi
Ne znam o cemu govoris,unbana nema ako nema dema
Znaci stavim neki random demo i dobim unban jelda jel isto tako funkcionira i za banovanje izgleda
[-] The following 1 user says Thank You to KER1 for this post:
  • GodRules
[-] The following 1 user says Thank You to KER1 for this post:
  • _Wolf__
Zeus lokuj ovo, trošiš vreme uzalud zbog ovog, lika MyXy ga spec i jasno je video da ima wh

Zeus lokuj ovo, trošiš vreme uzalud zbog ovog, lika MyXy ga spec i jasno je video da ima wh

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)
Current time: 20-10-2018, 00:24