Dafuq.Taz
Ime servera: milf deathmatch
Moj nick: Deidara_the_Artist
Ime admina: Dafuq.Taz
demo: http://www.mediafire.com/file/61z9tb5ehw...m.zip/file
Komentar: Nov sam ovde i niko me do sad nije banovao, pa ne znam kako ovo ide. Napisao sam nesto slicno juce, al sam editovao i cini mi se da se izgubilo, ne znam. Juce covek me banuje nakon sto je otisao u spec, sam je poginuo i otisao i poceo da bije i kantere i terore. Izgleda kao kanter, a moze d ubija na dve strane, dok mu opasnost praktično vreba samo sa jedne - ako si kanter nema razloga da pucas u njega, a on ti se ladno priblizi i dok ukapiras on vec puca u tebe. Jasno sam stavio do znanja da želim da mi se obbjasni situacija, a on me banuje za prozivanje. Nikoga nisam prozvao, vec sam na [email protected] rekao da hocu da mi se objasni, kako on može da skuplja poene sa obe strane, a da mu opasnost vreba amo sa jedne. Ako je namerno to uradio, imate admina koji koristi nefer prednost, mogućnosti koje ostali nemaju - nije gledanje kroz zid, automatski miš na najbolje mesto na protivniku, no recoil ili speed, već je druga vrsta prednosti u odnosu na druge, a ime za to je varanje, iliti čitovanje. Na moj zahtev da mi objasni kako je moguće da to sme da se radi, on tvrdi da niko ne može da mi objasni, kada sam mu reko šta radi i kakvu nefer prednost koristi, on je odgovorio sa "pa?". Iz ovoga sae jasno vidi da to namerno radi. Zanimljivo je da me banuje tek pošto sam ga zaklao - bio je tu i još jedan igrač koji ga je na engleskom "prozvao" za isto i nije dobio nikakav ban, kao što ni ne treba, dok meni daje ban "za prozivanje admina". Nikoga nisam prozivao, tražio sam da mi se objasni situaacija, šta radi, on ne objašnjava, već tvrdi da mi niko ne može objasniti, dakle da nema pomoći, pa pišem ovde. Nikad pre nisam bio ovde banovan, a čovek me za 2 dana banuje 2 puta za istu stvar - jednom na 400 min, drugi put na 200 min - 10 sati za 2 dana zbog toga što sam ga pitao da mi objasni šta radi i dao svoje mišljenje o tome. Zašto i drugi igrač nije dobio ban, ako se već banuje za "prozivanje admina"? Možda je zaboravio da ga kolje za ban, ili je nešto drugo, uglavnom, smatram da ne treba slušati njega koji koristi nefer prednosti i zastrašivanje da mi niko ne omže objasniti, pomoći, nego stavljam ovde demo da svi vide. Pred kraj, dobijam ban nakon klanja, vidi se da izgleda baš kao bilo koji drugi kanter i osim ako nisi licem u lice sa pola metra, ne vidiš da uopšte možeš da ga pucaš, dok on skuplja poene sa obe strane. Sve nas je zajebao, a o tome da banuje za prozivanje nakon što tražim da mi objasni situaciju, suvišno je govoriti.
Pvi put ovo radim, nece biti verovatno više edita da ne zeznem opet stvar - demo je tu i sve se vidi.
Srdačno, sa nadom da ću brzo dobiti objašnjenje za ovo što se dogodilo, Deidara_the_Artist.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)
Current time: 18-11-2018, 12:19