[MZP] Generalna Diskusija
Trebalo bi malo da se povede računa na admine korišćenje komandi za glupost i da bi stedili amo. Elem ne uzimaju anti nego idu preko one komande vrate se u humana, ili grabaju zm od sebe ili do sebe da ih rokaju. Trebalo bi da head ili unabn mod provode više vremena na srv, džaba da ih ja opominjem (nemam ni pravo da ih opominjem) lik mi kaze nemaš skubina na insta ne prdi tu onda, daj skubi taj insta da te zapratim pa da i meni niko ne sme ništa na srv
Нема повлачења, нема предаје! КиМ❤

wInNeR | xXx
Reply
Nemam veze sa tim instagramom, head admini puno provode vremena na serveru, sem jockera koji trenutno ima privatni problema od juce, a ostali admini ce morat malo na aktivnost da racunaju.

Od sada cu pratit te logove ko se vraca u humane tako lako i ko koristi grab.

Treba nam jos boostova na server kako bi dosli na bolji rank, te izgradili server kako treba.
Od danas, oni koji nisu boostovali, rank ce im bit skinut, dosta je vise free VIP, i ostalih stvari, od sada ce se morat boost za sve!
Reply
Nisam drukara ali mr.ass ga preteruje nekad,uzme u sred runde da sebi snipera ili nemisisa ili to sto kaze winer vraca sebe u humana..

[-] The following 1 user says Thank You to Neumemm Pro for this post:
  • SEF
Reply
Skinut miu je admin jucer.
Reply
Tačno I njega sam video pre par dana da radi upravo to što je naveo neumem, a juče je bio neko drugi od admina
Da se nadovezem ono za grab što ispisuje dole nije bas sasvim tačno, nekoliko puta da pomerim nekog što bloka ili slično piše da sam ga ubio grabom
Нема повлачења, нема предаје! КиМ❤

wInNeR | xXx
[-] The following 1 user says Thank You to nIxXx for this post:
  • Skubishaaa.
Reply
To cemo sredit, bilo na ruskom, pa sam stavio bilo sta, sredicemo i to.
Reply
Jel moguce da Winner i Zulenzi koji su zadnji admini, da samo oni igraju na serveru ?
Zadnja opomena, adminima, ako niste boostovali za admina, zasto ste neaktivni, ja cu od sutra skidat admine, i imat ce samo oni koji su aktivni.
[-] The following 1 user says Thank You to Skubishaaa. for this post:
  • arrow
Reply
(11 hours ago)Skubishaaa. Wrote: Skinut miu je admin jucer.

skinut mu je a upravo me permovao xD
Reply
(6 hours ago)Cousa Wrote:
(11 hours ago)Skubishaaa. Wrote: Skinut miu je admin jucer.

skinut mu je a upravo me permovao xD

I mn...
Reply
Sredjeno.

Admini koji su ostali bez flagova:

Marke
Lux
Carryminati

FreeVIP koji su ostali bez istog:

Mr.Ass ( Nepostivanje admina )
Lux ( Neaktivnost )
Defiant ( Neaktivnost )
Mohamed ( Nije boost )
Miroljub ( Neaktivnost )
Shake ( Nepostivanje pravila )

Ostatak skidam sutra!

ADMIN N1xoN je admin level 5 i admin sa Imunitetom!
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)
Current time: 20-10-2018, 00:59