zalba na amxxa
Molim vas da mal gledate kom dajete admina, znaci lik pol sata glumi budalu pod imenom "SKILZ" i pravi se nekakav englez i svi mu seremo da igra (posto je ostao zadnji) ne on se pravi pametan onda jos i koristi ne znam jel to cit ili nekakva komanda uglavnom tip preleti celu mapu i govori no admin so u cant ban me i takve neke bombe i na kraju napise dosta sad zelenim slovima i prebaci ime u amxx i promeni jos mapu bez da je dao vote, pa daj ono koji kurac lega sta izvodis ti, i onda se jos cudis kad ti jebem mamu??? pa i trebam ti jebat mamu sta sad ti imas admina i znaci da si na najvisljem mestu da mos glumit nekog indijanca tamo dok celi server ceka da umres i dok ti svi jebu mamu pa de ono lega skuliraj se i spusti se na zemlju
p.s. nemam demo zato sto sam 100 puta probao retry da se ozivim imam jedino demo kak sam mu reko da treba bit na staru fin i evo taj demo a neka on sada kaze da ovo nije istina ili da je ovo bila mala sala Smile
https://www.sendspace.com/file/oxtjan

inace sam posten i valjda to znate shvacam da necete ovo uvaziti zato sto nemam demo al et pokusajte razumit malo nas igrace Smile

https://www.sendspace.com/file/06yva7 evo slika bana
On je head admin deathruna Tongue
[-] The following 1 user says Thank You to Zeus Botko for this post:
  • _Wolf_
Ban si dobio za majku ne znam sto si  se trudio da pises tolko bez demoa
[-] The following 1 user says Thank You to amxx :x for this post:
  • Sisic
ma joj to si i zasluzio sta da ti kazem drugo
Ban za stalno jer te opsovao, jos moraju da te cekaju dok se sprdas po mapi i pravis se da ih ne razumes?
Unbanujte ga
[-] The following 1 user says Thank You to SkILLeT for this post:
  • Sisic
STEAM_0:0:777352379 moj steam, sad nez kolko cu dobit unban posto ovaj kaze da je head admin amxx, al eto amxx ako si me ban za to sto sam ti opsovao mamu onda i sebi trebas nekakvu kaznu dat zato sto glumis nekakvu silu na serveru, poz
Skilete ne znam sta se mesas, gde mu  je demo ????
Unban ga u gradu sam.
Урош Шакан (1999-2016)
Заувек у срцу!
Jos uvijek nista od unbana..
(11-10-2018, 18:36)Cedevita #GoodBoys Wrote: Jos uvijek nista od unbana.
Ako je Frag reko da ga unbanuju Unbanujte coveka.
Can't Steal my style:"A jebem ti zombija"
StrixTBR: "NEMOJ PSOVAT ZOMBIJA!!"
Posto nema nikog, eo ja, unbanovan si.
nek neki hed admin lockuje thread
[-] The following 1 user says Thank You to InteX for this post:
  • _Wolf_
hvala :=)
[-] The following 1 user says Thank You to Cedevita #GoodBoys for this post:
  • _Wolf_

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)
Current time: 20-10-2018, 01:06