Vaš dolazak na MILF Zajednicu
Harve exposed Head
Reply
Ja dosao davne 2010-te na MZP, bio retardirani klinac koji nista drugo sem cs nije imao jer nisam nista znao kao ovan, i posto mi je obican mod bio smor ja usao na neki spanski ZP, onda su ga ugasili posle nekog vremena, i tu kad sam nasao nas server, mojoj sreci nije bilo kraja. Kasnije 2011-te se otvorio Jagodina Public u skupu MILF servera, gde sam bio jedan od admina, i gde sam tu duznost poprilicno ozbiljno obavljao. Posle nekog vremena su ugasili taj server, i onda sam tako vremenom nastavio da igram po ostalim serverima, kako mi dune vetar, odnosno kako sam za sta raspolozen. A kako sam prosirivao svoja kompjuterska znanja i skidao nove igrice, cs sam palio bukvalno kad ga bas pozelim, a sada skoro pa i nikad... Nije nesto zanimljivo, ali mozda nekoga zanima...

EDIT : E, i da, sa obzirom na to da je proslo jako dugo vremena, a secam se da sam igrao i deathrun, moguce je da sam prvo to igrao, a tek kasnije MZP...

Eto moja prica long story short
Reply
Oduvek sam voleo modove da igram jer sam u obicnim public bot i ne znam nesto bas dobro da igram.. Trazio tako neki nov mod da igram, koji nisam probao (a igrao sam COD, dr, gg. na nekim serverima) i tako vidim JB iliti dzelibrejk, po imenu sam shvatio da je zatvor neki logicno(mislim da sam ulazio 2014, ali mi bio sjeban zvuk tako da nista nisam cuo igro bez zvuka i ubijali su me stalno i posle nisam ulazio vise, mozda je to bio i neki drugi server ne secam se tacno) i tako negde mart ili april 2015-te sam poceo na MILF dzelibrejku kad je TIki peder biJo Ked admir a ekipa na serveru bolje da ne nabrajam.. imam i forum iz 2015 ali nemam pojma kako sam upiso ime i sifru.. posle se komp sjebao i od novembra nisam ulazio sve do marta'16-te kad sam i napravio ovaj prof. i lepo usao u ovu malu retardiranu zajednicu iz koje ne izlazim ni za 50 godina Big Grin ako dozivim haha

Pricajte sta hocete ali mnogo nas je pocelo sa DZELIBREJKOM jer je bijo najbolji, sad imate LOL budjavi pa fortnite pa battlefield iliti PUBG i CS:GO.. Ima jos mnogo igrica GTA V na primer itd. itd... cs. 1.6 ima jos uvek igrace ali ne kao pre i jbg. dolaze nova vremena.. Malo sam skrenuo sa teme al' ebi ga.. poy Big Grin
Sta te guči?
[-] The following 1 user says Thank You to Cika Kure 95 for this post:
  • Neumemm Pro
Reply
(10-10-2018, 21:59)Blaster^mp3 Wrote:
(10-10-2018, 02:18)Harve Wrote: Davne 2009 godine, dosao na MZP dok su ga vodili jos <<<$SINISA$>>> i HeaD^HunteR. Nasao ga na bost listi sasvim slucajno. Dijelovalo mi ime MILF primamljivo.
Ja se zovem MILE, pa kontao da se i tako server zove ,samo greskom stavljeno F.  Big Grin  Big Grin

Boost je krenuo tek 2011 Big Grin

Jebi ga , onda sam slago. Б1
Život je kao pijani konobar.
Uvek pogrešno donese i duplo naplati.

Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)
Current time: 20-10-2018, 00:47