Hide'n'Seek amxx
znaci eto amxx me unban juce ja sam rekao necu vise citovati sve bilo ok dok danas oko 12 13h ja usao igram rooftops normalno on dodje na srw i banuje me ja ga pitam sto on kaze cit a ja na svom steamu nisam imao cit i posle me je i destroyer i sve i sad kad upalim cit unbanam se udjem spam kikuje me slay ban destroyer pwn ddos nema sta ne ne daje mi da igram na serveru a nisam imao cit danas kad me je banovao i sad mi neda ni sa citom da udjem da bih igrao i kako ja sad treba da igram ?

ne znam ko razume a ko ne razume nisam palio cit danas on mi dodje banuje me ja ne mogu vise udjem normalno preko steama i sada dodje i banuje me svakako kad udjem sa citom koji ima opciju da se unbanujem ne mogu igrati bez cita banuje me ne mogu igrati sa citom banuje me za cit
au ja nisam ni citao, zabrana je stavljena nista vise nemamo sta da pricamo
                                           NEKA ME CITIRA BALAS U GEPEKU IMAM KALAS

VODOINSTALATER

[-] The following 1 user says Thank You to Jahenzi for this post:
  • MerDa
Prvo za ddos sam ti ja rekao nesto, to ne moze da se da preko kantera nego preko napada nekih. Destroy i pwn i sve je razumljivo, imas cit. Molis me da ga palis po srvu da se kurcis kako imas, dao ti xeis a on skinuo sa neta.. Kakvi ste vi mentoli za ne poverovati.
DotlA

[-] The following 3 users say Thank You to DotlA for this post:
  • Jahenzi, MerDa, zephiroth broom

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)
Current time: 18-11-2018, 11:56